;
فرهنگ و هنرهنرمندان

جونگکوک پسر با مرام بی تی اس از جنی حمایت کرد! طرفدار کدومی؟

جونگکوک عضو گروه مشهور «بی تی اس» با حضور در فروشگاه کلوین کلاین با همکاری جنی عضو گروه “بلک پینک” حمایت خود از این خانم آیدل را نشان داد. جونگکوک با حضور در افتتاحیه فروشگاه کلوین کلاین و جنی بلک پینک حمایت خود از این خانم آیدل مشهور را نشان داده است. با فرهنگ و هنر مجله گفتنی همراه باشید.

جونگکوک کوچکترین عضو گروه محبوب بی تی اس حمایت خود از جنی عضو گروه بلک پینک را نشان داده است. جنی و جونگکوک هر دو سفیران این برند پوشاک محبوب هستند.

با این حال حضور جونگکوک در این فروشگاه جدید و حمایتش از جنی غافلگیری خوشحال کننده‌ای برای طرفداران این دو گروه بوده است. کالوین کلاین یکی از شناخته شده‌ترین برندهای جهان است. جای تعجب نیست که برخی از بزرگترین ستاره‌های کره نمایندگان این برند هستند.

این برند اخیراً خبر همکاری خود با جنی برای تولید یک مجموعه‌ جدید را اعلام کرده است. جنی که یکی از محبوب‌ترین آیدل‌های کره‌ای است طراحی این مجموعه جدید را بر عهده دارد. او همچنین در عکس‌برداری و معرفی این مجموعه نیز به عنوان مدل با این برند مشهور همکاری کرده است.

جنی با حضور در این فروشگاه جدید با ظاهر زیبای خود به بحث اصلی این رویداد تبدیل شد. با این حال حضور غافلگیر کننده یک آیدل دیگر حتی از زیبایی جنی نیز بحث برانگیزتر بود! جونگکوک به عنوان یکی دیگر از نمایندگان این برند مشهور برای حمایت از جنی به محل این فروشگاه در سئول رفت.

جونگکوک در حال دیدن کردن از این فروشگاه و همانطور که انتظار می‌رفت، مانند همیشه جذاب و بدون عیب و نقص به نظر می‌رسید.

حمایت جونگکوک از همکاری جنی با برند کلوین کلاین

طرفداران حاضر در این مراسم افتتاحیه عکس‌های خود از این آیدل محبوب با مدل مو جدید و بامزه‌اش را در شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشتند. به اشتراک گذاشتن ویدیویی که این دو آیدل محبوب را در یک قاب به تصویر کشیده بود نیز جنجال بزرگی در فضای مجازی بوجود آورد. با این وجود که این ویدیو دو آیدل را در کنار یکدیگر نشان نمی‌داد با این حال حضور آن‌ها در یک مراسم برای طرفداران صحنه بسیار جالبی را پدید آورده است.

شاید برایتان جالب باشد:

رابطه جدید شکیرا: مردی که در قایق تفریحی با او دیده شده کیست؟!

پژمان جمشیدی ازدواج کرد: همسر او را می شناسید؟

حقایقی از زندگی کیلین مورفی بازیگر جذاب هالیوود در سریال پیکی بلایندرز که از شبکه های اجتماعی دوری می کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا