;
سرگرمی

اگه ماهی خندان رو توی تصویر ببینی چشمات عقابیه!

آزمون شناسایی ماهی خندان برای افرادی است که دید فوق العاده ای دارند. یک ماهی خندان و بامزه در میان ماهی های دیگر پنهان شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از 10 ثانیه آن را تشخیص دهید. آیا قادر هستید؟

زندگی ماشینی امروز باعث شده که مغز و چشم نیز به مانند دیگر اعضای عمومی بدن فاقد فعالیت باشد. در چالشی که امروز برای شما تهیه کرده ایم، تعداد زیادی ماهی به تصویر کشیده است. اما در میان این ماهی ها یک ماهی خندان دیده می شود که کاملا استتار شده است. آزمون شناسایی ماهی خندان مجله گفتنی را همراهی کنید.

حتمن ببینید: شخصیت شناسی شکل گوش؛ گوشات شکل کدومه؟

آزمون شناسایی ماهی خندان

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود. پس آزمون شناسایی ماهی خندان بخش سرگرمی مجله گفتنی را نیز انجام دهید.

جالبه ببین: اگه هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که کدوم مرد میتونه یک قاتل روانی باشه!؟

هر چه باشد مغز ما مثل ماهیچه های بدن مان است و نیاز به تمرین و پرورش دارد تا به درستی کار کند. حل معماها، تست ها، پازل ها و … مغز شما را به فعالیت و تمرین وادار می کند. تمرینات این چنینی مغز شما را از تنبلی نجات می دهد و در آینده می تواند از مشکلاتی همچون فراموشی، حافظه و … جلوگیری کند. به تصویر با دقت نگاه کنید. همه ماهی ها را از نظر بگذرانید. آیا می توانید تشخیص دهید ماهی خندان دقیقن کجاست؟

خیلی جالبه: چیستان چندباره: بار اول و دوم رایگان است؛ بار سوم باید پول پرداخت کنی!

آزمون شناسایی ماهی خندان

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی ماهی خندان

اگر نتوانستید ماهی خندان را بیابید ما آن را علامت زده ایم. تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.برای پاسخ آماده اید!؟ هنوز وقت دارید به بالا برگردید و خودتان ماهی خندان را بیابید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی ماهی خندان در زیر آمده است. اگر می خواهید ببینید کدام یک است، هنوز فرصت هست. اگر می‌خواهید یک بار دیگر نگاه کنید، اکنون فرصت دارید تا به بالا بروید.

آزمون شناسایی ماهی خندان2

برایتان جالب خواهد بود

تست شخصیت: با انتخاب یک دوربین بفهم که به صورت طبیعی منظمی یا نه؟

واکنش شدید هواداران فوتبال به ترول عکس دکلان رایس و نامزدش و حمایت از آن ها

داستان ملا و ثروت باد آورده؛ با هر کسی شوخی نکن!

اگه شکلات رو بین میوه ها پیدا کردی برای چشمات اسفند دود کن!

نکته سنجی خودت را با شناخت زن پول دارتر اثبات کن

داستان ملا و پای زن همسایه: چیزی که عوض داره، گله نداره!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا