;
سبک زندگیمهارت های زندگی

لوازم مردانه در گذشته که باور نمی کنید روزی مردان استفاده می کردند+ عکس

لوازم مردانه در گذشته: حالا شاید باورش سخت باشد اما برند ویکتوریا سکرت در واقع برای مردان ساخته شد. و این تنها یک نمونه از باریک بودن مرز میان دو جنس زن و مرد است. در ادامه از چیرهایی خواهیم گفت که گرچه حالا متعلق به زنان دانسته می شوند، اما در ابتدا برای مردان ساخته شدند.

۱- نوار بهداشتی

نوار بهداشتی های یک بار مصرف توسط فردی به نام بنجامین فرانکلین تولید شدند. کارکرد اصلی آن ها کمک به توقف خونریزی در سربازان زخمی بود و بعدها پرستاران زن به استفاده از این نوارهای بهداشتی روی آورند چرا که از قدرت جذب برخوردار بودند و استفاده از آن ها راحت بود.

جالبه: ۵ علامت که نشون میده اختلال اضطراب داری!

۲- کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند و مردان گذشته

قدمت کفش های پاشنه بلند می تواند به ایران قرن پانزدهم میلادی بازگردد. در حقیقت، سربازان ایرانی کفش های پاشنه بلند به پا می کردند تا پاهایشان در رکاب اسب محکم بماند. بعدها مهاجران ایرانی کفش های پاشنه بلند را به اروپا آوردند و اشرافیون مرد برای بلندتر دیده شدن قدشان از آن استفاده می کردند.

۳- یوگا

یوگا مرد

تصور می شود ریشه ی یوگا به برهمین ها بازمی گردد که روحانیون سیستم طبقاتی هند بودند. بعداً یوگا توسط مردان به غرب آورده شد و رفته رفته میان زنان محبوبیت پیدا کرد.

۴- کراپ تاپ

کراپ تاپ این روزها محبوبیت زیادی میان زنان دارد. با این حال، این لباس در ابتدا توسط مردان و برای مردان به وجود آمد و پیش از آنکه زنان شروع به پوشیدن آن کنند، سال ها در مُد آقایان وجود داشت. مردان بدنساز برای در رفتن از قوانین پوشش آن زمان باشگاه های ورزشی، پایین پیراهن های خود را را می بریدند، چون اجازه نداشتند بدون لباس ورزش کنند.

۵- شورت بندی جی

در گذشته مردان از شورت های بندی جی به عنوان پوششی برای ناحیه ی خصوصی شان استفاده می کردند. بعداً، در اوایل قرن نوزدهم، برخی قبایل آفریقایی به استفاده از این شورت ها روی آوردند.

۶- کیف دستی

کارکرد اولیه کیفی دستی برای حمل پول بود. این کیف ها به دلیل کاربردی بودن شان میان مردان محبوبیت داشتند. به مرور زمان، زنان شروع به استفاده ی هر چه بیشتر از این کیف ها کردند و اینگونه شد که کیف های دستی به جزئی از مُد بدل شدند.

۷- جوراب شلواری

جوراب شلواری ها و جوراب های بالای زانو در ابتدا برای مردان بودند. مردان اروپایی هنگام اسب سواری از آن ها استفاده می کردند.

۸- فروشگاه ویکتوریا سکرت

یک بار مردی به نام ریموند هنگام خرید لباس زیر برای همسرش احساس معذب بودن می کند. این اتفاق الهام بخش او می شود تا جایی ایجاد کند که مردان در آنجا هنگام خرید لباس زیر برای زنان احساس راحتی کنند. بنابراین اولین هدف این فروشگاه مردان بودند.

برایتان جالب خواهد بود

بچه های زیباترین زنان جهان چه شکلی شده اند؟

تغییر ظاهری مردان بعد از رابطه با زنان + ویدیو و عکس

زیباترین و خوش هیکلترین زنان دنیا در این ۱۲ کشور زندگی می کنند!

جذابترین ویژگی های فیزیکی زنان که دل مردان را می برد!

رنگ موی زنان چه پیامی درباره شخصیت آن ها به مردان می دهد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا