;
آرایش و زیباییمد و زیبایی

مرد ایرانی که جهانی شده: او ۱۷ سال است که فقط روزی 3 لیتر نوشابه گازدار می‌نوشد

نوشابه گازدار: یک شهروند ایرانی می‌گوید ۱۷ سال است که هیچ غذایی نخورده و فقط روزی سه لیتر نوشابه گازدار می‌نوشد. غلامرضا اردشیری، شهروند ایرانی می‌گوید که در ژوئن ۲۰۰۶ غذا خوردن را متوقف کرده است و اضافه می‌کند که احساس گرسنگی نمی‌کند و تنها چیزی که به او انرژی می‌دهد نوشابه‌های گازدار است.

غلامرضا اردشیری مردی که 17 سال است فقط نوشابه می خورد:

نوشابه گازدار2

روزنامه انگلیسی میرور نوشت: غلامرضا اردشیری ادعا می‌کند که در ۱۷ سال گذشته چیزی جز نوشابه‌های گازدار ننوشیده است و غذا نمی‌خورد.

غلامرضا اردشیری، اهل ایران، مدعی است که احساس گرسنگی نمی‌کند و وقتی خسته می‌شود، تنها چیزی که به او انرژی می‌دهد نوشیدنی‌های گازدار مانند پپسی است.

مرد میانسالی که بنا به گزارش‌ها برای امرار معاش فایبرگلاس تعمیر می‌کند و پول کافی برای فرستادن هر دو دخترش به دانشگاه به دست آورده است، گفت که در ژوئن ۲۰۰۶ – حدود ۱۷ سال پیش – از خوردن غذا دست کشید. وی گفته است: هیچ حادثه‌ای که باعث ایجاد عوارض شده باشد رخ نداده است و من شوکه نشده ام و هنوز دلیل آن را پیدا نکرده ام.

ماجرای خوردن نوشابه گازدار چیست؟

نوشابه گازدار3

غلامرضا درباره نحوه شروع ماجرا توضیح داد و گفت: حس عجیبی داشتم، احساس می‌کردم یک شیء مثل مو داخل دهانم است، احساس می‌کردم سر این مو‌ها داخل دهانم و انتهای آن داخل شکمم است. مثل این بود که مو‌ها در گلویم جمع شده بودند و احساس می‌کردم دارم خفه می‌شوم، آنقدر سفت بود که نمی‌دانستم باید چه کار کنم. واقعاً نمی‌توانم آن را توصیف کنم، اما احساس دیوانگی می‌کردم.

وی با بیان اینکه فردای آن روز به پزشک مراجعه کردم، گفت: همه پزشک متفاوتی را توصیه کردند و پزشکان که نتوانستند بیماری من را تشخیص دهند، مرا به همکاران خود معرفی کردند.

من از صبح تا شب یا در مطب دکتر بودم یا بیمارستان، اما هیچ‌کس نتوانست بیماری من را تشخیص دهد. مو‌هایی در دهانم نبود، اما احساس آن دیوانه کننده بود. برای رهایی از این احساس پیش هر دکتری که فکرش را کنید رفتم تا اینکه یک متخصص کلیه و هماتولوژیست گفت بهتر است به روانپزشک مراجعه کنم و یکی را به من معرفی کردند.

وی با بیان اینکه با وجود کمک روانپزشک هنوز به نتیجه نرسیده است، تصریح کرد: خانواده اش جلوی او غذا نمی‌خورند، زیرا دیدن غذا خوردن آن‌ها باعث تهوع او می‌شود. غلامرضا همچنین یک بار گفته است که خیلی کم می‌خوابد، تقریباً چهار ساعت در شبانه‌روز، و روزانه سه لیتر نوشابه گازدار می‌خورد.

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا