;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

ماه تولد و جذب ثروت: متولدین کدوم ماهها در جذب ثروت قوی تر هستند؟

ماه تولد و جذب ثروت: جالب است بدانید برخی از ویژگی ها که ماه تولدتان به شما بخشیده است باعث جذب ثروت در زندگی می شود بنابراین پولدارتر بودن بعضی از افراد را میتوان به ماه تولدشان نسبت داد. با یک سبک زندگی دیگر از مجله گفتنی همراه باشید.

فال و طالع بینی به عنوان یک سرگرمی، طرفداران بسیاری دارد و متولدین هر ماه علاقه دارند درباره خود با توجه به ماه تولدشان، اطلاعات بیشتری از همین دنیای جذاب طالع بینی بدانند؛ بخصوص اگر در مورد ثروت و بخت آنها باشد. در ادامه مطالب طالع بینی های جذابی که منتشر کردیم، امروز نوبت به بحث جذب ثروت و پول شد که برای برخی از افراد جذابیت خاصی دارد.

هرچند که این اطلاعات تنها جنبه سرگرمی دارند، ولی خالی از لطف نیست که بدانید فال چینی، متولدین کدام ماههای سال را در جذب پول و ثروت، قوی تر می دانند.

خیلی جالبه: چرا میگن خواب زن چپه؟ خواب مرد راسته!

فروردین

فروردین ماهی ها افرادی هستند که به اندازه کافی صبر ندارند. آن ها دوست دارند که همیشه برای اهدافشان تلاش کنند. افراد برون گرایی هستند اما اگر این تلاش بیش از حد طول بکشد، آن ها را کلافه می‌ کند و در نتیجه به سراغ کاری می روند که سریع از آن پول در بیاورند و معمولاً به موفقیت هم می‌ رسند‌.

دی

دی ماهی ها افراد استراتژیکی هستند. همیشه برای آینده برنامه‌ریزی می‌ کنند و مدیران و رهبران بسیار خوبی می باشند. می توانند یک تیم و گروه را مدیریت کنند و به هر کاری که می‌ خواهند، برسند. آن ها افرادی هستند که می‌ خواهند روابط شان را خیلی خوب حفظ کنند و بهترین ها را انجام دهند.

آبان

آبان ماهی ها افراد با انگیزه و باهوشی هستند و اغلب، به اهداف شان دست پیدا می‌ کنند. افرادی هستند که خیلی راحت به پول می رسند و به گونه‌ای برنامه‌ ریزی می‌ کنند که درآمد خوبی هم داشته باشند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها افراد سخت کوش و پرتلاشی هستند. برای انجام کارهای شان مصمم می باشند. انرژی و تلاش خود را صرف به دست آوردن پولِ زیاد می‌ کنند. خیلی خوب می توانند ایده های نوآورانه و خلاقانه ای داشته باشند تا به آنچه که می خواهند؛ برسند.

شهریور

شهریور ماهی ها افرادی هستند که می‌دانند دقیقاً باید کجا سرمایه گذاری کنند. ایده آل گرا می باشند و می‌دانند که چگونه با برنامه ریزی و ساختار بندی پیش بروند. همیشه ذهن تحلیل گری دارند و شرایط را برای خودشان آنالیز می‌ کنند و بعد؛ دست به کار می شوند و بهترین ها را رقم می زنند.

 

برایتان جالب خواهد بود

بهترین روش تمیزکردن مبل در منزل

دعای حاجت آیت الله بهجت: اگه میخوای سریع حاجت بگیری!

بهترین دعای باز شدن بخت و جذب خواستگار برای دختران مجرد

ذکر پولدار شدن+ دعای افزایش مال و ثروت که جادو می کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا