;
سبک زندگیمهارت های زندگی

نحوه عاشق شدن ماههای مختلف: متولدین هر صورت فلکی چگونه عاشق می شوند؟

نحوه عاشق شدن ماههای مختلف: مهم نیست که جوامع امروزه چقدر پیشرفته شده‌اند، چیزی که هنوز برای ما به صورت یک معما باقی مانده، عشق است. به همین دلیل، بسیاری از افراد به ستاره‌شناسی روی آورده‌اند تا رمز و رازهای یک عشق پایدار را کشف کنند.

به طور کلی، متولدین ماه هایی با نشانه‌ آتش (برج حمل، اسد، قوس) به خوبی با متولدین ماه هایی با نشانه‌ هوا (جوزا، میزان، دلو) سازگارند و در کنار هم یک زوج شاد و اجتماعی را تشکیل می‌دهند.

به همین ترتیب، متولدین ماه هایی با نشانه‌ زمین (ثور، سنبله، جدی) با متولدین ماه هایی با نشانه‌ آب (سرطان، عقرب، حوت) کنار می‌آیند، زیرا واقع‌بین‌تر هستند و از گم شدن در دنیای درونی خود لذت می‌برند.

اگر می خواهید بدانید که متولدین هر ماه زودیاک چگونه عاشق می شوند و زبان عشقشان چیست، در ادامه سبک زندگی از سری مطالب مهارت های زندگی با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: تست جالب شوهر شناسی در 10 دقیقه + نتیجه خیلی باحاله!

فروردین

نحوه عاشق شدن ماههای مختلف: متولدین فروردین زمانی عشق را حس می‌کنند که شریک زندگی‌شان پرشور و پرانرژی باشد و با انگیزه به چالش‌ها بپردازد. برای آن‌ها مهم است که رابطه جذاب و متنوع باشد و آزادی و اختیار عمل کافی برای ابراز خود داشته باشند.

اردیبهشت

اردیبهشتی‌ها در روابطی که ثبات و راحتی را فراهم کند، احساس عشق می‌کنند. آن‌ها به یک شریک زندگی نیاز دارند که خانه‌ای امن برایشان باشد و عشق را از طریق حس‌های مختلف مثل لمس، موسیقی و غذا تجربه کنند.

خرداد

نحوه عاشق شدن ماههای مختلف: خردادی‌ها عاشق تنوع و تغییر هستند و این می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. اما با داشتن یک شریک که همان‌قدر علاقه‌مند به تجربه‌های جدید باشد، می‌توانند رابطه موفقی داشته باشند. پذیرای تغییرات و کاوش‌های جدید بودن برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد.

این هم جالبه: خواص روغن زیتون برای واژن و رحم: اگر خشکی واژن دارید این شکلی استفاده کنید!

تیر

تیرماهی‌ها در روابطی که مورد قدردانی و ارزش قرار گیرند، شکوفا می‌شوند. آن‌ها معمولا دیگران را بر خود مقدم می دارند و به شریک زندگی وفادار نیاز دارند که مسئولیت‌های روزمره را با آن ها تقسیم کرده و احساساتشان را به خوبی درک کند.

مرداد

نحوه عاشق شدن ماههای مختلف: مردادی‌ها دوست دارند در مرکز توجه باشند و استعدادها و دستاوردهایشان تحسین شوند. برای آن‌ها مهم است که در رابطه‌شان ارتباطات واضح و اهداف مشخص داشته باشند.

شهریور

شهریوری‌ها به دنبال معنا و هدف در روابط خود هستند. آن‌ها باید حس کنند که رابطه‌شان در خدمت یک هدف بزرگ‌تر است، چه در زندگی شخصی‌شان و چه در جهان بیرون.

مهر

نحوه عاشق شدن ماههای مختلف: مهرماهی‌ها به دنبال تعادل در روابط هستند و شریکی می‌خواهند که هم روی موضع خود بایستد و هم نظرات و دیدگاه‌های آن‌ها را بشنود. آن‌ها در روابط طولانی‌مدت و وفاداری مهارت دارند و پذیرای ایده‌های مختلف هستند.

آبان

آبان‌ماهی‌ها صمیمیت و نزدیکی را در روابط می‌طلبند. آن‌ها می‌خواهند همه جزئیات زندگی شریک‌شان را بدانند و برایشان اعتماد بسیار مهم است تا احساس امنیت و فهم متقابل داشته باشند.

آذر

نحوه عاشق شدن ماههای مختلف: آذری‌ها عاشق ماجراجویی و اکتشاف هستند و نیاز به آزادی دارند تا خودشان باشند. آن‌ها به شریکی نیاز دارند که به آن‌ها فضا بدهد و از نظر اجتماعی یا فکری تحریکشان کند.

دی

متولدین دی ماه به شریکی نیاز دارند که آن‌ها را در رسیدن به اهداف‌شان حمایت کند. آن‌ها به یک سیستم حمایتی قوی نیاز دارند و گاهی ممکن است نیاز به شریکی داشته باشند که پوست‌کلفت و فهمیده باشد.

بهمن

نحوه عاشق شدن ماههای مختلف: بهمن‌ماهی‌ها در روابطی که شامل دوستی و استقلال باشد، بهترین عملکرد را دارند. آن‌ها عاشق زندگی اجتماعی پرجنب‌وجوش هستند و به شریکی نیاز دارند که هم دوست و هم عاشق باشد.

اسفند

متولدین اسفند به شریکی نیاز دارند که احساسات‌شان را درک کند و با آن‌ها همدلی کند. یک شریک مهربان و حمایتی به اسفندی‌ها کمک می‌کند تا احساس راحتی و آزادی در ابراز خود داشته باشند.

 

این مطالب هم جالبن:

لمس کردن قسمت های ممنوعه بدن: به این 8 عضو بدن هرگز دست نزنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا