;
فرهنگ و هنرهنرمندان

سلمان خان دلیل جدایی آیشواریا از آبیشک؟! ماجرا چیه؟

طلاق آیشواریا رای: آبیشک باچان و آیشواریا رای در شرف طلاق هستند و انتشار این خبر از وقتی شدت گرفت که ابیشک بدون حلقه اش در‌ دو مراسم حاضر شد و این درحالیست که ابیشک قبلتر بدون حلقه اش هرگز دیده نشده بود.

ببینید: بازیگر امیر آقای جمالی در زی زی گولو چه شکلی شده و چکار میکنه+ عکس بزرگسالی

این هم جالبه: ازدواج های الهام چرخنده: تصاویر شوهران از دیروز تا امروز

آبیشک باچان

از طرفی در جشن تولد پنجاه سالگی ایشواریا ،ابیشک و خانواده اش حضور نداشتند و ابیشک با یک استوری کاملا سرد و خشک تولد پنجاه سالگی ایشواریا رو تبریک‌گفت و ایشواریا نیز برای تولد دخترشان به تنهایی و بدون ابیشک به دوبی سفر کرد ( هیج خبرنگاری جز خبرنگاری به  اسم‌ طاهر تصویر این سفر رو منتشر نکرد چون اجازه نداشتن) و گفته شده شش ماه اخیر درخانه مادرش سکونت داشته است.

حتمن ببینید: دختر رضا عطاران در سریال بزنگاه چه شکلی شده+عکس های بزرگسالی

سالهاست اخبار اختلافات و دعواهای هرروز ابیشک و ایشواریا منتشر شده و این زوج سالهاست جدا از هم زندگی‌میکنن و آمیتاب مانع طلاق رسمی‌ انها شده بود و اخباری در سالهای گذشته مبنی بر رابطه ایشواریا با یک‌ پزشک‌ مطرح بود. البته اخیرا شایعاتی مبنی بر علاقه میان او و سلمان خان(عشق سابق آیشواریا) نیز گفته می شود!

آیشواریا و سلمان خان

این‌ پزشک معروف زیراک مارکر بود که پس انتشار اخبار رابطه او و ایشواریا شدیدا ازطرف تیم‌ایشواریا تکذیب شد و اون رو دوست دیرینه ایشواریا خطاب کردند و ابیشک نیز با انتشار تصاویر متعدد ازخودش و ایشواریا تلاش‌کرد به این اخبار خاتمه بده اما این رابطه واقعیت بود.

این هم جالبه: تصاویر بهداد سلیمی و همسر نقلی و دختر ریزه میزه اش!

اختلاف ایشواریا و خواهر و مادر ابیشک سالهاست در تیتر اخبار وجود داشته است و اخیرا خواهر ابیشک ،شویتا با انتشار تصاویر خودش و مادر و دخترش در هفته مد پاریس کتواک ایشواریا را کاملا نادیده گرفت و این زوج فقط در مقابل دوربین یک زوج به نظر میرسیدند
حدود سه سال پیش انوراگ‌کاشیاب سعی کرد ابن‌زوج رو در گولاب جامون‌کنارهم قرار بده اما پس از یکسال دعوا درنهایت ابیشک گفت دوست نداره با ایشواریا کار کنه و همین‌مسئله باعث دعوای شدیدی بین این زوج شد و این‌پروژه تعطیل شد و این درحالی بود که این‌ زوج علت خروج از فیلم‌ رو مشکل فیلمنامه اعلام‌کردند.

آبیشک و ایشواریا اخیرا دعواهای هرروزشان را تایید کرده بودند آیشواریا آن را مبارزه و آبیشک دعواها را اختلاف خطاب کرد.

برایتان جالب خواهد بود

حسین جعفری پسر عمه مصطفی زمانی و کودکی یوسف پیامبر+ تصاویر بزرگسالی

بازیگر نقش کودکی آخناتون در یوزارسیف، الان چه شکلی شده؟ + عکس

پسر جوان سالار عقیلی خواننده که حسابی جذاب شده+عکس

مریم و رامین سریال در پناه تو؛ امروز چه شکلی شده اند+ عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 12 =

دکمه بازگشت به بالا