;
سرگرمی

در تست بینایی شناسایی افراد غیر عادی یک روح و یک خون آشام در بین انسانها اومده می تونید اونا را شناسایی کنید

تست بینایی شناسایی افراد غیر عادی: در تست بینایی امروز دو تصویر داریم که در اون تصاویر ضیافت و مهمانی شبانه وجود دارد؛در این مهمانی و ضیافت افراد های مختلفی حضور دارند و شما باید در تصاویر دنبال شناسایی افراد غیر عادی و غیرانسانی بگردین اگر چشمان تیزبینی دارید می تونید اون مورد غیر عادی که یک انسان نیست را پیدا کنید ،فقط توجه داشته باشید زمان محدود است و برای هر تصویر فقط شما  7 ثانیه  زمان دارید تا اون افراد غیر عادی را پیدا کنید،پس اگر آماده ایدتصاویر را با هم ببینیم.

تست بینایی شناسایی افراد غیر عادی

1-خون آشام را در بین افراد عادی شناسایی کنید

 

تست شناسایی افراد غیر عادی

2-یک روح در بین افراد عادی هست

تست شناسایی افراد غیر عادی-1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست بینایی شناسایی افراد غیر عادی

 

1-

 

تست شناسایی افراد غیر عادی-2

2-

 

تست شناسایی افراد غیر عادی-3

آیا تست بینایی پیدا کردن  اشتباه تصویری تفریحات لذت بخش را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

معماها، تست هوش و پازل های سرگرمی طرفداران زیادی دارد و روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود. با توجه به با زار عرضه و تقاضایی که بازی های فکری دارند پرسشی ذهن مخاطبان را به خود مشغول می کند. آیا این معماها و بازی های فکری موجب افزایش فعالیت مغز می شوند؟

به عنوان مثال، برخی مطالعات نشان داده اند که بازی های فکری باعث بهبود “عملکردهای اجرایی، حافظه کار و سرعت پردازش” در کودکان و جوانان می شود، در حالی که برخی دیگر مزایای چنین بازی هایی را برای حفظ سلامت شناختی در افراد سالخورده تحسین می کنند.

شرکت های “سلامت مغز” مانند Lumosity و Posit Science بازی های فکری ارائه می دهند که قول می دهند مانند یک چشمه جوانی برای ماده خاکستری مغز شما عمل کنند و بهبود در سرعت عملکرد در کودکی، جوانی و بزرگسالی را سبب شوند.

بسیاری از شرکت ها بر ابن باورند که بازی های آنها مهارت های شناختی مانند حافظه، توجه ، سرعت پردازش، انعطاف پذیری ذهنی و حل مسئله را بهبود می بخشد. و محصولات آنها در حال فروش است. مطابق گزارش سال 2013 توسط شرکت تحقیق و تفکیک بازار مستقل SharpBrains ، صنعت بهداشت و درمان مغز از درآمد یک میلیارد دلار در سال 2012 پیشی گرفته است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا