;
سرگرمی

شیرینی ماه تولدت رو بشناس+ تعبیر طالع شما

شیرینی ماه تولد: امروزه تاثیر ماه تولد بر روی شخصیت و استفاده از ماه تولد در شخصیت شناسی به یک بحث رایج تبدیل شده، به همین دلیل در فضای مجازی مطالبی درباره طالع بینی، فال تولد، فال ماه و… وجود دارد که بیشتر دارای جنبه سرگرمی می باشد.

اگر شما هم به این دسته از مطالب علاقمندید و پیوسته از ماه تولد خود و موضوعات مرتبط با آن صحبت می کنید، بخش سرگرمی مجله گفتنی را که درباره شیرینی ماه تولد است را بخوانید.

این هم جالبه: بازی فکری: کدوم دختر احمق تر از اون یکیه؟!

شیرینی ماه تولد

فروردین:لطیفه

شیرینی ماه تولد؛ متولدین فروردین ماه افرادی خوش طبع و خوشرو و خوش اقبال می‎ باشند. آنها با ذوق و سلیقه بوده و عموماً رفتار مسالمت ‎آمیز دارند و نرم و لطیف مانند شیرینی ماه تولدشان لطیفه می باشند.

شیرینی ماه تولد8

اردیبهشت:کشمش

شیرینی ماه تولد؛ متولدین اردیبهشت تابع احساسات و عواطف درونیشان هستند و به احساسات طرف مقابلشان احترام کامل می گذارند از این رو، همسران آنها بسیار خوشبخت خواهند بود. این افرد مانند شیرینی کشمشی بسیار دلچسب هستند.

شیرینی ماه تولد4

این هم جالبه: بازی فکری: اگه زرنگی سریع بگو کدوم یکی جونش در خطره؟

خرداد:زبان

شیرینی ماه تولد؛ متولدین این ماه اغلب خوشرو خوش زبان و صادق هستند. شیرینی ماه تولد این افراد زبان بوده و حاضر جواب، خوش صحبت و موجودی بسیار اجتماعی و فوق العاده هستند.

تیر:دانمارکی

شیرینی ماه تولد؛ تیر ماهی ها برای رسیدن به خواسته های خود به دنبال عشق و محبت خالص و ابدی می باشند. آنها افرادی صاف و ساده بوده و شیرینی ماه تولدشان دانمارکی است.

مرداد:سوهان

شیرینی ماه تولد؛ مرداد ماهی ها از برقرار کردن ارتباط های متعدد لذت زیادی می برند و اهل گفتگو و معاشرت با اطرافیان خود می باشند، آنها افرادی دوست داشتنی بوده و سوهان شیرینی خوشمزه و معروف مرداد ماهی ها است.

شیرینی ماه تولد7

این هم جالبه: بازی فکری: سریع بگو کدوم بندباز احمقه و حتما میفته؟!

شهریور:باسلق

شیرینی ماه تولد؛ شهریور ماهی ها دارای زندگی آرام و بدون ماجرایی هستند و این افراد برای رسیدن به هدف ها و آرزوهای خود با احتیاط کامل و به صورت عقلانی و سنجیده پیش می روند. آنها نه تنها در زندگی مشترک باوفا بوده بلکه برای دوستانشان نیز رفقای خوبی محسوب می شوند. شیرینی ماه تولد شهریوری ها باسلق است.

مهر:نون خامه ای

شیرینی ماه تولد؛ مهر ماهی ها افرادی متعادل، با تدبیر، ملاحظه گر و حتی انعطاف‌پذیر هستند. اغلب آنها پرجنب و جوش، زبر و زرنگ، حامی وپشتیبان همسر، شیرین بیان، علاقه‌مند به موسیقی، اجتماعی و…هستند و شیرینی ماه تولدشان نون خامه ای یا شیرینی نارنجکی است.

شیرینی ماه تولد5

این هم جالبه: قدیمی ترین داستان فارسی: زوج فقیری که با پرنده طلایی بدبخت شدند!

آبان:رولت

شیرینی ماه تولد؛ آبانی ها افرادی قوی و قدرتمند، مصمّم و با اراده پولادین،پر انرژی، دارای اهداف عالی، بلند پرواز و جاه طلب و…هستند که در بین همه این خصوصیات مهربانی و بخشندگیشان بیشتر به چشم می خورد. شیرینی ماه تولد آبان، رولت است.

آذر:نارگیلی

شیرینی ماه تولد؛ متولدین آخرین ماه پاییز خوش‌‌بین‌، خوش‌‌خلق‌، مهربان‌، خونگرم‌ و شاد، درستکار، بی‌غل‌ و غش‌ و بی‌شیله‌ پیله‌ و… هستند و برای دوستان و خانواده باوفا و همیشه همراه می باشند. شیرینی ماه تولد آذری ها شیرینی نارگیلی است.

شیرینی ماه تولد6

این هم جالبه: تست هوش: مدعیان بیان بگن اشتباه تصویر چیه؟!

دی:گردویی

شیرینی ماه تولد؛ متولدین ماه دی نمک زمین هستند، آنها با محبت قاطع، منضبط، تابع مقررات بوده و بسیار گرم و صمیمی می باشند. دی ماهی ها همکار و مشوق صمیمی همسر خود بوده و والدین خوبی برای فرزندانشان می باشند. شیرینی ماه تولد دی ماهی ها شیرینی گردویی است.

بهمن:کنجدی

شیرینی ماه تولد؛ متولد ماه بهمن از لحاظ ظاهری فریبنده و زیبا هستند و هم صحبتی و هم نشینی با آنها بسیار دلچسب و دلنشین می باشد زیرا این افراد مهربان، احساسی و دارای روحیه همدلی می باشند. شیرینی تولد بهمنی ها شیرینی کنجدی است.

اسفند:باقلوا

شیرینی ماه تولد؛ ته تغاری های زمستان همانند شیرینی ماه تولدشان بسیار شیرین، دوست داشتنی و جذابند، آنها بسیار حسّاس و رؤیایی، دارای حسّ ششم، اهل آرامش و ملایمت و دارای افکار غیر واقعی و غیر منطقی و مرموز ومغرورند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا