;
فرهنگ و هنرهنرمندان

بازیگر نقش عرشیا در سریال شمعدونی چه شکلی شده+ عکس بزرگسالی

بازیگر نقش عرشیا در سریال شمعدونی: عرفان برزین همان عرشیا کودک بازیگوش و فضول سریال شمعدونی است که با واقعیت خود زمین تا آسمان فرق دارد. تصاویری از بزرگسالی این بازیگر را در ادامه خواهید دید.

این هم جالبه: ازدواج های الهام چرخنده: تصاویر شوهران از دیروز تا امروز

سریال شمعدونی
سریال شمعدونی

ببینید: بازیگر امیر آقای جمالی در زی زی گولو چه شکلی شده و چکار میکنه+ عکس بزرگسالی

عرفان برزین3 (1)

عرفان برزین بازیگر نقش عرشیا در سریال شمعدونی گفتگویی کوتاه در مورد نقش خود داشته که در ادامه می خوانید.

حتمن ببینید: دختر رضا عطاران در سریال بزنگاه چه شکلی شده+عکس های بزرگسالی

خانواده عرفان برزین (1)
پدر و مادر عرفان برزین بازیگر نقش عرشیا در سریال شمعدونی

او که به همراه پدرش به کافه خبر آمده بود هیچ شباهتی به نقش عرشیا در سریال شمعدونی نداشت. این، نکته ای بود که سروش صحت نیز به آن اشاره کرد: «الان شما دارید عرفان را می بنید، تا به حال از عرفان مودب تر دیده اید؟ عرفان دارد نقشش را به بهترین شکل ایفا می کند. او قبل از شمعدونی سه سریال بازی کرده بود کدامش را یادتان هست؟»
پدر عرفان نیز درباره بازخوردهای بازی او در این سریال گفت:«دیروز یکی از دوستان به من پیام داد که دقیقا نقش عرشیا، نقش برادرزاده من است و کارهایی که این بچه می کند دقیقا انگار اوست. گفتم مثلا چه کارهایی؟ گفت همین خبرچینی ها و … »

این هم جالبه: تصاویر بهداد سلیمی و همسر نقلی و دختر ریزه میزه اش!

عرشیا در سریال شمعدونی1

صحت نیز در این باره اظهار داشت:«یک نفر هم به من گفت پدربزرگ من همیشه از دست بچه های برادرم شکار بود و حالا که این سریال را می بیند از این که بچه های دیگری هم مثل آنها وجود دارد، تعجب کرده است. به خاطر همین هر شب سریال را نگاه می کند تا بفهمد با نوه اش چه کار باید بکند؟»
پدر عرفان ادامه داد:«بازخوردهایی که ما گرفتیم بسیار مثبت است. اما یک نفر طوماری نوشته بود که شما به رفتار اسلامی و اخلاق اجتماعی توهین کرده اید. اما خیلی ها هم می گویند مثل این بچه را ما هم در فامیل مان داریم.»

عرفان برزین3 (2)

صحت همچنین درباره چگونگی بازی گرفتن از عرفان گفت:«همان روزهای اول آقای برزین پدر عرفان به من گفتند ما فقط اصرار داریم عرفان خود عرفان بماند و تبدیل به عرشیا نشود. من جلسه ای با عرفان گذاشتم و به او گفتم تو به عنوان یک پسر مافوق باهوش حواست باشد عرشیا، فقط نقش توست. تو خودت عرفان برزین هستی و اینجا داری نقش عرشیا را بازی می کنی. اتفاقا از او باید یاد بگیری که چه کارهایی را نباید انجام دهی و آنقدر این کار را خوب انجام داد که ما همه تعجب کردیم. چون یک پسر بسیار دوست داشتنی ناگهان تبدیل می شد به یک وروجک مهارناپذیر و بعد تا کات می دادیم دوباره به خودش بازمی گشت.»

خانواده عرفان برزین (2)
عرفان برزین نیز در پاسخ به این پرسش که نظرش درباره عرشیا چیست گفت:«نقشم را خیلی دوست داشتم چون آقای صحت کارگردانش بود بازیگرانش خیلی خوب بودند و اصلا خیلی خوب بود.»

عرشیا در سریال شمعدونی

از او پرسیدیم نظر خودت درباره عرشیا چیست؟ و او پاسخ داد:«خیلی شیطون بود و خیلی هم فضول.» او همچنین درباره برخورد مردم با او بعد از باری در این سریال اظهار داشت:«بعضی هاشون هی می گویند ایشالا موفق باشی و اینا. همه اش همین را می گن.»

عرفان برزین

برایتان جالب خواهد بود

بازیگر نقش کودکی آخناتون در یوزارسیف، الان چه شکلی شده؟ + عکس

زندگی تلخ رضا عطاران از بچگی تا ازدواج و بچه نداشتن+ عکس های خانوادگی

جعفر نوروز رنگی لاغر شد+عکس تغییرات باورنکردنی

خوشگل ترین زنان ایرانی از چه قومی هستند+عکس های جذاب

سیلا تورک اوغلو بازیگر نوظهور با زیبایی خیره کننده+ عکس های دیدنی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا