;
فرهنگ و هنرهنرمندان

جنجال شکیرا و پیکه: وقتی برادر پیکه برای شکیرا شاخ می شود!

جنجال شکیرا و پیکه: دعوای جدید شکیرا و پیکه این بار پای عموی بچه ها درمیان است!
جرارد پیکه و شکیرا اگرچه از یکدیگر به صورت رسمی جدا شده‌اند اما به سبب داشتن دو فرزند مشترک تا همیشه محکوم به تحمل یکدیگر هستند و در این بین گاهی اوقات اختلاف نظر میان این دو نفر بر مسئله موضوع نگهداری از فرزندان جنجال‌ساز می‌شود.

دعواهای جرارد پیکه و همسر سابقش شکیرا تمامی ندارد. باز هم بر سر بچه ها! شکیرا به دلیل بیماری پدرش در بارسلونا مانده بود. فعلا مشخص نیست این پرستار برای مراقبت از دو پسر شکیرا در چهار ماه تعطیلات در بارسلون و میامی خواهد بود یا فقط در میامی است.

شاید بپسندید: امپراطور کوزکو ازدواج کرد و از شوهر آلمانیش رونمایی کرد

همچنین گفته شده برنامه های قبلی توافق شده پیکه و شکیرابرای حضانت دو پسرشون در تعطیلات تغییر کرده و (شاید شکیرا دو پسرشو به بارسلون ببره و 19 روز در ماه رو با پیکه زندگی کنند ) قبلا قرار بود پیکه برای تحویل گرفتن دو پسرش به میامی برود.این موضوع دقیقاً همان چیزی بوده که تنشی جدید در روابط میان مدافع سابق بارسلونا و همسر پیشین او را به همراه داشته است.

به سبب رأی دادگاه، اگرچه حضانت دو فرزند پسر پیکه و شکیرا به مادرشان سپرده شده اما او موظف است به طور منظم آنها را به اسپانیا ببرد تا پدرشان را ملاقات کنند و برای مدتی مشخص در کنار او باشند.

ظاهراً شکیرا اخیراً دو فرزند خود، میلان و ساشا را به بارسلونا برده تا پدرشان را ببینند اما با ماندن آنها در آنجا برای ۵ روز بیشتر از زمان تعیین شده به منظور شرکت در مراسم ازدواج عموی‌شان مخالفت کرده است.

مارک، برادر جرارد پیکه ۱۰ روز دیگر ازدواج می‌کند و این در حالیست که شکیرا موظف است دو فرزند خود را تا ۵ روز دیگر در بارسلونا نزد پدرشان بگذارد.

او اما ظاهراً قصد ندارد به همسر سابقش اجازه دهد که میلان و ساشا را به مراسم ازدواج برادرش ببرد و دلیل آنها هم حضور نامزد جدید پیکه در این مراسم است.

شکیرا سال گذشته با متهم کردن پیکه به خیانت به ۱۲ سال زندگی مشترکش با بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا پایان داد و از آن زمان تنها اخباری که درباره این دو نفر منتشر شده، حاکی از تنش و درگیری و اختلاف بر سر مسائل خانوادگی و بحث نگهداری از فرزندان مشترک‌شان بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا