;
تازه ها

داوری که بازیکن فوتبال را در لیگ آرژانتین با چاقو زد!

چاقو زدن داور به بازیکن: گزارش ها حاکی از آن است که داوری در جریان بازی در سطح لیگ جوانان آرژانتین در یک نزاع به یک بازیکن فوتبال ضربه چاقو زد که باعث شد این بازیکن با سوراخ شدن ریه در بیمارستان بستری شود.

گزارش ها حاکی از آن است که داور مسابقه، رمیجیو آرموآ، پس از چاقو زدن به یک بازیکن در جریان بازی در یکی از استان های میسیونز دستگیر شده است. این حادثه هولناک پس از درگیری رخ داد که بازیکنان داور را محاصره کردند. آرموآ سپس چاقویی را بیرون آورد و به سینه یکی از بازیکنان ضربه زد. قربانی نقش بر زمین شد و سپس توسط هم تیمی هایش بلند شد و از زمین خارج شد.

قربانی که توسط رسانه‌های محلی کوین A معرفی شد، در اثر این حمله دچار سوراخ شدن ریه شد. اما به دلیل مداخله به موقع پزشکی، وی اکنون از خطر مرگ خارج شده است. تصاویری که بعداً از او منتشر شد او را در حال نقاهت بر روی تخت بیمارستان با بانداژی در سمت چپ قفسه سینه‌اش نشان می‌دادند.

چاقو زدن داور به بازیکن

عموی او در گفتگو با رسانه های محلی گفت: “کوین به طور معجزه آسایی زنده است. برای خانواده، لحظه بسیار حساسی است زیرا او مسی خانواده است. او پسری است که استعداد خوبی برای فوتبال دارد، خدا را شکر که این فرصت را داشت. حضور در باشگاهی مانند چاکاریتا.”

داور مسابقه که سعی کرد فرار کند توسط پلیس محلی دستگیر شد و چاقوی مورد استفاده در حمله را نیز از وی کشف شد. بعداً از او با دستبند عکس گرفتند و به دلیل این اقدام تکان دهنده با اتهام مواجه شد. پلیس آرژانتین در حال حاضر در حال بررسی این پرونده است. این بازیکن در عین حال تحت نظر پزشکان به روند بهبودی خود ادامه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + نه =

دکمه بازگشت به بالا