;
فرهنگ و هنرهنرمندان

صحرا اسدالهی: دختر زشت و سیاه و پشت کوهی ام!

صحرا اسدالهی در جدیدترین مصاحبه خود صحبت هایی درباره گذشته خود کرد. او گفت که در روستای کندر متولد شده و خود را یک پشت کوهی می داند. او از معیارهای زیبایی در روستایش گفته و او در کودکی چون پوست تیره ای داشته و سفید نبوده خودش را زشت می دانسته.

کودکی صحرا اسدالهی
کودکی صحرا اسدالهی

صحرا اسداللهی متولد ۲۷ مرداد ۱۳۷۱ در روستای کندر و بازیگر است. فارغ التحصیل رشته معماری و دانش آموخته سینما از دانشگاه سوره می باشد که از تئاتر شروع کرد و با فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی درخشید و مدتی تدریس درس ریاضی می کرد.

جالبه ببینید: سوتی سریال آوای باران بعد از 10 سال رو شد! آیا متوجه شده بودی؟

صحرا اسدالهی1

خانواده صحرا اسدالهی

خودش می گوید من دختر پشت کوهی ام! و تنها یک برادر کوچکتر از خود دارد. خانواده مخالف رفتن او به جشنواره های خارجی بوده اند ومادرش توصیه می کرده با مردان نامحرم صحبت نکند. وقتی او برای اولین بار سوار هواپیما می شود احساس باکلاس بودن را تجربه کرده . برای اولین بار که به خارج از کشور سفر کرده دوست داشته عکسی با عینک دودی و کلاهی بزرگ بر سر را در اینستاگرام پست کند تا نشان دهد که ما هم بالاخره خارج رفته هستیم.

صحرا اسدالهی و پدر و مادرش
صحرا اسدالهی و پدر و مادرش
صحرا اسدالهی و برادرش میلاد
صحرا اسدالهی و برادرش میلاد

جالب است که بدانید بعد از این کار یک نفر با اکانت فیک او را تهدید می کند که من گذشته تو را می دانم که تا دیروز توی کندر؛ نون لول می کردی با گوجه می خوردی حالا واسه ما ادای باکلاسا رو در میاری. صحرا اسدالهی گفته که اونموقع ها فکر می کردم که کسی نباید این چیزها را بفهمد و ناراحت می شدم.

نقش های مورد علاقه صحرا اسدالهی

کلا دوست دارم در ژانر اجتماعی نقش داشته باشم تا کمدی و ژانر مورد علاقه من اجتماعیست و نقش های جدی را ترجیح می دهم، نقش هایی که با خودم فاصله دارد و برای من چالش برانگیز است.

پیشنهاد می شود: چهرۀ متفاوت بانو سویا در جشن تولد ۴۲ سالگی‌اش+ تصاویر

ازدواج

صحرا اسداللهی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

صحرا اسدالهی3

علاقه صحرا اسدالهی به ماشین

ماشین عشق ابدی من است، قطعا اگر تو سینما اتفاقی برام نیفتد نمایشگاه ماشین میزم که چرخ بزنم تو نمایشگاه و لذت ببرم، یا اگر نشد راننده ترانزیت می شوم.

یا اگر نشد دلال ماشین می شم تا بتونم دائم ماشین های خوب سوارشم و بفروشم و اگر هیچکدام اینا نشد میرم کارواش که بتونم ماشینای خوب رو بشورم و کیف کنم.

برایتان جالب خواهد بود

دختر رضا عطاران در سن 20 سالگی+ عکس های جذاب در اروپا

دخترهای باکلاس حمید لولایی بازیگر آقا ماشالا و خشایار+ عکس های خانوادگی

فیلم صحنه دار حسن ریوندی در شبکه های اجتماعی پربازدید شد!

حامد کمیلی کراش دخترهای ایرانی کچل شد+ عکس طاسی آقای بازیگر

تغییر چهره بازیگران خردسال سریال آوای باران+ عکس و مهاجرت به کره جنوبی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا