;
سرگرمی

داستان مردی که 8 همسر و 107 فرزند دارد: برای تک همسری زیادی باهوشم، روزیشون رو خدا میرسونه!

عجیب ترین پدیده دنیا: مردی به نام دیوید زاکایو کالوخانا 63 ساله که در کنیا زندگی می کند، به لطف زندگی چندهمسری خود توانست در تیتر مجلات قرار بگیرد. این مرد دارای 8 زن و پدر 107 فرزند است! با عجایب امروز همراه مجله گفتنی باشید.

شاید جالب باشد: چیستان: آن چیست که بالا می رود و هرگز پایین نمی آید؟

عجیب ترین پدیده دنیا:

مرد 63 ساله ای به نام دیوید زاکایو کالوخانا که در کنیا زندگی می کند، اظهار داشت که پس از ازدواج اولش در سال 1987 تصمیم به زندگی چندهمسری گرفته است.

او با اعتقاد به اینکه او بیش از حد باهوش است که توسط یک زن هدایت شود، چاره کار را در چند همسری یافت. اکنون زندگی او با 8 همسر و 107 فرزند توجه ها را به خود جلب کرده است. کالوخانا در مصاحبه با Sunday Nation گفت: “کسی مثل من نمی تواند توسط یک زن اداره شود”

“من به همسران زیادی نیاز دارم تا بتوانند هوش و ایده های من را مدیریت کنند. من برای تک همسری زیادی باهوش هستم!”

کالوخانا اظهار داشت که خانواده بزرگ او از طریق کشاورزی امرار معاش می کنند.  او با بیان اینکه هر ماه درآمد خود را بین همسرانش تقسیم می کند، گفت: «وقتی کشاورزی نمی کنم، کارهای کوچکی از جمله ساختن حصارهای سنگی در اطراف خانه های مردم انجام می دهم. تا زمانی که من زنده هستم، آنها هرگز گرسنه به رختخواب نمی روند.»

شاید جالب باشد: اکتشاف جدید و شگفت انگیز: مشاهده اثرات کیهانی بر اختلالات اینترنت و فضای مجازی!

عجیب ترین پدیده دنیا و صحبت های همسر اولش!

عجیب ترین پدیده دنیا1

آسمبو، همسر اول کالوخانا، گفت: «من شوهرم را دوست دارم. حتی اگر همسر دیگری هم بیاورد، بخاطر این که او را درک می کنم ناراحت نمی شوم. او مردی مسئولیت‌پذیر است و هر کاری که انجام می‌دهد همیشه درست است.»

عجایب و دانستنی های روز دنیا

وب سایت گفتنی هر روز در این ساعت برای شما عزیزان جالب ترین اتفاقاتی که در دنیا رخ داده را نشر می دهد. این اتفاقات می تواند شامل عجیب ترین باورها، بناهای خاص، مردم و کارهای عجیب شان، قوانین کشورها و سایر رسومات و چیزهایی باشد که تا به حال راجع به آن نشنیده اید.

شاید برایتان جالب باشد:

اگه خودتو باهوش و زرنگ میدونی آزمون هوش جمع اعداد را در 10 ثانیه حل کن.

چه چیزی از خدا بزرگتر، از شیطان بدتر، فقرا آن را دارند، ثروتمندان به آن نیاز دارند، و اگر آن را بخوری، میمیری؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − دو =

دکمه بازگشت به بالا