;
مد روزمد و زیبایی

لباس عروس لاغر کننده مناسب برای خانوم های تپل+عکس

لباس عروس لاغر کننده: لباس عروسی که لاغر نشان دهد باید با توجه به فرم بدنی عروس خانم انتخاب شود تا بخش هایی از اندام که بایستی کمتر جلب توجه کند را پوشانده و استایل زیباتری به او ببخشد. دختر خانم هایی که نسبتا سایز بزرگتری دارند، بایستی در انتخاب لباس عروس سایز بزرگ نکاتی را رعایت کنند تا تا حد ممکن، باریک تر بنظر برسند؛ نکاتی که در این بخش مد و زیبایی مجله گفتنی به آنها اشاره و در واقع مدل و سبک لباس عروس هایی که به عنوان لباس عروس مناسب تپل ها شناخته می شود، را معرفی می کنیم.

جالبه ببینید: مقایسه هانده ارچل و مریلین مونرو+ عکس های جذاب

کاربردی: کراتینه طبیعی موها در منزل با هزینه کم و به روشی ساده

۱.مدل لباس عروس یقه خشتی

لباس عروس با یقه خشتی یک انتخاب عالی برای افرادی است که می‌خواهند قسمت گردن و ترقوه‌های خود را بپوشانند، به ویژه اگر دارای سینه‌های بزرگ هستند. استفاده از جواهرات ظریف و متناسب با این نوع لباس می‌تواند به تکمیل ظاهر شما کمک کند و به شما اجازه دهد که به شکل زیبا و جذابیت بیشتری در روز مهم عروسی نمایان شوید. این نوع لباس عروس به عنوان یک گزینه مناسب برای افراد با قسمت بالاتنه بزرگتر و سینه‌های بزرگ توصیه می‌شود و می‌تواند به آن‌ها اعتماد به نفس بیشتری در این روز خاص بدهد.

کاربردی و جالب: مراقبت از پوست در هوای آلوده را یاد بگیرید

۲.لباس عروس ترومپیت

لباس عروس برای تپل ها

لباس عروس لاغر کننده, لباس عروس ترومپیت یک سبک خاص از لباس عروس است که تفاوت‌های مهمی نسبت به دیگر انواع لباس‌های عروس دارد. این لباس با یک طراحی خاص دوخته می‌شود که از بالای تنه تا قسمت باسن به صورت تنگ تن خورده و سپس به سمت پایین به صورت پهن و گشاد می‌شود. نام “ترومپیت” از شکل دامن این لباس گرفته شده است، که به شکل ناقوس ساز ترومپیت طراحی شده است.

اگر اندام شما شباهتی به ساعت شنی دارد، لباس عروس ترومپیت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود و پیشنهاد اغلب صاحب نظران به عنوان لباس عروس برای اندام ساعت شنی، همین لباس است. این لباس‌ها اغلب از پارچه‌های گیپور دوخته می‌شوند و از دانتل نیز در طراحی آنها استفاده می شود. لباس عروس ترومپیت به سه نوع آستین دار، بدون آستین و دکلته دوخته می‌شود.

۳.لباس عروس مدل ای لاین

لباس عروس لاغر کننده , لباس عروس A-line یک انتخاب فوق‌العاده برای افراد با اندام‌های مختلف است. این لباس از قسمت بالای تنه حالت چسبانی دارد و سپس از ناحیه کمر به پایین به سمت گشادی می‌رود و حالتی فون مانند به خود می‌گیرد. این طراحی مناسب افراد با اندام‌های مختلف است، از جمله افراد با اندام گلابی، مثلثی، و دختر خانم‌هایی که پاهای پر دارند.

۴.لباس عروس یقه دلبری

لباس‌های عروس با یقه دلبری به عنوان یکی از جذاب‌ترین انتخاب‌ها در دنیای مد عروس مطرح هستند. اگر شما سایز بالاتنه نسبتا بزرگی دارید و به دنبال یک لباس عروس هستید که شما را با جلوه‌ای شیک‌تر و ظاهری لاغرتر نمایان کند، لباس با یقه دلبری یک انتخاب عالی است. دامن‌های پفی این لباس‌ها نیز به ویژه به افراد با اندام چاقتر کمک می‌کنند، چراکه شکل پفی دامن باعث ایجاد اثر لاغری و اندام خوش‌اندام‌تری می‌شود.

۵.مدل لباس عروس فرم بدنی سیبی شکل برای افراد چاق

برای افراد با فرم هیکل سیبی که قسمت میانی بدن، مانند پهلوها و شکم، از پاها پهن‌تر است، انتخاب لباس عروس با دقت بسیار مهم است. این اندام بدنی بهتر است از لباس‌های عروس مدل راسته و مدل ماهی استفاده کنند و لباس‌ عروس های پرنسسی را در اولویت آخر قرار دهند.

لباس عروس لاغر کننده، همچنین، یک مدل لباس عروس دیگر که برای این فرم بدنی توصیه می‌شود، لباس‌های با پف کم و اصطلاحا اسکارلت هستند که از زیر سینه‌ها کلوش می‌شوند.

۶.مدل لباس عروس برای چاقی پایین تنه و ران‌ها

برای افرادی که فرم بدنی ساعت شنی یا سیبی شکل دارند، لباس‌های مدل راسته و مدل ماهی به عنوان گزینه‌های مناسب پیشنهاد می‌شوند. این نوع لباس‌ها معمولاً دارای آستین‌های بلند هستند و از پارچه‌های چسبانی مثل گیپور و حریر دوخته می‌شوند.

لباس عروس لاغر کننده، افراد با فرم بدنی ساعت شنی یا سیبی شکل می‌توانند از مدل‌هایی با یقه V شکل نیز استفاده کنند. این نوع یقه به خوبی با مدل ماهی ترکیب می‌شود و به طراحی لباس عروس زیبایی بیشتری می‌بخشد.

۷.مدل لباس عروس برای چاقی بالاتنه

لباس عروس لاغر کننده، برای افرادی که در قسمت بالاتنه، بازوها و سینه‌ها چاقی دارند، طراحی لباس عروس با یقه شنل می‌تواند یک گزینه مناسب باشد. این نوع یقه معمولاً به قسمت‌های چاقی بالاتنه پوشش می‌دهد و به افراد این امکان را می‌دهد که این نواحی را به خوبی بپوشانند.

همچنین، افراد می‌توانند از لباس عروس با آف شولدرز و آستین بلند نیز استفاده کنند تا توجه از نواحی چاقی در این قسمت بردارند و تا حد ممکن بدن را تراز نشان دهد. استفاده از رنگ‌های شامپاینی و طلایی به جای سفید یخچالی می‌تواند به این افراد پیشنهاد شود.

۸.مدل لباس عروس فرم بدنی دایره‌ای شکل برای افراد چاق

برای افراد چاق با شکل دایره‌ای، مدل‌های لباس عروس ماهی و کمر چسبان مناسب هستند؛ زیرا این مدل‌های چسبان به این اندام‌ها اغلب حالتی زیبا و تعادل داده و به شکل دایره‌ای شکل جلوه جذابیتی می‌دهند.

لباس عروس لاغر کننده، از طرفی، به دلیل افتادگی شانه‌ها در این فرم بدنی، معمولاً از مدل‌های لباس‌هایی که بالاتنه را پوشش می‌دهند مانند لباس‌های دورگردنی یا یقه هالتر پیشنهاد می‌شود. این نوع لباس‌ها به افراد این امکان را می‌دهند تا شانه‌ها را به خوبی پوشش دهند و ظاهری زیبا و جذاب داشته باشند.

از نظر رنگ‌ها، رنگ‌های تیره و شامپاینی به عنوان گزینه‌های بهتر از سفیدهای خالص برای این فرم بدنی توصیه می‌شوند. این رنگ‌ها معمولاً به تعادل و شکل بهتری در اندام‌های چاق دایره‌ای کمک می‌کنند.

۹.لباس عروس آف شولدرز برای افراد چاق

لباس عروس آف شولدرز به یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین مدل‌های لباس عروس امسال تبدیل شده است. این مدل لباس عروس، به ویژه در میان گروه‌های افراد پلاس سایز، جذابیت دارد. اما توجه به تعدادی نکته می‌تواند در انتخاب مناسب‌ترین لباس عروس به شما کمک کند. برای کوچک دیده شدن سینه،لباس عروس آف شولدرز می‌تواند یک انتخاب عالی باشد.

لباس عروس لاغر کننده، برای تکمیل استایل با این مدل لباس عروس، می‌توانید از انداختن هر نوع گردنی نگین‌دار یا ظریف که زیبایی یقه شما را تحت شعاع قرار می‌دهد، دوری کنید. همچنین می‌توانید با انتخاب قد موهایتان و طراحی موها، زیبایی یقه را به طور کامل نمایش دهید.

نکات انتخاب لباس عروس برای افراد چاق

لباس عروس لاغر کننده، در انتخاب لباس عروس برای افراد چاق، توجه به تعدادی نکته مهم می‌تواند به شما کمک کند تا لباسی پیدا کنید که به شما بیشترین جذابیت را بدهد و اندام شما را به خوبی بپوشاند:

۱.آستین لباس عروس

افراد چاق ممکن است بازوهای چاقی داشته باشند، بنابراین انتخاب لباس عروس دارای آستین مناسب می‌تواند گزینه مناسبی باشد. آستین‌ لباس عروس شما باید به بازوها پوشش مناسبی داده و از بزرگ دیده شدن آنها جلوگیری کند.

۲.دوری از لباس‌های دکلته

لباس عروس لاغر کننده، اگر سرشانه و بازوهای شما چاق هستند، بهتر است از لباس‌های دکلته خودداری کنید. این نوع لباس‌ها ممکن است باعث بزرگتر نشان داده حجم این ناحیه شود.

۳.لباس با دامن گشاد

لباس عروس لاغر کننده، اگر پایین تنه بدن شما بزرگ‌تر از بالا تنه است، انتخاب لباس‌هایی که از زیر سینه به پایین به صورت گشاد می‌شوند، مناسب است. این نوع لباس‌ها اندام را به تعادل رسانده و انتخاب بهتری است.

۴.لباس بدون دنباله

در انتخاب لباس عروس سایز بزرگ این نکته را به یاد داشته باشید که معمولاً لباس‌های دنباله دار اندام را درشت تر نشان می‌دهند، بنابراین خانم‌های چاق نباید از لباس‌های دنباله دار استفاده کنند. به جای آن، می‌توانید از لباس‌هایی با طراحی‌های ساده‌تر استفاده کنید.

برایتان جالب خواهد بود

فریب آرایش که لولو را تبدیل به هلو می کند+ عکس های دیدنی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا