;
فرهنگ و هنرموسیقی

بیماری دمی لواتو خانم خواننده که باعث شده از رانندگی بترسد!

بیماری دمی لواتو: دمی لواتو خانم خواننده مشهور در مصاحبه اخیر خود درباره لحظه تاریکی از زندگی خود صحبت کرده است! دمی لواتو اخیراً به عنوان یکی از مجریان جوایز وی ام اِی معرفی شده است.

این خانم خواننده اخیرا در مورد مبارزه خود با اعتیاد و شبی در سال 2018 که زندگی او را برای همیشه تغییر داد، صحبت کرده است. دمی لواتو در حال حاضر مشغول به اجرای کنسرت و تولید موسیقی جدید است، اما زندگی دمی همیشه اینطور نبود. او سال‌ها با پرخوری عصبی، اختلال دوقطبی و اعتیاد رنج می‌برد.

اما یک شب در جولای 2018 زندگی او را برای همیشه تغییر داد. در زمان اوج اعتیادش او، با اختلال‌های روانی زیادی درگیر بود.

خانم خواننده در مورد این زمان تاریک از زندگی‌اش گفت: «من در موقعیت ناخوشایند گیر کرده بودم. در آن زمان کاملا هوشیار بودم. با خودم فکر می‌کردم من شش سال است که هوشیار هستم اما احساس بدبختی می‌کنم.»

او با تیمش تماس گرفت و به گفته خانم خواننده، آن‌ها گفتند: «تو خیلی خودخواه رفتار می‌کنی. این کار نه تنها برای شما بلکه برای ما نیز مضر است.»

بیماری دمی لواتو1

بیماری دمی لواتو و آسیب‌های شدید فیزیکی و روانی

نگرش معمولی و خودخواهانه تیمش او را تحریک کرد. «وقتی این را شنیدم، مشکل اصلی من این بود که پدرم من را در کودکی ترک کرد.

او معتاد بود و من خاطرات روشنی از رفتن او دارم. وقتی او رفت من کاملاً احساس رها شدن کردم. بنابراین به مشروب رو آوردم.»

سپس در 24 جولای 2018 برای جشن تولد یکی از دوستانش به لس آنجلس رفت. پس از جشن گرفتن در یک رستوان، گروهی از دوستانش به دمی پیوستند و به عمارت 7 میلیون دلاری او بازگشتند. بر اساس گزارش‌ها، دمی در آن زمان با دوستانی ناباب وقت می‌گذراند.

بیماری دمی لواتو2

بیماری دمی لواتو و ماجرای بیهوش شدن!

حوالی ساعت 11 صبح روز بعد، دستیارش او را بیهوش در رختخواب یافت و با آمبولانس تماس گرفت. دستیارش از دارویی که برای معکوس کردن یا کاهش مصرف مواد افیونی استفاده می‌شود و در داروخانه‌های مختلف یافت می‌شود، استفاده کرده و جان او را نجات داد. یک ماه پس از اعتیاد بیش از حدش، دمی به اینستاگرام بازگشت تا به طرفداران اطمینان دهد که حالش خوب است.

او گفت: «من سه بار سکته کردم. حمله قلبی کردم. دچار آسیب مغزی شدم و امروز هم با عوارض آن دست و پنجه نرم می‌کنم. من دیگر رانندگی نمی‌کنم زیرا در بینایی‌ام نقاط کوری وجود دارد.»

این مطالب هم جالبه:

انتقال مهدی طارمی مهاجم 31 ساله به باشگاه میلان

ویدئو از متین ستوده با این سطح بازی‌اش آبروی گلزار را خرید!

علت جدایی تام کروز از زنانش در 33 سالگی؛ آیا می دانید چرا؟

جوانترین مادر ایران با 10 فرزند که دغدغه مسکن دارند!

معنای مخفی آرمی که یک ایرانی طرفدار بی تی اس باید بداند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا