;
سبک زندگیرابطه و ازدواج

نقطه جذابیت چهره زنان از دید همسرشان کجاست؟

نقطه جذابیت چهره زنان: زیبایی تعریف های متفاوتی دارد و در معیار آن در مکان های جغرافیایی متفاوت است و در طول زمان تغییر می کند . بسیاری از زنان برای جذاب و زیبا به نظر رسیدن دست به تغییراتی در چهره خود می زنند تا زیبایی چهره خود را چندین برابر سازند.

 نقطه جذابیت چهره زنان

آیا می دانید معیار زیبایی از نظر مردان چیست و نقطه جذابیت چهره زنان در ذهن مردان کدام است. این بخش از سبک زندگی از سری مطالب رابطه و ازدواج  را مطالعه کنید تا به جواب سوالات خود درباره زن جذاب برسید. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: بهترین ترفند تشخیص زعفران اصل از تقلبی: از این به بعد گول نخور!

چهره های ساده و بدون چربی

نقطه جذابیت چهره زنان

 

نقطه جذابیت چهره زنان: جذاب ترین ویژگی زنان از نظر همسرش سادگی صورت آنهاست . این معیار تقریبا در همه جای جهان یکسان است و مردان تمایل بیشتری به زنان ساده دارند. پژوهشگران برای درک بهتر این موضوع 169 مرد را از جنوب فرانسه انتخاب کردند و چهره ی زنان را به طور تصادفی در صفحه ی نمایش نشان دادندو از مردان خواستند به این چهره ها نمره دهند.

این تحقیقات ثابت نمود مردان به چهره های بدون چربی تمایل بیشتری دارند زیرا صورت های بی چربی معمولا ساده هستند، بافت صاف و چین و چروک کم دارند و همراه با خطوط کانتوری نرم هستند.

مغز انسان به سمت محرک های ساده گرایش دارد و پردازش چنین صورتی در مغز آسان است. بی چربی بودن چهره می تواند بین 10 تا 15 درصد تنوع در جذابیت را توجیه کند و عرصه را برای دیگر فاکتورهای بیولوژیکی، فرهنگی و فردی که از نظر مردان مهم است باز کند.

صورتی شبیه والدین

اغلب ما جذب صورت هایی می شویم که شبیه پدر یا مادرمان است و به این خاطر که آنها نخستین حامیان و مراقبان ما بوده اند و ما دوستشان داریم.

توجه به ظاهر و لباس

نقطه جذابیت چهره زنان: اگر می خواهید از دید همسرتان یک زن جذاب باشید بهتر است به ظاهر خود و لباس هایتان بیشتر اهمیت بدهید زیرا اکثر مردان کلی نگر هستند و به جزئیات توجهی ندارند و لباس هایتان آن ها را بیشتر از چهره تان جذب می کند. بنابراین سعی کنید در لباس هایتان بیشتر از رنگ ها شاداب و طرح ها متفاوت استفاده کنید تا زیبا تر به نظر برسید.

این هم جالبه: قابل توجه خانم ها: دلایل نگاه کردن خیره مرد به زن چیست؟

آرایش ملایم

نقطه جذابیت چهره زنان1

همسرتان همیشه دوست دارد که چهره طبیعی داشته و آرایش کمی کنید. پس توجه داشته باشد که در آراستگی ظاهر زیاده روی نکنید و آرایش های زیاد و تند و زننده نداشته باشید.

خنده روبودن

نقطه جذابیت چهره زنان: زنان محبوب، خنده رو هستند زیرا همه ی مردان دوست دارند بتوانند یک زن را بخندانند و هر مردی وقتی بتواند همسرش را بخنداند، احساس می کند فرد فوق العاده ای است.

چهره های معمولی

نقطه جذابیت چهره زنان: بسیاری از مردان اعتقاد دارند چهره های معمولی با ویژگی های متوسط جذاب تر از صورت های خاص هستند. تحقیقی که روی صورت های مختلف انجام شد نشان داد که بیشتر مردم صورت های عادی را بیشتر دوست دارند. به این خاطر که ترکیبی از ژن های مختلف هستند.

چهره های آشنا

همیشه ژنتیک در جلب توجه افراد نقش ندارد. چهره ای برای همسرتان جذاب و دوست داشتنی است که حس یا خاطره ای خوب را برایشان تداعی کنند. این چهره ها که برای برخی از افراد آشنا و دوست داشتنی هستند ممکن است از نظر برخی دیگر کاملا معمولی باشند.

 

این مطالب هم جالبن:

طرز تهیه عدس پلو نذری برای ۲۰۰ نفر؛ با فوت و فن هایی که بلد نیستید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا