;
سرگرمی

میتونی بگی در تصویر چند تا اشتباه وجود دارد؟ آیا آزمون اشتباه تصویری مکانیکی رو در 8 ثانیه میتونی پیدا کنی؟

طراح آزمون اشتباه تصویری مکانیکی معتقد است که تنها در صورتی شما می توانید خود را باهوش خطاب کنید که بتوانید اشتباهات این کارگاه مکانیکی را در 8 ثانیه شناسایی کنید. آزمون اشتباه تصویری مکانیکی، حتی باهوش ترین ذهن ها را نیز درگیر کرده است. تنها زمانی می توانید خود را باهوش بنامید که بتوانید در عرض 8 ثانیه اشتباهات موجود را در این تصویر تشخیص دهید.

اگر می خواهید خود و یا اطرافیان خود را محک بزنید، توانایی ها و مهارت های شناختی آن ها را بسنجید به جای درستی سر زده اید.با هم به تصویر آزمون اشتباه تصویری مکانیکی نگاهی می اندازیم.

 

تصویر آزمون اشتباه تصویری مکانیکی

آزمون اشتباه تصویری مکانیکی 1

.

.

.

باید بدانید که بازی های فکری نیاز به منطق و مهارت های حل مسئله دارند. این بازی ها و سوالات تصویری، توانایی ما را برای تفکر خلاقانه و منطقی آزمایش می کنند. دلایل زیادی وجود دارد که حل بازی های فکری مفید است، اما به طور خلاصه، این معماهای ذهنی اگر به طور منظم حل شوند، می توانند شما را باهوش تر کنند، به علاوه سرگرم کننده نیز هستند!

.

.

.

پاسخ آزمون اشتباه تصویری مکانیکی

آزمون اشتباه تصویری مکانیکی 2

آیا آزمون اشتباه تصویری مکانیکی را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 19 =

دکمه بازگشت به بالا