;
سرگرمی

با تشخیص اینکه کدوم فرد از زندان فرار میتونه کنه هوش پلیسیت رو به چالش بکش

آزمون شناسایی خارج شدن از زندان: در تصویر آزمون شناسایی خارج شدن از زندان ما صحنه ای از یک سلول زندان را مشاهده میکنیم که در آن افرادی پشت میله های زندان دوران حبس خود را در آن سپری می کنند،یکی از این افراد موفق می شود که از زندان خارج بشود .

با توجه به تصویر و نشانه های موجود در آن میتونی در 10 ثانیه فردی که تونسته از زندان خارج شود را شناسایی کنید؟

تصویر آزمون شناسایی خارج شدن از زندان

آزمون شناسایی خارج شدن از زندان 1

 

.

.

.

آزمون های هوش تصویری باعث می شود افراد فکر کنند و از مهارت های حل مسئله خود استفاده کنند. این معماها به گونه ای طراحی شده اند که مردم به دقت فکر کنند، به اطلاعات ارائه شده نگاه کنند و راه های خلاقانه ای برای یافتن راه حل پیدا کنند. این چالش نیاز به تفکر سریع و مهارت های تحلیلی دقیق دارد، همه در یک زمان محدود. برای موفقیت باید به جزئیات در تصویر دقت کنید. این یک چالش نسبتاً پیچیده است که برای افرادی با ذهن تیزبین و چشمانی دقیق برای جزئیات مناسب است.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی خارج شدن از زندان

خیلی از کاربران فرد شماره 4 را به عنوان کسی که از زندان خارج می شود معرفی کرده اند ولی باید گفت داشتن یک کلید به تنهایی نمیتواند به وی کمکی کند تا بتواند از زندان فرار کند،مرد شماره 2 نیز در حال خواندن کتاب رمان می باشد و وقت خود را سپری می کند،زندانی شماره 1 نیز با دستبند به میله های زندان بسته شده است و نمیتواند از زندان خارج شود،زندانی شماره 3 که یک زن میباشد میتواند به راحتی از زندان خارج شود،چون جای وی در این سلول از زندان مردان نمی باشد.

چیستان: آن چه میوه ای است که دو حرف اولش یک عدد دو رقمی است؟

نوستالژی: هادی و هدی اگه یادتونه نون و پنیر و پسته این!+ ویدیو

آزمون شناسایی خارج شدن از زندان 2

آیا آزمون شناسایی خارج شدن از زندان را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

برای باهوشا: آیا می توانید در کمتر از 15 ثانیه رمز را بشکنید و ضریب هوشی خود را ثابت کنید؟

چالش بینایی: آزمون قدرت دید: تفاوت های دو تصویر سنجاب ها را پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا