;
آرایش و زیباییمد و زیبایی

آرایش چشم پلک های افتاده و پف دار: این ترفندها معجزه می کند!

آرایش چشم پلک های افتاده: چشم با پلک افتاده کمی کار را سخت می‌ کند و برای آرایش نیاز به دقت بیشتری دارد. از آن جایی که پوست اضافی روی پلک را پوشانده؛ ما باید سعی کنیم که این پوست اضافی را پنهان نگه داریم و از طرفی هم باید این کار را آنقدر طبیعی انجام دهیم که انگار هیچ آرایشی نکرده ایم.

خوشبختانه راهکار های زیادی برای آرایش این مدل چشم وجود دارند که در این مقاله مد و زیبایی در مجله گفتنی بررسی خواهیم کرد.

آرایش چشم پلک های افتاده:

حتما ببینید: لباس مناسب زنان چاق: چطوری خوش استایل تر به نظر برسید؟

سایه را کمی بالاتر از حالت طبیعی میزنند

از آن جایی که مدل این چشم ها به گونه ای است که هر چه روی پلک می زنید ناپدید می شود، به خاطر همین توصیه می کنیم که سایه را کمی بالاتر از حالت طبیعی استفاده کنید.‌ شاید حتی مجبور باشید که سایه را کمی به استخوان ابرو نزدیک کنید. با انجام این کار زمانی که مستقیم و روبرو را نگاه می کنید، بدون هیچ مشکلی سایه هم پشت چشم تان دیده می شود؛‌ فقط هنگام محو کردن یا بِلِند کردن، باید این کار را به سمت بالا انجام دهید تا نتیجه کارتان عالی باشد.

حتما ببین: ترفندهای آرایشی بلک پینک: دیگه دوره زمونه آرایش سنگین نیست!

یک چین خوردگی جدید پشت پلک ایجاد میکنند

آرایش چشم پلک های افتاده: چشم هایی که پلک افتاده دارند، قسمت چین خوردگی پشت پلک شان در تا خوردگی پوست پنهان شده است. به خاطر همین بهتر است یک چین خوردگی جدید برای پشت پلک ایجاد کنید که راحت با آرایش قابل انجام است. بالای سایه یعنی بالای چین خوردگی طبیعی کانسیلر بزنید که دقیقاً مطابق با حالت چشم تان باشد. با انجام این کار انگار که چین خوردگی طبیعی پلک تان بالاتر از حالت واقعی می باشد.

مطلب خیلی جالب: معیارهای زیبایی در کشورهای مختلف چگونه است؟

استخوان ابرو را هایلایت میکنند

هایلایت کردن استخواه ابرو برای پلک افتاده

بسیار مهم است که مراحل ضروری و تخصصی را برای چشم و پلک افتاده انجام دهید تا چشمان تان درشت تر به نظر برسد. یکی از راه های آرایش کردن این چشم ها؛ این است که استخوان ابرو را هایلایت کنید که حالت لیفت به چشمان شما می دهد.

نکته مهم:هایلایت کردن برای صورت تان معجزه می کند‌؛ فقط باید در چنین حالتی مقدار کمی از هایلایتر را زیر استخوان ابرو، روی نوک و پایین بینی و همچنین روی استخوان گونه بزنید تا صورت تان حالت لیفت پیدا کند.

گوشه داخلی پلک را هایلایت میکنند

آرایش چشم پلک های افتاده: با انجام این کار پلک کم‌تر حالت افتاده پیدا می کند‌؛ در چنین حالتی باید ببینید که چین خوردگی داخلی پلک از کجا شروع شده و بعد از نقطه شروع، آن را هایلایت بزنید.

خط چشم زاویه دار می زنند

خط چشم زاویه دار

برای آرایش چشم با پلک افتاده، بهتر است از خط چشم استفاده کنید؛ البته زیاده ‌روی نداشته باشید. وقتی که می خواهید خط چشم را بکشید، به روبه رو نگاه کنید‌. یک خط دنباله دار پشت چشم هایتان بکشید و سپس با فاصله، دوباره همان مسیر را به سمت داخل چشم برگردید؛ به گونه‌ای که بین خط پایین و بالا فاصله باشد.

به پلک پرایمر می زنند

آرایش چشم پلک های افتاده: پرایمر یک مرحله اصلی و اساسی برای زیباتر شدن آرایش است و آن را سر جای خودش نگه می دارد؛ مخصوصاً برای چشم هایی که پلک افتاده دارند و هنگام پلک زدن، پوست پلک پشت چشم، آرایش را پاک می کند و کثیفی به وجود می‌آورد؛ پس بهتر است با پرایمر سطح صاف و بدون نقصی ایجاد کنید و آرایش تان را با دوام تر کنید.

برای سایه زدن نگاه به روبرو را درنظر میگیرند

وقتی که می خواهید چشم با پلک افتاده را سایه بزنید، کمی کارتان سخت می‌ شود، زیرا پشت پلک تان آرایش را پاک می کند. در چنین حالتی، ترفندی که به شما توصیه می کنیم این است که هنگام استفاده از سایه، فقط مستقیم و روبه رو را نگاه کنید.

آرایش چشم پلک های افتاده:

تا جایی که می توانند فقط از سایه مات استفاده می کنند

تکنیک های سایه چشم زدن- سایه مات

آرایش چشم پلک های افتاده: سایه مات یک وسیله مناسب برای میکاپ و آرایش است. سایه مات را بالای تا خوردگی طبیعی پلک تان استفاده کنید. انگار که چین خوردگی بالاتر از جای خودش می باشد؛ سپس آن را به سمت عقب محو یا بِلِند کنید. با انجام این کار چشمان شما باز تر و درشت تر به نظر می رسد.

نکته:در گوشه خارجی چشم باید از سایه های تیره‌تر استفاده شود و سایه های روشن‌تر باید نزدیک به گوشه داخلی چشم باشند.

 

مطالب جالب دیگر:

مطلب مفید و پرطرفدار: زیبایی بدون آرایش: حیله هایی که باعث می شود بدون آرایش به نظر برسید!

حتما ببینید: رفع خشکی پوست در زمستان: برای داشتن پوست تمیز و نرم، بعد از شستن صورت اینکارها را انجام دهید!

بهترین مدل مو برای بینی بزرگ خانم ها که شما را زیباتر می کند!

دغدغه عینک و آرایش چشم با این ترفندها حل خواهد شد!

ژل ابروی طبیعی: ابروهاتون اینجوری نمی ریزه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 12 =

دکمه بازگشت به بالا