;
سرگرمی

در 10 ثانیه ارزش عددی معادله سوم میوه ها رو پیدا کن،تا ببینم چقدر ریاضیت خوبه؟

آزمون ریاضی با ارزش عددی میوه ها: مهارت های ریاضی خود را آزمایش کنید و ارزش هر میوه، یعنی توت فرنگی،انگور و کیوی را قبل از 10 ثانیه پیدا کرده و معادله آخر را حل کنید. آزمون ریاضی با ارزش عددی میوه ها یک مسابقه جالب و سرگرم کننده می باشد که مهارت های ریاضی شما را آزمایش می کند.

این آزمون برای قوی ترین افراد در ریاضی در نظر گرفته شده است و به شما این امکان را می دهد که در حین سرگرمی، دانش خود را به کار ببندید و ببینید ریاضیاتتان در چه حدی می باشد.

 

تصویر آزمون ریاضی با ارزش عددی میوه ها

آزمون ریاضی با ارزش عددی میوه ها 1

.

.

.

برای این چالش ریاضی محرک آماده شوید و منطق خود را امتحان کنید. آیا آماده کشف رازهای پشت این پازل ها هستید؟ این پازل از بسیاری جهات هیجان انگیز است. نه تنها به شما کمک می کند تا مهارت های ریاضی خود را توسعه دهید، بلکه یک راه سرگرم کننده برای گذراندن زمان است. این بازی برای همه قابل دسترسی است، فقط باید اصول اولیه عملیات ریاضی را بدانید.

.

.

.

پاسخ آزمون ریاضی با ارزش عددی میوه ها

ما پاسخ آزمون ریاضی با ارزش عددی میوه ها را برایتان در زیر توضیح داده ایم:

ارزش هر توت فرنگی: 10

ارزش هر خوشه انگور: 5

ارزش هر تکه کیوی: 1

در نتیجه جواب معادله آخر می شود 15.

آزمون ریاضی با ارزش عددی میوه ها 2

آیا آزمون ریاضی با ارزش عددی میوه ها را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا