;
سبک زندگیمهارت های زندگی

زیباترین توالت های عمومی در کشور نروژ که غش می کنید!

زیباترین توالت های عمومی: نروژ بخاطر زیبایی منحصر به فرد طبیعت اش مشهور است و البته تکنیک های مدرن معماری و حفاظت، توریست های این کشور را افزایش می دهد، بنابراین تنها رانندگی در امتداد بزرگراه های نروژ تجربه ای دل انگیز است. علاوه بر زیبایی طبیعی، مسیر مناظر نروژ دارای زیباترین سرویس های بهداشتی در جهان است.

زیباترین توالت های عمومی6

مسیر مناظر نروژ به این دلیل معروف است. مناطق دیگر آن منظره ای باور نکردنی از کوه های اطراف،آبدره و دریا ارائه می دهند. این مسیری محبوب برای توریست ها است، چرا که ممکن است منظره شفق های قطبی را نیز ببینند.

زیباترین توالت های عمومی2

برخلاف زیبایی آن، این نقطه به تازگی تمام توجهات را به طور شگفت انگیزی جلب کرده است: بله شاید باور نکنید اما توالت های عمومی این کشور یک جاذبه گردشگری فوق العاده است!

زیباترین توالت های عمومی

نروژ تصمیم گرفته است که زیبایی طبیعی بزرگراه های خود را با ساختن سازه های منحصر به فرد و مدرن در امتداد جاده افزایش دهد. یکی از ایستگاه ها Helgelandskysten در منطقه، نمایی عالی از دریا و کوه ها را ارائه می دهد.

همچنین نیمکت ها و پله های مرمری است که مستقیما به دریا منتهی می شود. در کنار آن ها، ساختمانی به شکل موج وجود دارد. با وجود این که خیلی پیشرو به نظر می رسد، امکانات کاملا در صحنه قرار می گیرد.

زیباترین توالت های عمومی3

همان طور که شب می شود، دستشویی از داخل با نور گرم روشن می شود. به نظر می رسد که دیدگاه حاصل واقعا واقعی است و هر بازدیدکننده، که از کنار آن عبور می کند، مشتاق است که لحظه را ثبت کند.

زیباترین توالت های عمومی جهان در کشور نروژ

زیباترین توالت های عمومی4

مناطق استراحت بسیار بیشتر از مناظر زیبا و معماری است. همچنین پس زمینه تاریخی شگفت انگیزی نیز بی تاثیر نیست. درست کنار نقطه توقفUreddplassen، بنای یادبود برای زیردریایی های نیروی دریایی سلطنتی نروژ وجود دارد. زیردریایی در طول جنگ جهانی دوم توسط ارتش نروژ مورد استفاده قرار گرفت. پس از آن، 42 سرباز شجاع جانشان را از دست دادند، زیرا زیردریایی در طول نبرد غرق شد. نام Ureddبه معنای “بی باک” در نروژ است که بنایی یابود برای ان ساخته شده است.

زیباترین توالت های عمومی5

به طور کلی، منطقه استراحتUredd ثابت می کند که معماری مدرن می تواند ارزش زیادی به زیبایی طبیعت بیفزاید. نروژ یکی از بهترین مناطق جهان برای لذت بردن از این ترکیب منحصر به فرد است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا