;
سرگرمی

جون فرد گروگان رو نجات بده و بگو کدوم کاسه سوپ باعث مرگش نمیشه؟

هوش تصویری کاسه سوپ سالم: در تصویر هوش تصویری کاسه سوپ سالم ما سه کاسه سوپ رو مشاهده میکنیم که جلوی مردی که در اسارت است قرارداده شده است و تنها راهی که وی می تواند آزاد شود این است که کاسه سوپ سالم را درست انتخاب کند . 2 تا از این کاسه ها با سم آغشته شده است و فقط یکی از آنها سالم است.

با توجه به تصویر و نشانه هایی که در آن می بینید مرد اسیر باید کدام کاسه سوپ را انتخاب کند تا بتواند سالم بماند و آزاد گردد؟

 

تصویر هوش تصویری کاسه سوپ سالم

هوش تصویری کاسه سوپ سالم 1

.

.

.

بازی های فکری نه تنها رضایت بخش هستند، بلکه این توانایی را نیز دارند که در صورت تمرین به اندازه کافی، مغز ما را دوباره شاداب و فعال کنند. مغز ما به تمرینات مداوم نیاز دارد. با تحریک ذهن خود، آنها را قوی و سالم نگه می داریم. بازی های فکری چالش های منحصر به فردی را ارائه می دهند که نیازمند تفکر تحلیلی و توانایی برخورد با مسائل از زوایای مختلف است. تمرین منظم با بازی های فکری می تواند منجر به بهبود مهارت های حل مسئله در موقعیت های مختلف زندگی واقعی شود.

.

.

.

پاسخ هوش تصویری کاسه سوپ سالم

بیایید به بررسی دقیق کاسه های سوپ بپردازیم: کاسه اول برای خوردن به نظر می رسد بی خطر است. رنگ کاسه دوم عجیب و غریب به نظر می رسد. قارچ و سایر مخلفات در سوپ کاسه سوم به دلیل سم حل شده است.پس کاسه اول از سمت چپ سالم است و مرد با خوردن آن میتواند نجات پیدا کند.

هوش تصویری کاسه سوپ سالم 2

آیا هوش تصویری کاسه سوپ سالم را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا