;
سبک زندگیمهارت های زندگی

هوش تصویری طبیعت: ایراد این تصویر چیه؟ 90 درصد پیدا نمی کنند!

هوش تصویری طبیعت: تست هوش ایراد تصویر یکی از جذاب ترین تست های تصویری است که باید با دقت به عکس مورد نظر، نکته انحرافی را پیدا کنید.
اگر اهل تست هوش ایراد تصویر هستید، قطعا تصویر این بخش از سبک زندگی برایتان جذاب خواهد بود. با دقت به این عکس نگاه کنید؛ ظاهرا همه چیز عادی و نرمال بنظر میرسد و ابر و درخت و … در جای خود قرار دارند، ولی خیلی هم مطمئن نباشید چراکه تست هوش تصویری ما در این بخش، نکته انحرافی دارد که با تیزبینی و دقت باید آن را در عرض 10 ثانیه پیدا کنید.

تصویر هوش تصویری طبیعت

هوش تصویری طبیعت1

برای دیدن پاسخ هوش تصویری طبیعت به پایین صفحه بروید:

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش تصویری طبیعت

هوش تصویری طبیعت2

آیا موفق به تشخیص ایراد تصویر شدید؟ اگر بله که تبریک میگوییم اما اگر نه، با ما همراه باشید تا ایراد پنهان در تصویر را مشاهده کنید.

ایراد این تصویر، داخل آن نبود بلکه نکته، وارونه بودن عکس بود. بله پاسخ تست وارونه بودن عکس بود که شکل اصلی را برایتان گنگ کرده بود. اگر متوجه این نکته در تصویر شدید، یعنی شما واقعا فردی تیزبین و باهوش هستید.

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + پنج =

دکمه بازگشت به بالا