;
مد و زیباییمد روز

مدل شلوارهای زنانه ای که حسابی پر طرفدار شده اند+ عکس

مدل شلوارهای زنانه، همانطور که می دانید شلوار به نوعی لباس اطلاق می شود که پایین تنه را می پوشاند. شلوارهای متنوع و فراوانی در بازار موجود هستند، به طوری که اگر برای خرید شلوار به بازار رفته باشید، ممکن است اسم های ناآشنایی را شنیده باشید که باعث سردرگمی شما شود. در بخش مد و زیبایی از سری مطالب مد روز با جدیدترین مدل شلوارهای زنانه آشنا شوید. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم مفیده: آموزش ست کردن ساعت دیواری با وسایل خانه: ببین درست نصب کردی یا نه؟!

شلوار بوت کات

شلوار جین بوت کات در قسمت بالای زانو راسته و از زانو به پایین کمی گشادتر می شود اما پاچه های آن از شلوار پاچه گشاد تنگ تر است. در قسمت زانوها این شلوار مخروطی شود و از زانو به پایین کم کم گشاد می شود.

شلوار مام استایل

مدل شلوارهای زنانه، شلوار جین مام استایل یکی از ترندهای پرطرفدار شلوار در سال های اخیر است. شلوار مام استایل به شلواری می گویند که در قسمت ران و زانو تقریباً برش مشخص دارد و کمی در قسمت ساق تنگ یا گشاد است. شلوارهای مام استایل معمولاً فاق بلند دارند و برای افرادی که دارای اندام ساعت شنی هستند ، بسیار مناسب اند.

مدل شلوارهای زنانه1

شلوار مام فیت

مدل شلوارهای زنانه، شلوار جین مام فیت دارای فاق بلند است که مشابه شلوار مام استایل کمری آن از بالای ناف بسته می شود. این شلوار می تواند مدل راسته یا اسکینی باشد. شلوار مام فیت دارای ران و ساق جذب یا گشاد است اما مام استایل را دارای ران و ساق گشاد می باشد.

شلوار های اسکینی به شلوار های تنگی می گویند که در قسمت ران و باسن بسیار تنگ و چسبان هستند. شلوار اسکینی را می توان از جنس های پارچه ای، کتان و جین تهیه کرد. شلوار های اسکینی را می توان با لباس های مختلفی ست کرد.

مدل شلوارهای زنانه2

شلوار قد 90

مدل شلوارهای زنانه، شلوار قد 90 از انواع طرح های زیبا و پرطرفدار شلوار است که قد کوتاه تری دارد و در انواع طرح های مجلسی و پارچه ای و اسپرت و … موجود می باشد. قد شلوار های کراپ یا قد 90 از قد معمول شلوار ها کوتاه تر است و درست بالای قوزک پا قرار میگیرند. این شلوارها برای تیپ های کژوال و فرمال و برای افراد دارای پاهای لاغر و کشیده مناسب هستند.

شلوار بگی

مدل شلوارهای زنانه، شلوار بگی در انگلیسی با نام baggy pants معروف است. این نوع شلوارها، شلوارهای سرتاسر گشادی هستند که در قسمت کمر و مچ پا آنها کش تعبیه می شود. این نوع شلوارها معمولا با تی شرت های اورسایز و بلند پوشیده می شود.

شلوار راسته

مدل شلوارهای زنانه، شلوار راسته یکی از رایج ترین نوع شلوارهایی است که اکثر افراد در موقعیت های رسمی و نیمه رسمی می پوشند. این نوع شلوارها از جنس پارچه های مختلف تهیه می شوند و آنها قسمت جلوی آنها زیپ یا دکمه دار است. شلوار راسته که از بالا تا پایین، به یک اندازه گشاد است را می توان با لباس های مختلفی ست کرد.

شلوار کوتاه و گشاد (Culottes)

مدل شلوارهای زنانه، شلوار کوتاه و گشاد که شلوارک هم نامیده می شود، تا روی زانو یا کمی بلندتر است. این شلوارها را می توان با لباس های مختلفی ست نمود. این شلوارها برای فصل بهار و تابستان مناسب هستند.

شلوار دم پا گشاد

مدل شلوارهای زنانه، شلوار دمپا برخلاف شلوارهای جذب، به بدن شما نمی چسبد و راحتی بیشتری را به شما می دهد. این نوع شلوار در قسمت باسن و ران کاملا اندازه است، اما از زانو به پایین گشاد می شود. تنوع در شلوار های دمپا گشاد به عنوان ترند سال 2021 به قدری زیاد است که انتخاب را برای شما سخت و جذاب می کند.

مدل شلوارهای زنانه3

شلوار دم پا تنگ

مدل شلوارهای زنانه، این مدل شلوار که طرح های مختلفی دیده می شود، دارای قسمت بالایی گشاد و دمپای تنگ است. دمپای تنگ این نوع شلوار گشاد زیبایی و سبک هنری خاصی به آن داده است. این مدل شلوار طرفداران خاص خود را دارد و در قسمت ساق پا، به شکل مخروط برش می خورد و به قوزک پا که می رسد، تنگ می شود.

شلوار رکابی

مدل شلوارهای زنانه، این مدل شلوار به شلوار چسبان شباهت دارد، با این تفاوت که بندی زیر پا قرار می گیرد و شلوار را مانند کمربند در جای خود نگه می دارد.

شلوار شرقی

مدل شلوارهای زنانه، شلوار شرقی که تقریبا شبیه شلوار دامنی هستند، برای فصل گرم سال مناسبند و استایل جذاب و راحتی را ایجاد می کنند. این شلوارها اغلب دارای کمر جمع شده با کش یا کمربند بوده و دم پا آن ها به صورت کلوش بزرگ برش داده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا