سرگرمی

سوال هوش مرد پولدار: با توجه به تصویر بگویید کدام مرد پولدارتر است؟

سوال هوش مرد پولدار: با توجه به به تصویر بگویید کدام مرد پولدارتر است؟

آیا می توانید این معما را حل کنید؟ شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید جواب را پیدا کنید. دلیل منطقی برای پاسخ سوال هوش مرد پولدار بیابید.

 

آیا توانایی بالایی در حل مسئله دارید؟ اگر علاقه زیادی به چالش های تصویری دارید سوال هوش مرد پولدار برای شماست. سرگرمی را از دست ندهید شما بایستی سرعت عمل نیز داشته باشید!

 

جدیدترین تست روانشناسی: تست شخصیت شناسی خمیردندان شما نشان می دهد چجور آدمی هستید!

تصویر سوال هوش مرد پولدار

سوال هوش مرد پولدار

خب، آیا توانستید پاسخ سوال هوش مرد پولدار را پیدا کنید؟

شما می توانید پاسخ سوال هوش مرد پولدار را در پایین صفحه ببینید:

خیلی جالبه این تست: آزمون شخصیت پروفایل: پروفایل شما در شبکه های اجتماعی چه می گوید!

.

.

.

.

.

پاسخ سوال هوش مرد پولدار

پاسخ سوال هوش مرد پولدار:

مرد سمت راست پولدارتر است چون در حال خرید لباس مارک و گران قیمت پرادا است. او برند باز است. اما مرد سمت چپی اتفاقی وارد خانه یک ثروتمند شده و منطقی نیست پول را آتش می زند. این پول ها به احتمال زیاد تقلبی هستند و او با ناراحتی آن ها را مچاله کرده و از بین می برد. آدم های پولدار اتفاقا خسیس تر و حسابگرتر هستند.

مزایای تست هوش تصویری

این تست ها به این منظور است که ذهن شما را به کار انداخته و ضریب هوشی خود را پیدا کنید. علاوه بر این، تفکر منطقی شما را توسعه می دهد و به شما کمک می کند تا هنگام جستجوی پاسخ برای داده های “مشکل” خود را کشف کنید. در حین حل این تست ها، ذهن در تصمیم گیری صحیح حتی در زندگی روزمره نیز بسیار آموزش می بیند. این «پازل‌های» مغزی کاری انجام نمی‌دهند، اما در طول زمان مهارت‌هایی را توسعه می‌دهند که به شما کمک می‌کنند تا ذهنتان را به حل تمرین‌های پیچیده در زمان بسیار کوتاه‌تری وادار کنید.

لینک های مرتبط:

حتما ببینید: سوال هوش سلفی: کدام فرد خون آشام است؟

خیلی جالبه: تست هوش مرد ثروتمند کیه؟ اگر خودتو آدم شناس قوی می دونی بگو!

هوش تصویری مادر: کدام کودک متعلق به مادری است که روی تاب نشسته است؟

درشت کردن چشم با آرایش: این روش های ساده را امتحان کنید!

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصبت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. خیر جواب شما اشتباه است مرد پولدار سمت چپ است زیرا که برای او اتفاقه بدی افتاده و از ناراحتی اینکار را می‌کند مرد سمت راست وارد مغازه شده زیرا لباس ها تخفیف خورده اگر به زیر کت ها نگاه کنید متوجه می‌شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا