;
فرهنگ و هنرهنرمندان

زوج های معروف ایرانی که اختلاف سنی زیادی با همسر خود دارند!

زوج های معروف ایرانی در سینما هستند که با همسرشان چند سالی اختلاف سنی دارند. برخی از آنها بیش از یک دهه فاصله سنی دارند. نظرات مختلفی درباره ی اختلاف سنی همسران وجود دارد. بعضی اختلاف سنی زیاد را بهتر می دادند و بعضی معتقدند ازدواج هایی که اختلاف سنی در آن ها کمتر است، موفق ترند. در هر حال، بسیاری از بازیگران ایرانی هستند که اختلاف سنی زیادی با همسر خود دارند. در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی: ۱۱ سال

نوید محمدزاده متولد ۶۵ در تهران، همسر فرشته حسینی، بازیگر افغان تبار، متولد سال ۷۶ در تهران است. این زوج در سال ۱۴۰۰ با یکدیگر ازدواج کردند.

نوید محمد زاده و فرشته حسینی در سریال «قورباغه» ساخته ی هومن سیدی با یکدیگر همبازی بودند که در سال های ۹۹ و ۱۴۰۰ از شبکه نمایش خانگی پخش شد.

جالبه ببین:عکس های جالب کودکی بازیگران ایرانی که تعجب می کنید+ تصاویر دیدنی

این هم جالبه: دخترهای جوان باربد بابایی که بهش نمی خوره: چه بابایی چه دخترایی!+ بیوگرافی

 

مرجان شیرمحمدی و بهروز افخمی: ۱۷ سال

مرجان شیرمحمدی متولد سال ۵۲ در تهران، همسر بهروز افخمی، کارگردان شناخته شده، متولد سال ۳۵ در تهران است.

آشنایی این زوج به سال ۸۳ بازمی گردد، زمانی که شیرمحمدی برای تست بازیگری فیلم «فرزند صبح» بهروز افخمی رفته بود. این آشنایی به ازدواج ختم شد و آن ها صاحب پسری به نام آهیل شدند که متولد کشور کانادا است.

این ازدواج دوم هر دوی آن ها است. شیرمحمدی از ازدواج اول خود پسری به نام ماکان دارد و ازدواج اول افخمی نیز با ناهید طلوع، منشی صحنه و طراح صحنه و لباس سینما بود.

حتمن ببینید: پسر جوان سالار عقیلی خواننده که حسابی جذاب شده+عکس

امیریل ارجمند و یاسمینا باهر: ۱۵ سال

امیریل ارجمند، پسر داریوش ارجمند، متولد سال ۵۳ در تهران، همسر یاسمینا باهر متولد سال ۶۸ در تهران است. این زوج در سال ۹۴ با یکدیگر ازدواج کردند. باهر شاگرد داریوش ارجمند در دانشگاه سوره بود و همین امر به آشنایی او با پسر ارجمند انجامید.

این هم جالبه: بهتر از جومونگ+داستان سریال جدید گونگ بوک جایگزین جومونگ 2

امیر یل ارجمند و زنش

باهر در مصاحبه ای در اینباره گفت: «داریوش ارجمند، پدر امیریل در دانشگاه سوره استاد بازیگری من بود. بعد از مدتی رابطه ی ما از شکل استاد و دانشجویی خارج شد و روابط خانوادگی به خود گرفت و پدرم و استاد ارجمند رابطه ی نزدیکی با یکدیگر پیدا کردند. طی این رفت و آمدهای خانوادگی، من و امیریل هم با یکدیگر آشنا شدیم و بعد از شناخت کافی که ۴ سال طول کشید با یکدیگر ازدواج کردیم.» این زوج در سال ۹۸ صاحب پسری به نام یلسان شدند.

این هم جالبه: مریم امیرجلالی لاکچری رفیق باز با دختر خوش اندامش+عکس ها

 

حمیدرضا آذرنگ و ساناز بیان: ۱۱ سال

حمیدرضا آذرنگ متولد سال ۵۱ در تهران، همسر ساناز بیان، کارگردان، نویسنده و بازیگر تئاتر، متولد سال ۶۲ در تهران است.

این زوج پسری به نام بامداد دارند. این ازدواج دوم آذرنگ است و او از ازدواج قبلی خود پسری به نام هیراد دارد.

سارا صوفیانی و امیرحسین شریفی: ۲۸ سال

سارا صوفیانی متولد سال ۶۴ در مشهد، همسر امیر حسین شریفی، تهیه کننده سینما و تلویزیون، متولد سال ۳۶ در روستای خاتون آباد ِ اصفهان است. این زوج در سال ۸۹ با یکدیگر ازدواج کردند.

آن ها در سال ۸۸ با یکدیگر آشنا شدند، زمانی که صوفیانی به دفتر فیلمسازی آفاق فیلم با مدیریت امیرحسین شریفی رفته بود و همان سال در سریال «خانه بی پرنده» به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی جلوی دوربین رفت. این زوج در سال ۹۹ صاحب دختری به نام ساحل شدند.

لادن مستوفی و شهرام اسدی: ۱۸ سال

لادن مستوفی متولد سال ۵۱ در شهر تنکابن در استان مازندان، همسر شهرام اسدی، کارگردان، متولد سال ۳۳ در شهر سلماس در استان آذربایجان غربی است.

آن ها در سال ۷۲ در جریان ساخت فیلم «روز واقعه» شهرام اسدی با یکدیگر آشنا شدند. مستوفی بازیگر این فیلم بود که اولین تجربه ی بازیگری او محسوب می شود. این آشنایی به ازدواج ختم شد.

رامبد جوان و نگار جواهریان: ۱۱ سال

رامبد جوان متولد سال ۵۰ در تهران، همسر نگار جواهریان، متولد سال ۶۱ در تهران است. این زوج در سال ۹۸ صاحب دختری به نوردخت جوان شدند که در کشور کانادا به دنیا آمد.

رامبد جوان همسر قبلی سحر دولتشاهی است. آن ها که در سال ۸۷ با یکدیگر ازدواج کرده بودند، در سال ۹۳ از هم جدا شدند.

مهدی هاشمی و مهنوش صادقی: ۲۶ سال

مهدی هاشمی متولد سال ۲۵ در شهر لنگرود در استان گیلان، همسر مهنوش صادقی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، متولد سال ۵۱ در تهران است.

مهنوش صادقی و مهدی هاشمی در سال ۹۴ در سریال «دردسرهای عظیم» ساخته ی برزو نیک نژاد با یکدیگر همبازی بودند.

خبر ازدواج این زوج در سال ۹۸ توسط خود آن ها رسانه ای شد. صادقی اعلام کرد چند سالی است که همسر رسمی مهدی هاشمی است. مهدی هاشمی پیش تر در سال ۵۹ با گلاب آدینه ازدواج کرده بود که حاصل این ازدواج دختری به نام نورا است.

رضا رویگری و تارا کریمی: ۴۳ سال

رضا رویگری متولد سال ۲۵ در تهران، همسر تارا کریمی متولد سال ۶۸ در شیراز است. به گفته ی کریمی، او پیش از ازدواج با رویگری در خارج کشور در رشته ی مکاترونیک تحصیل کرده بود و در حال حاضر به طراحی لباس مشغول است. این زوج در سال ۹۲ با یکدیگر ازدواج کردند. آن ها در سال ۹۱ باهم آشنا شدند.

کریمی در مصاحبه ای درباره ی نحوه ی آشنایی اش با رویگری گفته: «در افتتاحیه یک برنامه در شیراز که آقای رویگری بعنوان مهمان برنامه دعوت شده بود من به اتفاق دوستم که مسئول میزبانی مهمانان بود برای استقبال به فرودگاه رفتیم. اولین بار ایشان را آنجا دیدم و چند روزی که شیراز بودند با هم آشنا شدیم. در نهایت بعد از یکسال با وجود مخالفت شدید خانواده ام با هم ازدواج کردیم. قبل از آشنایی در سال ۹۱ من اصلاً آقای رویگری را بعنوان بازیگر نمی شناختم و کاری از ایشان بخاطر حضورم در خارج از کشور ندیده بودم.»

این ازدواج دوم رضا رویگری است. او از ازدواج قبلی خود با فرشته میرهاشمی، پسری به نام کیارش دارد.

مژده شمسایی و بهرام بیضایی: ۳۰ سال

مژده شمسایی متولد سال ۴۷ در تهران، همسر بهرام بیضایی، کارگردان و نویسنده ی سرشناس، متولد سال ۱۳۱۷ در تهران است. این زوج در سال ۶۸ با یکدیگر ازدواج کردند.

آن ها در سال ۷۴ صاحب پسری به نیاسان شدند. این ازدواج دوم بیضایی است. او از ازدواج اول خود با منیر اعظم رامین فر، ۳ فرزند به نام های نیلوفر، ارژنگ و نگار دارد.

پیمان قاسمخانی و میترا ابراهیمی: ۲۴ سال

پیمان قاسمخانی متولد سال ۴۴ در تهران، همسر میترا ابراهیمی، روانشناس و مستندساز، متولد سال ۶۸ است. این زوج در سال ۹۹ با یکدیگر ازدواج کردند.

آشنایی آن ها به سال ۹۵ بازمی گردد و پیمان قاسمخانی، تهیه کنندگی و سرمایه گذاری مستند «کامی» ساخته ی میترا ابراهیمی را برعهده داشته است.

ابراهیمی در مصاحبه ای درباره ی آشنایی اش با قاسمخانی گفته: «اولین باری که پیمان را دیدم به سال ۹۵ برمی گردد. ما دوست مشترکی داریم که دوستدار حیوانات است و از هنرمندان مختلف برای حمایت از حیوانات دعوت می کند. با خیلی از هنرمندان اینگونه آشنا شدم و پیمان هم یکی از همان ها بود. پیمان هم علاقه ی زیادی به حیوانات دارد. اولین باری که دیدمش یک سال و نیم از طلاقش می گذشت. آن زمان هم اتفاق خاصی بینمان نیفتاد. قبل از آن فقط کارهایش را دیده بودم و شناختی از او نداشتم.»

پیمان قاسمخانی همسر قبلی بهاره رهنما است. آن ها دختری به نام پریا دارند که متولد سال ۷۶ است.

هادی کاظمی و سمانه پاکدل: ۱۱ سال

هادی کاظمی متولد سال ۵۵ در تهران، همسر سمانه پاکدل متولد سال ۶۶ در تهران است. این زوج در سال ۹۷ با یکدیگر ازدواج کردند. آن ها در سال ۹۶ در مسابقه «۱۳ شمالی» که از شبکه نمایش خانگی پخش شد، با یکدیگر جلوی دوربین رفته بودند.

احمد مهرانفر و مونا فائزپور: ۱۴ سال

احمد مهرانفر متولد سال ۵۴ در کاشان، همسر مونا فائزپور متولد سال ۶۸ در تهران است. فائزپور دوره های بازیگری دیده و در حوزه ی مدلینگ فعالیت دارد. این زوج در سال ۹۷ با یکدیگر ازدواج کردند. آن ها در سال ۹۹ صاحب پسری به نام نیک شدند.

برایتان جالب خواهد بود

بازیگران سریال مدیر کل چه شکلی شده اند+ عکس و ویدیو

بازیگران ایرانی دو تابعیتی+ عکس

هلیا امامی از بازیگری و مدلینگ تا ازدواج+ عکس های خانوادگی

۶ مدل چاق خوشگل که اندام زیبایی دارند+ عکس های جذاب

سحر جعفری جوزانی از مادر آمریکایی تا تغییر چهره+ عکس های خانوادگی

بهترین لباس های پریناز ایزدیار+ عکس تمام قد و جذاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا