;
سرگرمی

تست شخصیت شناسی ترس: ترس های پنهان شده در اعماقتان با یک نگاه!!!

تست شخصیت شناسی ترس: اولین چیزی که در تصویر می بینید چه  است؟ روی تصویر زیر تمرکز کنید و روی یک قسمت از نقاشی تمرکز کنید.

به یاد داشته باشید چیزی که بار اول تشخیص بدهید خیلی مهم است. نتیجه تست شخصیت شناسی ترس شما را شگفت زده خواهد کرد. این فرصت را از دست ندهید و این چالش را با اعضای خانواده و دوستان نیز به اشتراک بگذارید.

خیلی جالبه این تست: تست قدرت بینایی نوزاد: کدوم بچه خوابیده؟

تصویر تست شخصیت شناسی ترس

 اولین چیزی که در تصویر می بینید چه  است؟

تست شخصیت شناسی ترس

نتایج تست شخصیت شناسی ترس را در پایین صفحه ببینید: 

.

.

.

.

.

علیرغم این واقعیت که فکر می کنیم یکدیگر را کاملاً می شناسیم، در بسیاری از موارد در واقعیت فقط به صورت نصفه نیمه این کار را انجام می دهیم، زیرا مغز ما همیشه اطلاعاتی را در ناخودآگاه خود از ما پنهان می کند. خوشبختانه ما راه هایی برای شناخت همدیگر از طریق تست ها یا تست های ساده داریم که در آن فقط باید یک تصویر را مشاهده کنیم و به چیزی که بیشتر توجه ما را جلب می کند. مهم است که چیزی که اول انتخاب می کنید را تغییر ندهید، زیرا نتیجه نامعتبر خواهد شد.

 برای چالش بیشتر تست “اولین چیزی که ببینی بزرگترین فوبیای شما در زندگی را فاش می کند!!! را نیز امتحان کنید.

.

.

نتایج تست شخصیت شناسی ترس

1. پیرمرد

رنگ مشکی لباس پیرمرد آن را از بقیه نقاشی متمایز می کند و یک طرف مرموز و همچنین یک طرف تیره را ارائه می دهد. ترس شما بیشتر بر شخصیت خودتان متمرکز است. چیزی در درون شما هست که دوست ندارید دیگران بدانند و سعی می کنید با غافل شدن در میان جمعیت آن را استتار کنید. به همین دلیل فرصت های زیادی را از دست می دهید.

آرمی های ایرانی بخوانید: تایپ شخصیتی اعضای گروه بی تی اس (BTS): 5 نفر آنها درونگرا هستند!

2. صورت پایین

تست شخصیت شناسی ترس: به عنوان یک جلوه نوری، می توانید فردی را در پس زمینه که از آسمان به عنوان پیشانی، خانه به عنوان چشم، ریش و سبیل به عنوان زنی که روی نیمکت نشسته است، ببینید. این اثر چیزی است که نیاز به توجه زیادی دارد، به خصوص اگر نیاز به شناسایی چهره ها داشته باشیم. اگر واقعاً اولین قصد شما بوده است، نشان دهنده تمایل شما به کمال گرایی است، چیزی که همیشه شما را مجبور می کند بخواهید در 100٪ توانایی های خود باشید.

3. زن در خواندن

تست شخصیت شناسی ترس: زن نشسته در حال خواندن به طور طبیعی مرکز تصویر است، بنابراین انتخاب او بسیار رایج تر از آن چیزی است که ما فکر می کنیم. با این حال، این جزئیات است که او باردار است. عشق نقش مهمی در ترس ها و نگرانی های شما دارد و احتمالا یکی از ارکان شادی شما را اشغال می کند. به همین دلیل است که زمان زیادی را صرف دوست داشتن دیگران و بخشش کسانی می کنید که به شما خیانت می کنند تا تنها نباشید.

4. خانه در پس زمینه

تست شخصیت شناسی ترس: خانه‌ای که در پس‌زمینه می‌بینیم، با کلمه خانه و در نتیجه با گرمای خانوادگی که از آن سرچشمه می‌گیرد و رابطه آن با آتش‌سوزی مرتبط است. بدون شک، این ارزش به اهمیتی اشاره دارد که زندگی خانوادگی برای شما دارد، با تمام ناامیدی ها و پاداش هایی که این امر به همراه دارد. همیشه مطمئن هستید که به بستگان نزدیک خود اعتماد کنید، بنابراین برای به دست آوردن شخصیت شما بازی می کند.

5. مرد جوان در پس زمینه

تست شخصیت شناسی ترس: زن جوان در پس زمینه نشان دهنده جوانی و بی گناهی و همچنین خجالتی بودن است. بدون شک علایق شما حول ارزش های بسیار سبک تر می چرخد ​​و ترس های شما بسیار پیش پا افتاده است. اگر متوجه این شخص شده اید، احتمالاً به این دلیل است که فکر می کنید مهمترین چیز در زندگی جزئیات کوچک است، به طوری که زندگی شما بیشتر دستیابی به اهداف کوچک روزانه است تا اهداف بلند مدت.

6. پوشش گیاهی

تست شخصیت شناسی ترس: اگر اولین چیزی که متوجه شدید پوشش گیاهی بود، چه درختان در پس‌زمینه یا بوته‌های پیش‌زمینه، این فقط نشان‌دهنده تعهد شما به طبیعت و روحیه هماهنگ شماست. افرادی که ارتباط قوی با دنیای گیاهان دارند اغلب تمایل دارند با ارزش‌های بسیار بالغی که در آن زندگی مسئولانه و تعهد به محیط‌زیست غالب است، هویت پیدا کنند. این احتمالاً یکی از بهترین پاسخ هایی است که می توانید بدهید.

7. کتاب باز

تست شخصیت شناسی ترس: ممکن است روی زن نشسته یا مستقیماً روی کتابی که در دستانش گرفته است تمرکز کرده باشید. اگر بیشتر از گزینه دوم هستید، خبرهای بسیار خوبی برای شما داریم، زیرا در واقعیت توجه شما به جزئیات جنبه‌ای دارد که شاید نمی‌دانستید. کنجکاوی، میل به گسترش دانش و نیاز شما به یادگیری از هر چیزی که شما را احاطه کرده است ابزارهایی هستند که با آنها با هر یک از عناصر زندگی روزمره خود روبرو می شوید. شما هرگز فرصتی برای مشاهده و درک را رد نمی کنید، بنابراین همیشه با یک مجموعه خوب از سلاح ها مواجه می شوید که می توانید با آن در هر مکالمه ای از خود دفاع کنید.

8. کتاب بسته

تست شخصیت شناسی ترس: کتاب بسته مترادف با رمز و راز و هرمتیک است که به طور ناخودآگاه با شخصیتی بسیار محتاط پیوند خورده است. شما دانش را در خود ذخیره می کنید اما نمی خواهید آن را به اشتراک بگذارید. دلایل می تواند بسیار متنوع باشد. اگرچه درست است که در بیشتر موارد به دلیل خجالتی بودن است، اما در بسیاری دیگر این رفتار ناشی از عدم تمایل به رقابت یا محافظت از دانش شما برای جلوگیری از کپی کردن آن توسط کسی است. به هر حال، شما همیشه سعی می کنید به اهداف خود برسید بدون اینکه به کسی وابسته باشید.

9. پله ها

پله ها مترادف با صعود در زندگی هستند، میل به پیشرفت شخصی که ما را به موقعیت بهتری می رساند و همیشه به دنبال فرصت هایی برای رسیدن به اهداف خود هستیم.

مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد:

تست شخصیت شناسی ترس به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. ما در گفتنی برای ورزش مغز شما معماهای جذابی از این دست را قرار داده ایم تا شما هم از قافله عقب نمانید.

تقویت حافظه با انجام تست های جدید امکان پذیر است!

وقتی خودتان را به انجام مداوم یک کار جدید عادت می‌دهید، مسیرهای عصبی جدیدی در مغز شکل می‌گیرند که موجب می‌شوند در انجام کارهای جدید، کارآمدتر و پرسرعت‌تر ظاهر شوید. مطمئن باشید تشکیل مسیرهای عصبی جدید در مغز به تدریج آغاز می‌شود. با ادامه‌ی این روند، به تدریج از فردی تنبل که عادت دارد انجام هر کاری را به لحظه‌ی آخر موکول کند، به فردی زبر و زرنگ تبدیل خواهید شد که هر کاری را به وقتش انجام می‌دهد.

مطالب جالب دیگر:

آزمون روانشناسی عشق: نیمه گمشده شما چه زمانی به سراغتان خواهد آمد؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یک =

دکمه بازگشت به بالا