;
آرایش و زیباییمد و زیبایی

ترفند لاک ناخن: چگونه از ایجاد حباب زیر لاک جلوگیری کنیم؟

ترفند لاک ناخن: حتما شما هم با این صحنه روبرو شده اید که بعد از لاک زدن شاهد حضور حباب زیر لاک ناخن هایتان می شوید، چطور از این مشکل جلوگیری کنیم؟
این موضوع یکی از آزار دهنده ترین مسایل در صنعت ناخن است. تصور کنید که ساعت ها وقت صرف می کنید تا آن خطوط را به درستی بکشید، ناخن ها خیلی زیبا شده اند و ناگهان …. حباب ها ظاهر می شوند.

ترفند لاک ناخن: چگونه از ایجاد حباب زیر لاک جلوگیری کنیم؟

لاک ناخن به زیبایی ناخن های تو می افزاید و دست ها را نیز جذاب تر نشان می دهد. اما گاهی وجود حباب ها پس از لاک زدن باعث می شود که ظاهر آنها ناخوشایند و شلخته به نظر برسد. اگر شما نیز با این مسئله روبرو هستید، پیشنهاد می کنیم که راهکارهای زیر را بخوانید:

ترفند لاک ناخن1

تمیز کردن ناخن:

چربی اضافی بر روی ناخن ها لایه ای اسیدی را به وجود می آورد و باعث می شود لاک به خوبی بر روی ناخن ها قرار نگیرد. قبل از لاک زدن دست ها را بشورید و با پد لاک پاک کن ناخن ها را پاک کرده و به مدت 10 دقیقه اجازه بده تا خشک شوند. قرار نگرفتن در معرض پنکه و کولر:هوای مرطوب و در جریان مانند کولر لاک را به خوبی خشک نمی کند.

استفاده از لاک پایه:

علاوه بر تقویت ناخن، از بروز حباب جلوگیری می کند.

تکان ندادن لاک:

برای اینکه لاک در شیشه به خوبی حل شود به جای تکان دادن، آن را کمی بین دو دست بچرخان تا حرارت دست ها به صورت یکنواخت لاک درون شیشه را حل کند.

تاپ کت:

تاپ کت ها منجر به دوام بیشتر لاک شده و بهترین زمان برای استفاده از آنها بعد از خشک شدن لاک بر روی ناخن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هشت =

دکمه بازگشت به بالا