;
سرگرمی

آزمون بینایی ایموجی چهره خنثی؛ ایموجی متفاوت را در 7 ثانیه پیدا کنید و ببینید که چقدر چشمانتان سالم می باشد.

آزمون بینایی ایموجی چهره خنثی؛ آزمون بینایی ایموجی چهره خنثی به دلیل سختی آن به سرعت در شبکه های اجتماعی همرسانی شده است. در واقع، تعداد بسیار کمی از مردم موفق به یافتن تنها شکلک متفاوت در مجموعه ای از تصاویر یکسان ایموجی های خنثی شده اند.

این چالشی است که شما را سرگرم می کند، اما مهمتر از همه توانایی های شناختی شما را آزمایش می کند. برای موفقیت در آزمون بینایی ایموجی چهره خنثی، بسیار مهم است که از تمام دقت و تمرکز خود استفاده کنید.

 

تصویر آزمون بینایی ایموجی چهره خنثی

آزمون بینایی ایموجی چهره خنثی 1

.

.

.

محدودیت زمانی این تست تصویری را بسیار دشوار می کند. برای اینکه بهترین شانس را برای یافتن شکلک متفاوت با دیگر شکلک ها را در مدت زمان تعیین شده به خود بدهید، سعی کنید از محدودیت های تمرکز خود عبور کنید. این به شما امکان می دهد واضح تر ببینید و ناهماهنگی ها را راحت تر تشخیص دهید. برای متمرکز کردن توجه خود، خود را منزوی کنید. قرار دادن خود در مکانی ساکت و دور از شلوغی و صداهای مختلف به شما کمک می کند تا افکار خود را جمع کنید.

.

.

.

پاسخ آزمون بینایی ایموجی چهره خنثی

آزمون بینایی ایموجی چهره خنثی 2

آیا آزمون بینایی ایموجی چهره خنثی را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا