;
سرگرمی

باهوشا بگن کدوم یکی از این خانما مشکوک میزنه؟ 7 ثانیه بیشتر وقت نداری،پس عجله کن

آزمون شناسایی زن خانه دار مشکوک: در تصویر آزمون شناسایی زن خانه دار مشکوک دو تصویر متفاوت از دو زن خدمتکار را مشاهده می نماییم که هر دو مشغول تهیه غذا برای اهالی خانه ای که در آن کار میکنند هستند،تا اینجا تقریبا همه چیز طبیعی و عادی می باشد ولی در واقع یکی از این دو زن مشکوک می زند و کاری را انجام میدهد که نباید کند.

با توجه به تصویر و نشانه هایی که در تصویر می بینید میتوانید در 7 ثانیه زنی که مشکوک میزند را شناسایی کنید؟

تصویر آزمون شناسایی زن خانه دار مشکوک

آزمون شناسایی زن خانه دار مشکوک 1

.

.

.

به یاد داشته باشید که یکی از اهداف اصلی معماهای تصویری ایجاد خطا است. به همین دلیل، بسیار مهم است که دستورالعمل ها را با دقت بخوانید و تمام حواس خود را روی تصویر ارائه شده متمرکز کنید. یک باهوش نابغه می تواند با کمک یک نشانه کوچک این فرد مشکوک را شناسایی کند. ماموریت شما این است که تشخیص دهید چه کسی مشکوک می باشد. این معما به سختی توسط باهوش ترین ذهن ها درک می شود. این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی زن خانه دار مشکوک

اکثر کاربران زن سمت چپی را به عنوان فرد مشکوک معرفی کرده اند و دلیلشان هم چکیدن لکه های قرمز از چاقوی وی در هنگام برش خیار می باشد که چنین چیزی غیر ممکن است ولی دقت کنید که زن قبل از خرد کردن خیار،گوجه فرنگی ها را با چاقوی خود تکه تکه کرده است و وجود رنگ قرمز نیز بخاطر خرد کردن گوجه ها می باشد،زن سمت راستی مشکوک می باشد به شیرینی پای سیبی که وی درست کرده نگاه کنید تا داخل آن گوشی همراهی که داخل سیرینی می باشد را ببینید و دلیل اینکار این زن هم نامعلوم می باشد.

تست شخصیت: جرات دارید عمیق ترین ترس خود را کشف کنید؟ اولین چیزی که میبینید چیست؟

آزمون شناسایی زن خانه دار مشکوک 2

آیا آزمون شناسایی زن خانه دار مشکوک را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

آزمون شناسایی پدر واقعی دختر رو اگه جواب بدی؛ واقعن نابغه ای!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود

ماجرای مردی در حمام زنانه که زنان را کیسه می کشید!

از دست ندهید: داستان زن بدکاره و مرد عابد

جالبه: اگه تیزی دختر واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

خیلی جالبه: زنان و مردان دو قرن پیش در نامه های عاشقانه چه می نوشتند؟

حتمن بخوانید: داستان دختر زیبا و مرد هوسران و عیاش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا