;
سبک زندگیمهارت های زندگی

اگر یکی از این 5 خواب را ببینید، می تواند از یک بیماری پنهان به شما هشدار بدهد!

خواب دیدن: این واقعیت که فرد در خواب جه چیزی می بیند می تواند در مورد یک بیماری پنهان به او هشدار بدهد. به گفته دانشمندان، مردم باید از نادیده گرفتن رویاها دست بکشند و آنها را به عنوان علامتی که مشکلاتی در بدن بوجود آمده درک کنند.

لوری کوین لونبرگ، متخصص رویا، نویسنده کتاب رویا در ایالات متحده و همکارانش این مطالعه را انجام دادند. به عنوان بخشی از آن، وی تصمیم گرفت این یا آن نوع رویاها را با مشکلات سلامتی واقعی مقایسه کند.لوری کوئین معتقد است مغز انسان همیشه در تلاش است تا به او هشدار دهد که سلامتی در معرض خطر است. بخصوص توجه به رویا و خواب هایی که مرتبا عود می کنند باید مورد توجه قرار گیرد.بنابراین، به نظر او، تعدادی از رویاها و انواع اختلال خواب وجود دارد که علائم آن مربوط به سلامتی است.

اگر یکی از این 5 خواب را ببینید:

1. خواب دیدن آتش گرفتن خانه

چنین سناریویی رویایی نشان می دهد که فرد در حال تجربه استرس مزمن و تنش عصبی است و خستگی عصبی او را تهدید می کند.

2. خواب دیدن رانندگی با اتومبیل

اگر فردی به طور مرتب خواب ببیند که در مکانی در اتومبیل رانندگی می کند ، این نشانگر این است که او در زندگی واقعی دچار ناراحتی می شود ، به همین دلیل سعی در خارج شدن دارد. اگر در خواب حین رانندگی به طور ناگهانی ترمز بگیرد ، این بدان معنی است که فرد تعهدات و اعمال زیادی را به عهده گرفته است و بدن او نمی تواند مقابله کند. به همین دلیل ، او ممکن است با قلب و اعضای دستگاه گوارش مشکلاتی پیدا کرده باشد.

3. خواب دیدن غرق شدن در آب

یک خواب دیدن وحشتناک که در آن غرق شدن اتفاق می افتد، نشانگر کار بیش از حد است. فرد باید هر چه سریعتر سبک زندگی واقعی خود را تغییر دهد.

4. دیدن خون در خواب

اگر شخص خواب خونریزی را ببیند، این نشانگر افزایش سطح اضطراب است که به زودی می تواند به بیماری قلبی تبدیل شود.

5. خواب دیدن سقوط در خواب

به گفته لوری کوین لونبرگ، برای لحظه سقوط که بسیاری از افراد آن را تجربه می کنند، او معتقد است که بدن سیگنالی را ارسال می کند که در سیستم عصبی مشکلاتی رخ می دهد.

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا