;
سرگرمی

افشای جزئیات درونی شما با اندازه انگشت کوچک!!!

تست اندازه انگشت چیزهایی را به شما می گوید که در شخصیت خود نمی دانستید.

تست اندازه انگشت و رابطه آن با نوع شخصیت شما را شگفت زده خواهد کرد. کافیست به انگشت کوچک دست خود نگاه کرده و آن را تصاویر ما مقایسه کنید. تست های شخصیت ، مانند چالش های تصویری، در رسانه های اجتماعی بسیار محبوب شده اند. در اینجا یکی را به شما معرفی می کنیم، به تصویر نگاه کنید و پاسخ دهید که انگشت کوچک شما چگونه است. بسته به انتخاب شما، ما جنبه های ناشناخته ای از وجود شما را نشان خواهیم داد. با بخش سرگرمی مجله گفتنی همراه باشید و با دیدن پاسخ ها غافلگیر شوید!

از شما می خواهیم به تصویر زیر نگاه کنید و گزینه ای را که نشان دهنده انگشت کوچک شماست انتخاب کنید.

تست اندازه انگشت و رابطه آن با شخصیت

گزینه 1:

اگر این گزینه را انتخاب کردید، فرد حساسی هستید و قلب بزرگی دارید. شما به راحتی صبر خود را از دست نمی دهید و دوستانتان شما را تحسین می کنند. در شرایط بحرانی نیاز به یک مشاور خوب دارید و از مشاجره با عزیزان خود متنفر هستید.

گزینه 2:

شما فردی بسیار محتاط و خجالتی هستید، به خصوص با افرادی که واقعا نمی شناسید. شما باید شروع به ارزش گذاری برای خود کنید زیرا شادی ممکن است از آنچه فکر می کنید به شما نزدیک تر باشد. اجازه ندهید عدم اعتماد به نفس بر شما مسلط شود.

گزینه 3:

شما فردی بسیار کاریزماتیک و شاد هستید. همه جذب شخصیت شما می شوند. می توانید انرژی خوبی را منتقل می کنید و آن به همه اطرافیان  منتقل کنید. از دیدارهای دوستانه بسیار خوشتان می آید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا