;
تازه ها

تحقیقات پلیس بر روی پرونده مرگ زن انگلیسی پس از زایمان بعد از چند ماه تازه شروع شد!

مرگ زن انگلیسی پس از زایمان: زن 31 ساله بریتانیایی به نام برنادت هورسی، پسرش تیم را در بیمارستان رویال دربی به دنیا آورد. او از دیدن پسرش برای اولین بار هیجان زده شد و فریاد زد: “الان خیلی خوشحالم.” با این حال، در عرض چند ثانیه، وضعیت به شدت تغییر کرد که هورسی به طور ناگهانی دچار ایست قلبی شد و از دنیا رفت و کادر پزشکی را شوکه کرد.

 هورسی در 19 ژانویه 2022 پسرش را در بیمارستان رویال دربی به دنیا آورد. با این حال، او اندکی بعد به طرز غم انگیزی درگذشت. پس از گذشت چند ماه پرونده در حال حاضر در دست بررسی است. کادر پزشکی گزارش دادند که هورسی قبل از این حادثه از سلامت کامل برخوردار بود و هیچ خطری در حین سزارین وجود نداشت. مرگ ناگهانی او برای آنها غافلگیرکننده بود.

پرستار ربکا رابینسون اظهار داشت: «به یاد دارم که در حین زایمان، شنیدم که هورسی گفت: «الان خیلی هیجان زده هستم» و در آن زمان، ما معتقد بودیم که وضعیت او ثابت است و هیچ گونه ناهنجاری وجود ندارد. پس از تولد نوزاد، هورسی و همسرش با خوشحالی لبخند زدند. او با خوشحالی گفت: “پسر است” و خوب ظاهر شد. سپس، ناگهان، وضعیت تغییری کاملاً متفاوت پیدا کرد.»

مرگ زن انگلیسی پس از زایمان

 مارتین تراوز، متخصص بیهوشی اظهار داشت که اندکی پس از تولد نوزاد، متوجه رنگ پریدگی صورت هورسی شد و بدن او به حالت تشنجی در آمد. او بعداً با ایست قلبی مواجه شد و درگذشت. او معتقد بود علت مرگ هورسی به دلیل آمبولی مایع آمنیوتیک بوده است.

رابینسون با ارزیابی تراویز موافقت کرد و مرگ هورسی را به آمبولی نسبت داد. وی در ادامه توضیح داد که در موارد نادری که مایع آمنیوتیک وارد جریان خون مادر می شود، باعث آمبولی می شود که به قلب فشار وارد می کند و منجر به ایست قلبی می شود.

پزشک قانونی نیز معتقد بود که تمام کادر درمانی تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات درمانی انجام داده اند و در انجام این کار معطل نشدند. موضوع هنوز تحت بررسی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا