;
سرگرمی

دولت ژاپن به دانش آموزان شهر هوکایدو گوش ماهی رایگان برای ناهار مدرسه ارائه می دهد.

گوش ماهی رایگان برای ناهار مدرسه: در میان ممنوعیت واردات غذاهای دریایی ژاپنی توسط چین، شهر موری در هوکایدو تصمیم قابل توجهی گرفته است. این شهر که به دلیل صادرات قابل توجه گوش ماهی به چین شناخته می شود، اعلام کرده است که تقریباً 100،000 ماهی منجمد را به صورت رایگان در اختیار مدارس سراسر ژاپن برای ناهار مغذی مدرسه قرار می دهد.

از زمان تخلیه فاضلاب هسته ای تصفیه شده از نیروگاه هسته ای فوکوشیما به اقیانوس آرام که از 24 اوت آغاز شد، که توجه بین المللی را به خود جلب کرد. دولت چین ممنوعیت همه جانبه واردات غذاهای دریایی ژاپن را اعلام کرده و ضربه سنگینی به صنایع صادراتی چندین استان و شهر ژاپن وارد کرده است.

در پاسخ به این وضعیت، شهر موری در هوکایدو اقدامی برای خرید مقدار زیادی گوش ماهی منجمد که قابل صادرات نیست، انجام داده است. آنها قصد دارند آنها را بدون هیچ هزینه ای در اختیار مدارس قرار دهند و ناهارهای مغذی را برای دانش آموزان تضمین کنند.

جالب است ببینید: هوش تصویری دزد؛ ذهن باهوشا رو مشغول کرده! شما میتونی بگی دزد کدومه؟

گوش ماهی رایگان برای ناهار مدرسه

گزارش شده است که تا زمانی که سایر استان‌ها و شهرستان‌ها نیاز خود را اعلام کنند، این گوش ماهی‌های یخ‌زده به عنوان مواد اولیه ناهار مدارس به مدارس راهنمایی و ابتدایی ارسال می‌شود که در مجموع حدود 100،000 قطعه ماهی است.

اعضای شورای شهر موری تصمیم گرفته است که از صندوق جبران خسارت مشهور ارائه شده توسط دولت ژاپن (با سقف 100 میلیون ین) برای تحقق این ابتکار ارتقاء دهنده استفاده کند. انتظار می رود که شورای شهر موری پیشنهاد بودجه را در ماه آینده تصویب کند تا از تداوم ارائه گوش ماهی به مدارس در سال جاری اطمینان حاصل شود که به سلامت تغذیه ناهار کودکان کمک می کند.

مطالب جالب پیشنهادی:

قابل توجه باهوشا: میتونی بگی کدوم یکی از این دو خانواده جوان دارای 3 فرزند می باشند؟

یشنهاد می شود: تست شخصیت: آیا در موقعیت های روزمره صبور هستید یا بی قرار؟ اکنون بفهمید!

تست ریاضی: ضریب هوشی خود را با حل این پازل چوب کبریت با یک حرکت در 10 ثانیه نشان دهید!

مخصوص باهوشا: شکستن کد در 10 ثانیه! فقط یک نابغه می تواند آن را در این مدت کوتاه حل می کند!

خیلی جالبه: باهوش ها بدون شکستن 3 چوب بستنی آن ها را به 4 تبدیل کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا