;
سبک زندگیمهارت های زندگی

رنگ، روز و عدد شانس متولدین ماهها در سال 1403

رنگ، روز و عدد شانس متولدین ماهها: بر اساس طالع بینی، متولدین ماه‌های مختلف در برخی از روزها خوش شانس ترهستند و رنگ و عدد شانس خود را دارند. اگر خواهان دانستن روز، رنگ و عدد شانس خود در سال 1403 هستید، این بخش از سبک زندگی از سری مطالب مهارت های زندگی را بخوانید. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم بدردت می خوره: 6 نکته طلایی شناخت ذات آدم ها | رفتار افراد همه چی را نشان می دهد!

رنگ، روز و عدد شانس متولدین ماهها در سال 1403

زنان و مردان متولد فروردین

رنگ، روز و عدد شانس متولدین ماهها؛ فروردین ماهی ها افرادی پرجنب و جوش، جاه طلب، سخاوتمند، مستقل، فعّال، لایق و کاردان، عاشق قدرت هستند، جمعه، شنبه و سه شنبه روزهای خوش شانسی آنها بوده و اعداد 6،8 و 9 اعداد شانسی شان و آبی و سبز آبی رنگ های خوش شانسی فروردینی ها می باشد.

زنان و مردان متولد اردیبهشت

اردیبهشت ماهی‌ها اکثراً افرادی جذاب و ستودنی، خیلی قانع، صبور و آرام، پرتحمّل، اهل اعتدال، با محبّت هستند و جمعه روز خوش شانسی برای اردیبهشتی هاست و اعداد شانسشان 6، 5 و 8 بوده و صورتی لوتوس، سبز و سفید رنگ های خوش شانسی آنها است.

رنگ، روز و عدد شانس متولدین ماهها1

این هم جالبه: معنی نقاشی و خط خطی کودکان را یاد بگیرید+ عکس

زنان و مردان متولد خرداد

رنگ، روز و عدد شانس متولدین ماهها؛ خرداد ماهی‌ها انسان‌های شاداب و سرزنده‌ای هستند و کنجکاوی زیادی برای کشف محیط اطرافشان دارند و پرانرژی، مشاور خوب و با سیاست هستند. چهارشنبه و پنجشنبه روزهای خوش شانسی، 3و 5 اعداد شانس و زرد و سبز رنگ های خوش شانسی خرداد ماهی ها است.

زنان و مردان متولد تیر

متولدین تیرافرادی با احساس، دارای قلبی صاف و زلال بوده و بسیار دوست داشتنی، دلسوز، درونگرا و حیله گر و زیرک هستند.یکشنبه و دوشنبه روزهای خوش شانسی، اعداد 2، 7، 9 اعداد شانس و سفید، کرم، قرمز و زرد رنگ های خوش شانسی زنان و مردان متولد تیر است.

زنان و مردان متولد مرداد

رنگ، روز و عدد شانس متولدین ماهها؛ متولدین مرداد مهره مار ذاتی دارند و افراد مختلفی را به خودشان جذب می‌کنند و قابل اعتماد، مهربان و توانمند هستند، سه شنبه و چهارشنبه روزهای خوش شانسی، 1،4، 5، 9، 6 اعداد شانس و رنگ های خوش شانسی زنان و مردان متولد مرداد نارنجی، قرمز و طلایی است.

رنگ، روز و عدد شانس متولدین ماهها2

این هم بدردت می خوره: کاشت سبزه فوری برای عید نوروز

زنان و مردان متولد شهریور

زنان و مردان شهریوری اهل عمل، کمک و یاری رسانی های بی دریغ هستند، آنها خوش فکر بوده و مهارت حل مسئله و مشکل در آن‌ها بسیار بالاست. روزهای خوش شانسی زنان و مردان متولد شهریور چهارشنبه، اعداد شانسشان 3، 5، 2، 7، 6 بوده و رنگ های خوش شانسی آنها سبز، سفید و زرد است.

زنان و مردان متولد مهر

رنگ، روز و عدد شانس متولدین ماهها؛ افراد متولد مهرماه عاقل، استراتژیست، خوش بین، اجتماعی و جذاب هستند. یکشنبه و دوشنبه روزهای خوش شانسی و 2، 4، 1، 7 اعداد شانس آنها و نارنجی، سفید و قرمز رنگ های خوش شانسی زنان و مردان متولد مهر است.

زنان و مردان متولد آبان

افرادی که در ماه آبان متولد شده اند جذاب و قوی هستند، اما در مورد هیچ موضوعی در زندگی با دیگران سازش نمی کنند.یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه روزهای خوش شانسی آنها بوده و اعداد 3، 9، 2، 1، 4، 7 اعداد شانس شان و زرد، قرمز، نارنجی و کرم رنگ های خوش شانسی آبانی ها می باشد.

متولد-آبان

زنان و مردان متولد آذر

رنگ، روز و عدد شانس متولدین ماهها؛ آذر ماهی‌ها افرادی دارای انرژی مثبت و عاشق کشف کردن و سفر کردن هستند،آنها روشنفکر، مستقل و پرحرف و بیش از حد اعتماد به نفس دارند. چهارشنبه و جمعه روزهای خوش شانسی، عددهای 6، 5،3، 8؛ اعداد شانس و سفید، کرم، سبز، نارنجی و آبی روشن رنگ های خوش شانسی زنان و مردان متولد آذر می باشند.

زنان و مردان متولد دی

متولدین دی ماه افرادی با خصوصیات اخلاقی بسیار جذاب و قابل توجه بوده و بسیار جاه‌طلب، سخت‌کوش و دوراندیش، خودخواه و بی‌اعتماد هستند و جمعه، سه شنبه و شنبه روزهای خوش شانسی و اعداد شانس دی ماهی ها 6،9،8 بوده و رنگ های سفید، قرمز و آبی، رنگ های خوش شانسی زنان و مردان متولد دی می باشند.

زنان و مردان متولد بهمن

رنگ، روز و عدد شانس متولدین ماهها؛ زنان و مردان متولد بهمن بسیار جذاب بوده و شنوای خوبی هستند و با ایده ها و انجام اقداماتی می کوشند تا دنیا را به جای بهتری تبدیل کنند.روزهای خوش شانسی بهمن ماهی ها، پنجشنبه و جمعه و اعداد شانسشان 2،3،7، 9 بوده و زرد، قرمز، سفید و کرم رنگ های خوش شانسی آنها هستند.

متولد-بهمن

زنان و مردان متولد اسفند

رنگ، روز و عدد شانس متولدین ماهها؛ متولدین اسفند ماه رمانتیک‌ترین افراد بوده، به طوری که برای هر کسی هر کاری که از دست شان بربیاید را انجام می‌دهند.آنها بسیار ماهر، دارای طبیعت خوب، خجالتی و کمی بی ثبات بوده و پنجشنبه، سه شنبه و یکشنبه روزهای خوش شانسی و عددهای 1، 4، 3، 9 اعداد شانس و رنگ های خوش شانسی آنها قرمز و زرد، رز و نارنجی است.

 

این مطالب هم جالبن:

نقطه ضعف متولدین ماههای مختلف که شگفت زده میشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا