;
سرگرمی

کدام یک از این جفت ها یکسان نیستند؟ این چالش هوش را انجام دهید تا در حین تفریح، نگاهی اجمالی به ظرفیت فکری خود داشته باشید.

چالش هوش زوج متفاوت: پازل امروز به طور ویژه طراحی شده است تا به شما در بهبود منطق و مهارت های مشاهده کمک کند. چالش هوش زوج متفاوت بسیار ساده است، فقط باید زوج را متفاوت از سایرین در تصویر پیدا کنید. برای انجام این کار، کمتر از 10 ثانیه فرصت دارید تا راه حل مناسب را پیدا کنید.

بازی چالش‌های مختلف به بهبود مهارت‌های حل مسئله با کار بر روی مهارت‌های منطقی و مشاهده کمک می‌کند. پازل های بصری برای کسانی که به دنبال تقویت حافظه خود هستند عالی هستند. همچنین یک راه عالی برای پرورش ویژگی هایی مانند استقامت و صبر است. با یافتن راه حل، برای تمام تلاش و تمرکز خود پاداش دریافت خواهید کرد و در عین حال به مغز خود یاد می دهید که پشتکار ارزشمند است.

 

تصویر چالش هوش زوج متفاوت

چالش هوش زوج متفاوت 1

چالش امروز به شکل چند جفت است که در چند ردیف به تصویر کشیده شده اند. مردی را می‌بینید که یک زانویش را بر روی زمین گذاشته و از یک زن خواستگاری می‌کند. در نگاه اول، همه زوج ها شبیه هم هستند، اما یک زوج وجود دارد که از بقیه متمایز است. هدف شما این است که آن زوج را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید. پیدا کردن زوجی که با دیگران متفاوت باشد کار آسانی نمی باشد. اگر توانستید آن را در محدوده زمانی پیدا کنید، حس بسیار خوبی از مشاهده دارید.

.

.

.

پاسخ چالش هوش زوج متفاوت

چالش هوش زوج متفاوت 2

آیا چالش هوش زوج متفاوت را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا