;
مد و زیباییمد روز

8 بهترین استایل تابستانی که شما را لاغرتر و جذاب تر نشان می دهند+ عکس

بهترین استایل تابستانی: فرم بدن شما هر شکلی که باشد، این نکات به شما کمک خواهند کرد تا بهترین استایل تابستانی خود را داشته باشید. بنابراین، آماده شوید تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و با این توصیه های مد تابستانی، از تابستان خود لذت ببرید. در بخش مد و زیبایی از سری مطالب مد روز با 8 ترفند عالی برای داشتن بهترین استایل تابستانی آشنا شوید. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: خطرات سوتین برای خانم ها: چرا نباید سوتین بزنید؟

چگونه با یک تغییر کوچک خود را لاغر و کشیده یا درشت و کوتاه تر نشان دهید؟

بهترین استایل تابستانی1

این هم جالبه: معجزه هندوانه برای پوست: طرز تهیه سه ماسک صورت با هندوانه

با استفاده از قانون نسبت ۱ / ۳ – ۲ / ۳، یک دامن بلند با چین های عمودی پیدا کنید و یک بلوز به همان رنگ را زیر آن بپوشید. این لباس در کنار کفش پاشنه بلند، چشم را به سمت پایین می کشد و باعث می شود بلندتر و لاغرتر به نظر برسید.

اگر ترجیح می دهید بدن خود را کوتاه تر نشان دهید، رنگ بلوز را با یک رنگ مکمل با دامن تغییر دهید. همچنین پاشنه های نوک تیز را با یک جفت کفش تخت تعویض کنید. این کار به خوبی خط عمودی بدن شما را می شکند و این توهم را ایجاد می کند که شما کوتاه تر و عریض تر از خودتان هستید.

کفش های مختلف با شلوارهای کوتاه استایل های متفاوتی را خلق می کند

بهترین استایل تابستانی2

بهترین استایل تابستانی: چند قانون ساده برای شلوارهای کوتاه وجود دارد، مثلا انتخاب یک چکمه بلند به جای چکمه کوتاه که ممکن است بخشی از پاهای شما را نشان دهد، به کشیده تر به نظر رسیدن پاهای شما کمک خواهد کرد. همچنین، برای جلوگیری از پرت شدن حواس ها و شکسته نشدن خط عمودی پاهایتان، به جای پوشیدن کفش های ورزشی با شلوارهای کوتاه، از کتونی های ساده تر و روزمره استفاده کنید؛ یک جفت صندل با رنگی خنثی یا کفشی با پاشنه های کوتاه و ظریف انتخاب کنید تا چشم را به سمت پایین بکشند.

این هم جالبه: شفاف شدن پوست به روش کره ای ها در منزل!

چگونه با شلوار جین سفید یک استایل بی نظیر داشته باشید؟

بهترین استایل تابستانی3

بهترین استایل تابستانی: شلوار جین سفید خود را با رنگ های روشن و کفش های خنثی و یک تی شرت با رنگ روشن، به یک استایل تابستانی تبدیل کنید. اگر ترجیح می دهید شلوار جین سفید خود را با رنگ های تیره تر ست کنید، با یک کفش سیاه و یک کمربند سیاه به همراه یک تی شرت تیره، استایل خود را متعادل کنید. شما همیشه می توانید رنگ مشکی را با یک کت رنگی خنثی ست کنید.

بهترین استایل تابستانی|چطور بلندتر و لاغرتر به نظر برسید؟

بهترین استایل تابستانی4

بهترین استایل تابستانی: بهتر است تی شرت خود را روی شلوار بلند نیاندازید و بدن خود را به ۲ قسمت تقسیم نکنید، با این کار ظاهر خود را فربه و کوتاه تر می کنید. در عوض، شلوارهای بلند را با یک تی شرت مناسب، ست کنید و با یک جفت کفش نوک تیز، کاری کنید که کشیده تر به نظر برسید.

برای کشیده تر به نظر رسیدن، از یک ست با رنگ یک سان در زیر و یک رنگ متفاوت در لایه بیرونی لباس هایتان استفاده کنید. این کار چشم را بالا و پایین می برد و این توهم را ایجاد می کند که شما بلندتر و لاغرتر هستید.

چگونه پاهای خود را نازک تر یا پُرتر نشان دهید؟

بهترین استایل تابستانی5

بهترین استایل تابستانی: اگر می خواهید هنگام پوشیدن دامن کوتاه و یا شلوارک، پاهایتان باریک تر به نظر برسد، یک جفت جوراب به استایل تابستانی خود اضافه کنید، نپوشیدن جوراب به پُر تر به نظر رسیدن پاهای شما کمک می کند.

چگونه پاهای خود را کشیده تر نشان دهید؟

بهترین استایل تابستانی6

بهترین استایل تابستانی: برای این کار ضروری است که شلواری بلند بپوشید و مطمئن شوید که قوزک پای شما پوشیده شده است. هر شلواری در بالای قوزک پا، باعث می شود که پاها کوتاه تر از آنچه واقعا هستند به نظر برسند. شلوار خود را با یک کفش نوک تیز که باعث می شود بلندتر به نظر برسید، ست کنید.

چگونه شکم جلو آمده را بپوشانید؟

بهترین استایل تابستانی7

بهترین استایل تابستانی: وقتی لباسی ساده باشد، ممکن ست توجه ها به شکم جلو آمده جذب شود، اما اگر لباسی که می پوشید، جزئیات بیشتری داشته باشد که نگاه ها را به خود جلب کند، راحت تر می توانید، شکم جلو آمده خود را بپوشانید.

چگونه توجه را از باسن و ران ها دور کنید؟

بهترین استایل تابستانی8

بهترین استایل تابستانی: اگر می خواهید توجه ها را از ران ها و باسن خود دور کنید یک ست سرتا پا یک رنگ برای روی لباس های خود انتخاب کنید. به عنوان مثال شلوار سبز خود را با یک کت سبز ست کنید و یک تی شرت سفید برای زیر آن انتخاب کنید. این کار به اضافه کردن تناسب به فرم بدن و صاف کردن منحنی ها کمک خواهد کرد.

 

این مطالب هم جالبن:

24 ماسک آرد برنج با طرز تهیه برای انواع پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا