;
سرگرمی

آزمون روانشناسی: خرگوش مورد علاقه ات، دیدگاه شما را نمایان می کند!

آزمون روانشناسی دیدگاه با انتخاب خرگوش: آیا کنجکاو هستید که نگاه شما به زندگی چگونه شخصیت شما را منعکس می کند؟ آزمون روانشناسی دیدگاه با انتخاب خرگوش را انجام دهید تا بفهمید کدام خرگوش به بهترین وجه جهان بینی شما را منعکس می کند! کشف کنید که چگونه اهداف، ارزش‌ها و نگرش‌های شما شخصیت شما را شکل می‌دهند و چگونه با دنیای اطرافتان تعامل دارید. این تست سرگرم کننده و آموزنده مطمئناً شما را به درک بهتر خود نزدیک می کند!

آزمون روانشناسی دیدگاه با انتخاب خرگوش را انجام دهید تا درک درستی از نحوه درک و تعامل خود با جهان پیدا کنید. این تست شخصیت بر اساس 3 خرگوش مختلف است که هر کدام نمایانگر دیدگاه متفاوتی از زندگی هستند. با انتخاب یک خرگوش، می توانید چیزهای زیادی در مورد شخصیت خود کشف کنید. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه ادعات میشه باهوشی بگو کدوم یکی حتما می میره؟!

آزمون روانشناسی دیدگاه با انتخاب خرگوش

آزمون روانشناسی دیدگاه با انتخاب خرگوش 1

حالا که تصویر را دیدید خرگوش منتخب را انتخاب کنید و در پایین نتایج را مشاهده کنید.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: نوابغ خون آشام شناس بگن کدوم بچه این آقاس؟!

.

.

خرگوش 1

افرادی که خرگوش 1 را در آزمون روانشناسی دیدگاه با انتخاب خرگوش انتخاب می کنند، دیدی متعادل و واقع بینانه از زندگی دارند . آنها می‌دانند که زندگی می‌تواند هم خوب باشد و هم بد، و می‌توانند خوب را با بدی همراه کنند.

این افراد معمولاً کاملاً همسطح هستند و نگاه معقولی به زندگی دارند. آنها خیلی بالا یا خیلی پایین نمی آیند، اما در عوض تعادل ثابتی بین خوش بینی و بدبینی حفظ می کنند.

آنها می توانند جنبه های مثبت زندگی را تشخیص دهند و در عین حال از مشکلات احتمالی نیز آگاه باشند.

خرگوش 2

افرادی که خرگوش 2 را در آزمون روانشناسی دیدگاه با انتخاب خرگوش انتخاب می کنند، دیدگاهی خوش بینانه به زندگی دارند . آنها تمایل دارند روی چیزهای خوب زندگی تمرکز کنند و معتقدند که حتی در مواقع سخت چیزی ارزشمند در انتهای تونل وجود خواهد داشت.

آنها اغلب خلاق و مشتاق هستند و معتقدند هر چیزی با تلاش و فداکاری ممکن است. در حالی که آنها جنبه های منفی زندگی را می پذیرند، به آنها اجازه نمی دهند آنها را پایین بیاورند و در عوض راه هایی برای دور زدن آنها پیدا می کنند.

خرگوش 3

افرادی که خرگوش 3 را در آزمون روانشناسی دیدگاه با انتخاب خرگوش انتخاب می کنند، دیدگاه بدبینانه تری به زندگی دارند . آنها تمایل دارند بر جنبه های منفی تمرکز کنند و به ندرت نکات مثبتی در یک موقعیت پیدا می کنند.

این افراد ممکن است در مواجهه با وظایف یا موانع دشوار برای حفظ انگیزه تلاش کنند، زیرا باور ندارند که چیز خوبی از آن حاصل شود. آنها همچنین ممکن است به سرعت تسلیم شوند، زیرا آنها به توانایی های خود ایمان ندارند.

از اینکه برای انجام این تست شخصیتی سرگرم کننده و سرگرم کننده وقت گذاشتید متشکرم! امیدواریم از آن لذت برده باشید و به شما بینشی در مورد دیدگاه شما نسبت به زندگی داده باشد.

به یاد داشته باشید که برای تست های شخصیتی جدید به طور منظم به وب سایت ما مراجعه کنید و فراموش نکنید که آزمون روانشناسی دیدگاه با انتخاب خرگوش را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید!

این هم جالبه: بازی فکری: اگه هوشت خیلی سرشاره بگو کدوم عروس روح نیست؟!

 

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

این هم جالبه: چیستان: آن چیست که پر از سوراخ و حفره است اما می‌تواند آب را درون خود نگه دارد!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

این هم جالبه: داستان مرد مفت خور و پيرمرد هيزم فروش | از سری داستان های مثنوی معنوی

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله اینترنتی گفتنی تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

 

این هم جالبه:

حکایت زن دغلکار و طلاق و ازدواج دوباره!

حکایت غلام باغیرت: غلامی که به رگ غیرتش بر بخورد حریف 40 نفر است!

چیستان قرآنی: تنها زنی که در قرآن کریم از او نام برده شده، کیست؟

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − نه =

دکمه بازگشت به بالا