;
سرگرمی

هوش تصویری والدین بی احتیاط؛به نظر شما پدر خونواده بی احتیاط تره یا مادر؟ دلیلشو میتونی بگی؟

هوش تصویری والدین بی احتیاط؛ در تصویر هوش تصویری والدین بی احتیاط ما یک خانواده خوشحال و سرزنده را مشاهده می کنیم که در قسمتی از خانه مشغول انجام دادن کار های ر.زمره خود می باشند.ولی اگر دقت کنید متوجه می شوید که یک جای کار خطرناک می باشد یکی از والدین بسیار بی احتیاط است.

میتونی با توجه به تصویر و نشانه های موجو در آن این فرد بی احتیاط را تشخیص بدی؟دلیل خودت را هم باید بگی.

همچنین ببینید: چیستان جالب 51: آن چیست كه هر چه می دویم به آن نمی رسیم؟

تصویر هوش تصویری والدین بی احتیاط

هوش تصویری والدین بی احتیاط 1

.

.

.

شاید بپسندید: حضور یک لاما در عروسی به عنوان داماد باعث شگفتی و تعجب بسیاری از مردم دنیا شده است.

برخی ازاین سوالات هوش تصویری ساده و آسان به نظر می رسند، اما در بسیار اوقات به خوبی توانائیهای شناختی شما را به چالش می کشند. شاید یکی از دلایل پرطرفدار بودن این قبیل مطالب، چالشی بودن این گونه مطالب است. گاهی نیاز نیست به این سوالات فکر کنید، کافی است بدنیال یک نشانه باشید.یافتن نشانه ها در این تصاویر معمایی حواس شناختی شما را پرورش می دهد. شما با انجام منظم این بازی ها، در بلند مدت متوجه خواهید شد که قدرت تمرکزتان افزایش یافته و دقت و جزئی نگری شما افزایش می یابد. لذا سوالات هوش تصویری در کنار سرگرم کنندگی برای رشد مهارت های شناختی شما معجزه می کنند.

.

.

.

اینم جالبه: روشی که مشت خود را گره می کنید شخصیت شما را آشکار می کند، آن را حتما امتحان کنید.

پاسخ هوش تصویری والدین بی احتیاط

احتمالا همه به درستی پاسخ هوش تصویری والدین بی احتیاط را داده اند،فرد بی احتیاط کسی نیست جز پدر خونواده. وی در حال زدن دوشاخه سشوار به برق است در حالی که آب گلدان بر اثر ضربه زدن فرزند خانواده به توپ و افتادن صندلی بر روی زمین ریخته است.مرد خانواده باید بداند که سشوار را هرگز نباید بر روی زمین بگذارد بلکه باید سشوار رو بر روی میز و در اتاق خواب مورد استفاده قرار دهد.

مادر خانواده حواس پرت نمی باشد بلکه به خاطر شیطنت فرزند و استفاده نابه جا از توپ سرنگون شده است.

هوش تصویری والدین بی احتیاط 2

آیا هوش تصویری والدین بی احتیاط را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا