;
تازه ها

اعتراض ختافه به کارت قرمز گرین وود

اعتراض ختافه به کارت قرمز گرین وود: ختافه علیه کارت قرمز میسون گرین‌وود درخواست تجدیدنظر کرده است. گرین وود در بازی روز سه شنبه تیمش در لالیگا مقابل رایو وایکانو به دلیل اعتراض در دقیقه 50 از بازی اخراج شد. ظاهراً مهاجم به داور گفته: “فک کن” ، اما داستان گرینوود در مورد این حادثه با گزارش مقام رسمی به لیگ اسپانیا متفاوت بود.

مارکا گزارش می دهد که ختافه یک درخواست تجدید نظر ارائه کرده است و امیدوار است که به زودی پاسخی دریافت کند زیرا آنها به دنبال کشف میزان مجازات او هستند. با این حال، او تنها بازیکن ختافه که دچار محرومیت گشته نیست، زیرا خوانمی لاتاسا و دامیان سوارز هر دو در یک بازی اخراج شدند، در حالی که خامه ماتا پنجمین کارت زرد فصل را دریافت کرد و از بازی بعدی محروم شد.

اعتراض ختافه به کارت قرمز گرین وود

گرین وود از زمانی که به صورت قرضی از منچستریونایتد به تیم ختافه پیوسته، یکی از بهترین بازیکنان این تیم در این فصل بوده و در 15 بازی لالیگا سه گل به ثمر رسانده و چهار پاس گل را ثبت کرده است. باشگاه تیم شهر مادرید امیدوار است که او را به صورت دائمی به خدمت بگیرد، زیرا گفته می شود پیشنهادی 40 میلیون پوندی (51 میلیون دلاری) برای او ارائه کرده است. گفته می‌شود که اتلتیکو مادرید و بارسلونا نیز به دنبال او هستند، اگرچه بارسلونا به دلیل ترس از واکنش هواداران به دلیل اتهامات تجاوز جنسی و خشونت خانگی علیه او که از یونایتد کنار گذاشته شد،دچار تردید هستند.

ختافه و گرینوود امیدوارند که پس از درخواست خود، اخبار مثبتی بشنوند، زیرا امیدوارند او را برای بازی‌های بعدی در زمین مسابقه ببینند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا