;
سرگرمی

اگر ذهن خلاقی داری تو یه نگاه بگو کدوم خانواده عجیب پولداره؟

آزمون شناسایی خانواده ثروتمند: تیزبینی، دقت، تمرکز و قوه تحلیل بالا رمز موفقیت و پیروزی در سوالات هوش تصویری است. اما متاسفانه نوع سبک زندگی باعث شده است که همه موارد بالا از سوی افراد نادیده گرفته شود. سطح دقت و تمرکز کاهش یافته و افراد خیای سرسری از توجه به جزئیات اجتناب می کنند. همین مسئله کاهش فعالیت مغزی را به همراه داشته و افراد در سنین کهنسالی به مشکلاتی همچون آلزایمر، فراموشی و … دچار می شوند.

سوالات هوش تصویری و آزمون هایی شبیه آزمون شناسایی خانواده ثروتمند می تواند به خوبی ذهن و مغز شما را درگیر کند. زمان کم برای پاسخگویی به این آزمون برای سخت تر شدن آزمون و همچنین درگیر کردن بیشتر ذهن شماست. با مجله گفتنی و جدیدترین و جذاب ترین سوالات هوش تصویری همراه باشید.

آزمون شناسایی خانواده ثروتمند

برای اینکه بتوانید به آزمون امروز پاسخ دهید، باید از تمام مهارت های شناختی خود استفاده کنید. سپس با قوه تخیل و منطق خود یک پاسخ درست برای آزمون شناسایی خانواده ثروتمند ارائه دهید. این آزمون مورد استقبال کاربران در فیس بوک قرار گرفت. اما عده کمی توانستند در مدت زمان تعیین شده به آن پاسخ دهند.

در آزمون شناسایی خانواده ثروتمند شما با دوتصویر متفاوت روبرو هستید. در هر دو تصویر شاهد یک خانواده هستید که در حال دادن هدیه سال نو به فرزندشان هستند. همه چیز نرمال و عادی است. یه نظر می رسد همه از آمدن سال نو خوشحال هستند. آنچه از شما در آزمون شناسایی خانواده ثروتمند خواسته می شود، این مسئله است که کدامیک از خانواده های تصویر ثروتمندتر از دیگری است!؟

اگر آماده هستید، تصویر را نگاه کنید. با ارئه پاسخ درست و منطقی به آزمون شناسایی خانواده ثروتمند اثبات کنید یک نابغه هستید و دقت و تمرکز شما بسیار عالی است.

از دست ندهید: داستان ضرب المثل چوب توی آستین کردن !

آزمون-شناسایی-خانواده-ثروتمند-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی خانواده ثروتمند

امیدوارم پاسخ درستی برای آزمون شناسایی خانواده ثروتمند پیدا کرده باشید. اما اگر هنوز به جواب قطعی دست پیدا نکرده اید می توانید بیشتر دقت کنید. در این آزمون شما می توانید به خوبی خود را مورد آزمایش قرار دهید.

.

.

.

.

.

.

به تصویر دو خانواده نگاه کنید. به کودک هر دو خانواده و واکنش آنها دقت کنید. کودک خانواده سمت راست بسیار خوشحال و هیجانی به نظر می رسد. به پشت سر آنها نگاه کنید. تنها دو جوراب بابانوئل تزئینی دیده می شود. اما در سمت چپ، کودک چند کادو گرفته است. مشخص است که هم مرد خانواده و هم زن خانواده شاغل است و هر کدام جداگانه یک هدیه برای کودک گرفته است. کودک زیاد هیجان زده دیده نمی شود. سه جوراب تزئینی بابانوئل هم دیده می شود که به طور کامل جلو شومینه را تزئین کرده است.

تست چالشی: کدوم آب زیرکاهی روی تخته این جمله رو نوشته؟

آزمون-شناسایی-خانواده-ثروتمند-2

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

از دست ندهید: داستان ضرب المثل چوب توی آستین کردن !

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله گفتنی تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از آزمون شناسایی خانواده ثروتمند استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله گفتنی مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود

آیا به اندازه کافی تیزبین هستید که بتوانید 3 تفاوت تصویری گربه بازیگوش را تشخیص دهید؟

از دست ندهید: داستان تاریخی سلطان محمود و کبک یک پا

یه دسته گل انتخاب کن تا بفهمی کسی که با شما ازدواج می کنه، خوشبخت میشه؟

حکایت شنیدنی و جالب دو همسایه و ترس از مرگ!| حتماً بخوانید!

ارزش هر چراغ مطالعه را بیابید و این معادله هوش ریاضی را در 10 ثانیه حل کنید

ملا نصرالدین و داستان دیگ: دیگ همسایه ملا نصرالدین بچه به دنیا می آورد!

داستان ضرب المثل حرف مفت نزن؛ حکایتی از زمان قاجار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا