;
آرایش و زیباییمد و زیبایی

آیا وکس موهای بدن باعث افزایش میل جنسی می‌شود؟

وکس موهای بدن: در حالی‌که بسیاری از زنان به خاطر دلایل مذهبی موی خود را می‌زدایند٬ بسیاری معتقدند که بی‌مویی آلت باعث افزایش میل جنسی حین رابطه شده و احساس پاکیزگی و تمیزی بیشتری به شما می‌دهد. سن٬ سطح اقتصادی‌اجتماعی٬ نژاد و مذهب همه و همه با مدل موی شما ارتباط دارد٬ اما آیا بین تمیزی زیر شکم و رفتار جنسی هم ارتباطی هست؟

معمولاً درد حاصل از زدودن مو در زنانی که متاهل هستند بیشتر دیده می‌شود تا در مورد افراد مجرد٬ اما هیچ‌کس ارتباط خاص بین فعالیت‌های جنسی و زدودن موهای آلت را بررسی نکرده است.

وکس موهای بدن:

وکس موهای بدن1

اخیرا طی تحقیقی که دانشمندان دانشگاه هندوستان بر روی خاطرات زنان بین ۱۸ تا ۶۸ سال انجام دادند دریافتند که کسی که موی خود را می‌زداید٬ میزان علاقه‌‌اش برای داشتن رابطه‌ی جنسی و فعالیت‌های جنسی خاص بیشتر است. «سن» هم یکی از عوامل دخیل در این داستان در این تحقیق بررسی شد و نتیجه نشان داد که هیچ ارتباطی بین زدودن مو و نژاد٬ مسائل اخلاقی و تحصیلات وجود نداشت.

بنابراین سخت است که بخواهیم بگوییم زنان به خاطر فعالیت‌های جنسی و آمادگی برای آن، موی خود را می‌زدایند و یا این کار باعث برانگیختگی بیشتر شخص می‌شود.

به خاطر داشته باشید که تا حد امکان از اپیلاسیون خودداری کنید٬ چرا که داغ بوده و باعث فرو رفتن مو در گوشت و ایجاد ورم‌های قرمز بدترکیب می‌شود که همه می‌تواند از عواقب آن باشد و از یاد نبرید که موهای طبیعی اطراف آلت برای کاهش اصطکاک حین دخول است.

این مطالب را هم از دست ندهید:

شاید بپسندید: صابون زردچوبه برای جوان نگه داشتن پوست؛ به راحتی در منزل بسازید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + یک =

دکمه بازگشت به بالا