;
فرهنگ و هنرهنرمندان

بهار قاسمی از کاراته تا بازیگری و ازدواج+ عکس های جذاب

بهار قاسمی متولد ۲۳ فروردین ۱۳۶۸ در تهران، بازیگر است. از دوره های بازیگری وارد عرصه نمایش شد تا اینکه با سریال «خون سرد» چهره اش شناخته شد و با فیلم «طلا خون» درخشید و در شوی «ارتش سری» به اوج شهرت رسید.

بهار قاسمی

از کلاس تا نمایش

به صورت جدی فعالیت خود را با حضور در کلاس های امیر دژاکام در سال ۱۳۹۵ وقتی ۲۷ ساله بود شروع کرد و فروردین ۱۳۹۶ با نمایش «آرتورو اویی» کنار امیر کربلایی زاده به روی صحنه رفت. سپس مرداد همین سال با نمایش «نمایش نیلوفر و نفت» کنار عباس جمشیدی و فریبا امینیان بازی کرد.

پیشنهادی: خوشگل ترین زنان ایرانی از چه قومی هستند+عکس های جذاب

بهار قاسمی خون سرد

در جلوی دوربین

خانم قاسمی در سال ۱۳۹۷ با فیلم سینمایی «آلرزی» به کارگردانی محمد داود عسگری کنار حسین سلیمانی و سهند جاهدی بازی در جلوی دوربین را تجربه کرد.

جالبه ببینید: مریم و رامین سریال در پناه تو؛ امروز چه شکلی شده اند+ عکس

بهار قاسمی عکس

درخشش در تئاتر

اسفند ۱۳۹۷ در نمایش «هامان کشان» و در نقش یک دختر یهودی به کارگردانی علیرضا مهران حضور داشت که در بین اهالی هنر به خوبی مورد توجه قرار گرفت. او سپس سال ۱۳۹۸ با نمایش «دختران اپاچی» به کارگردانی و نویسندگی عباس عبدله زاده در فستویال انالوگیا در شهر آتن یونان اجرا داشت.

این هم جالبه: جانگ هوا معشوقه گونگ بوک که در واقعیت مسخره می شود!

این هم جالبه: ازدواج ریحانا پارسا با جواد جوادی سریال بچه مهندس!+ عکس

بهار قاسمی و بیوگرافی

از فیلم کوتاه تا طلا خون

در آبان ۱۳۹۸ در فیلم کوتاه آقای تورج اصلانی بازی کرد تا اینکه با فیلم سینمایی «طلا خوان» به کارگردانی ابراهیم شیبانی همبازی شهاب حسینی و حسام منظور شد. این فیلم برآمده از بخش های یک داستان واقعی از زندگی مهین قدیری است که با تاخیر سه ساله در سال ۱۴۰۱ اکران شد.

این هم جالبه: نوجوانی زنان بازیگر ایران؛ یکتا ناصر ثابت کرد که خیلی خفنه+ عکس

بهار قاسمی در طلاخون

شهرت با خونسرد

سال ۱۳۹۹در فیلم نیمه بلند «دختر» به کارگردانی علیرضا مهران، همبازی مهدی زمین پرداز بود سپس در فیلم کوتاه «کیمیا» بازی کرد که از فیلمنت پخش شد  با این حال شهرت اش از مرداد ۱۴۰۱ با پخش سریال «خون سرد» شروع شد که در این مجموعه چهره هایی چون امیر آقایی و شهرام حقیقت دوست حضور داشتند.

مثل من عاشق باش

دلم میخواد به همه کسایی که دوسشون دارم و دوستم دارن بگم: «زندگی رو با همه جلوه هاش زندگی کن» هر روز یه شروع دوبارست، مثل من عاشق باش، «عاشق خودت »و عاشق همه آدمها. مزه مزه کن ثانیه هات رو و بهترین خودت باش به قول سایه که میگه من‌ کجا میتونستم سمفونی بتهوون رو بشنوم یا آواز ابو عطای شجریانو …

استایل+بهار+قاسمی

تجربه کنار شهاب حسینی

به هرحال هرکس دوست دارد در بازیگری با افراد حرفه‌ ای همبازی شود، جدا از من مصاحبه‌ های زیادی هم خواندم که بازیگران پرشماری گفته بودند که دوست دارند با شهاب حسینی همبازی شوند.

همانطور که گفتم همبازی شدن با خیلی از بازیگران را دوست داشتم ولی حضور شهاب حسینی بیشتر شبیه به یک معجزه بود، او افتخار هنر ایران است و از لحاظ هنری، اخلاقی و شخصیتی همتا ندارد.

معتقدم که شهاب حسینی به خاطر دلسوزی و محبت بیش از اندازه‌ اش مورد بی‌ مهری قرار گرفته است، شاید اگر مثل خیلی‌ ها سکوت می‌ کرد تا این اندازه مورد قضاوت قرار نمی‌ گرفت.

ورزش حرفه ای

من از بچگی تقریبا از ۹ تا ۱۴ سالگی کاراته کیوکوشین کار می کردم و یک خورده که بزرگ شدم، بوکس کار کردم و چند سال پیش هم MMA کار کردم که ترکیب چند رشته است. البته MMA مبارزه آزاد نرفتم همین مسابقات درون باشگاهی و محلی شرکت داشتم.

ازدواج

بهار قاسمی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

درخشش در رئالیتی شو

خانم قاسمی در سال ۱۴۰۲ با حضوری در رئالیتی شوی «ارتش سری» و درخشش در بازی نگاه ها را به سمت خود جلب کرد و در ادامه در پدرخوانده هم حضور موفقی داشت.

بیوگرافی بهار قاسمی بازیگر

نویسندگی

دغدغه‌ اصلی‌ من بازیگری است، اگر می‌ نویسم هم در جهت این است که خودم بتوانم بازی کنم.

در رابطه با فیلم طلا خون

دوست دارم این را بگویم که فیلم زمانی کار خودش را انجام می‌ دهد که بتواند حتی شده روی یک نفر تاثیر بگذارد. همه‌ خانم‌ های جوانی که قرار است در آینده مادر شوند باید حواسشان باشد که تربیت یک نسل به عهده آن‌ هاست، این وظیفه کوچکی نیست، لطفا فرزندانمان را با عشق و اعتماد به نفس بزرگ کنیم تا در بزرگسالی درگیر مسائل مختلف نشوند.

منبع: فتوکده

برایتان جالب خواهد بود

کاملترین بیوگرافی هانده ارچل و خبر ازدواج+ عکس های جذاب

عکس های جذاب از دمت اوزدمیر؛ دختری که در نوجوانی فقیر و چاق بود!

کاملترین معرفی چشم چران عمارت+ عکس های جذاب سیران و فرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا