;
سرگرمی

تیزبین ها بشتابند و بگویند تفاوتها در کجاست؟

آزمون شناسایی تفاوتهای تصاویر زرافه: آیا قادر هستید تا تفاوت های موجود در دو تصویر زرافه را پیدا کنید؟ این تست بینایی نیاز به تمرکز و توجه زیاد دارد. شما بایستی در این لحظه ذهن خود را متوجه این تست سرگرمی کنید. چالش تصویری امروز را از دست ندهید.

اگر امروز بتوانید همه تفاوت ها را پیدا کنید یعنی توانایی دید بالایی دارید و به عبارتی چشمانی تیزبین دارید! فقط یادتان نرود که بایستی تفاوت ها را در عرض 10 ثانیه پیدا کنید. بنابراین فرصت را از دست ندهید!

خیلی جالبه این تست: آزمون شخصیت پروفایل: پروفایل شما در شبکه های اجتماعی چه می گوید!

تست های بینایی به سرگرمی مورد علاقه هزاران نفری تبدیل شده است که می‌خواهند اوقات فراغت خود را صرف ورزش کردن ذهن و مغزخود و تقویت مهارت‌های شناختی خود کنند. علاوه بر این، مواجهه با چالش های بزرگ انگیزه ای است که بسیاری از مردم می خواهند با آن روبرو شوند.

مجله اینترنتی گفتنی با جدیدترین و بهترین چالش های سرگرمی در خدمت شماست. بخش سرگرمی گفتنی را هرگز از دست ندهید.

جدیدترین تست روانشناسی: تست شخصیت شناسی خمیردندان شما نشان می دهد چجور آدمی هستید!

آزمون شناسایی تفاوتهای تصاویر زرافه

شما در آزمون شناسایی تفاوتهای تصاویر زرافه باید تفاوت های موجود میان دو تصویر زرافه را شناسایی کنید. یادتان باشد که تنها 10 ثانیه فرصت دارید.

جالب است ببینید: اگه آدم شناسی بگو کدوم یکی راست میگه؟

آزمون شناسایی تفاوتهای تصاویر زرافهچشمان خود را کاملا باز کنید و به سرعت به تصویر نگاه کنید. به خاطر داشته باشید که تنها 25 درصد از مردم موفق به انجام این آزمون در زمان مشخص شده شدند. برای دیدن پاسخ آزمون شناسایی تفاوتهای تصاویر زرافه می توانید به پایین صفحه بروید:

اگه باهوشی این تستو ببین: تست بینایی پنهان کار کیه؟ فقط نابغه ها سریعا زندانی مخفی را می بینن!

.
.
.
.
.
.

پاسخ آزمون شناسایی تفاوتهای تصاویر زرافه

خیلی جالبه این تست: چالشی که عجیبه: کدوم معلم وضع مالیش بهتره؟!

پاسخ آزمون شناسایی تفاوتهای تصاویر زرافه

اگر پاسخ صحیح را پیدا نکردید، مشکلی نیست، به یاد داشته باشید که باید به حل چالش‌هایی که هر روز برای شما به ارمغان می‌آوریم ادامه دهید تا متخصص شوید.

تاثیر بازی های فکری معمایی و حل مسئله

برخی بازی‌ها حالت معمایی و حل مسئله دارند و با هوش افراد در ارتباط هستند. از جملة این بازی ها می‌توان به انواع جدول‌ها مانند سودوکو، کلمات متقاطع و …، پیدا کردن مسیر در میان خطوط پیچیده، یافتن تفاوت‌ها در تصاویر و مانند آن‌ها اشاره کرد. درگیر شدن و به چالش کشیدن ذهن در این نوع بازی های فکری به مراتب بیشتر است. این بازی‌ها یا تست‌های هوش معمولا انفرادی هستند و برد در آن تنها زمانی حاصل می‌شود که فرد به پاسخ صحیح برسد. تاثیر نمونه های این بازی بر عملکرد مغز شامل این موارد است:

1.افزایش سرعت یادگیری و توانایی حل مسئله:

این نوع بازی‌ها سرشار از دستاورد برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان هستند. از مهم‌ترین مهارت‌هایی که طی این بازی‌ها می‌آموزیم، توان تفکیک موضوعات، تقسیم مسئله به اجزای کوچک‌تر و تجزیه و تحلیل است.

2.افزایش ضریب هوشی:

ضریب هوشی یا همان آی‌کیو شاخصی ثابت نیست. یعنی می‌توان آن را افزایش داد. پژوهش‌هایی که در رابطه با تاثیر بازی های فکری بر مغز گرفته نشان می‌دهد این دسته از بازی‌ها می‌توانند ضریب هوشی را افزایش دهند.

3.تقویت قوه استدلال:

حل مسئله و تست‌های هوش نیازمند استفاده از نیروی منطق و استدلال است. با این بازی‌ها می‌توانید قوه استدلال و منطق خود را تقویت کنید. این بازی‌ها همچنین بر افزایش تمرکز تاثیر فراوان دارند.

تست های بیشتر:

عجیب و دیدنی: آزمون شناخت حواس پرت: کدوم والد بیشتر سر به هوا هست؟

اگر خبره هستید تشخیص دهید کدام زندانی به زودی آزاد خواهد شد؟!

کدوم بچه دختره؟ اگه باهوشی سیم ثانیه بگو!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا