;
سرگرمی

آزمون شناسایی نوزاد پولدار: والدین کدام نوزاد پولدارتر هستند؟ چرا؟

آزمون شناسایی نوزاد پولدار: آیا می توانید بگویید که کدام نوزاد پدر و مادر پولدارتری دارد؟ از نظر شما کدام نوزاد در رفاه بیشتری زندگی می کند؟ اگر به جواب رسیدید علت را نیز برایمان کامنت کنید.

برخی مطالعات نشان داده اند که بازی های فکری باعث بهبود “عملکردهای اجرایی، حافظه کار و سرعت پردازش” در کودکان و جوانان می شود، در حالی که برخی دیگر مزایای چنین بازی هایی را برای حفظ سلامت شناختی در افراد سالخورده تحسین می کنند.

پیشنهاد می شود: داستان ضرب المثل چیزی که عوض داره، گله نداره 

ورزش کردن مغز به اندازه هر عضله دیگری مهم است و متأسفانه این ماهیچه ای است که بیشتر از آن استفاده می کنیم اما کمتر از آن مراقبت می کنیم. در این بخش از سرگرمی می خواهیم مغز شما را ورزش داده و به چالش بکشیم. پس با وب سایت گفتنی همراه باشید تا دریابید آیا مغز فعالی دارید یا نه؟!

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت دکمه فرار: اگر جای این مرد بودی کدام دکمه را برای فرار انتخاب می کردی؟

تصویر آزمون شناسایی نوزاد پولدار:

آزمون شناسایی نوزاد پولدار

 

برای دیدن پاسخ آزمون شناسایی نوزاد پولدار به انتهای صفحه نگاهی بیندازید:

.

.

جالبه ببینید: تست روانشناسی فوق العاده: جای خود را به چه کسی می دهید؟

.

.

خب آیا تا اینجا به نتیجه ای رسیدید؟

.

.

این تست رو از دست نده: تست بینایی C رو بین G ها پیدا کن! اگر بتونی یعنی از عقابم تیزتری!

.

.

این تست ظاهرا ساده (آزمون شناسایی نوزاد پولدار) باعث نظرات گوناگونی شده و تا به حال جواب درستی برای آن پیدا نشده! شما چه فکر می کنید؟

حتما ببین: تست بینایی قلب مخفی که می تپد را اگر زیر 5 ثانیه بیابی هوش تصویری ات عالیست!!

پاسخ آزمون شناسایی نوزاد پولدار:

نوزاد سمت راست والدین پولدارتری دارد. حتما می پرسید چرا؟ باید گفت که اگر خوب توجه کنید نوزاد سمت راست پوشش مناسب تری دارد و مشخص است که کلاه و پیراهن وی ست شده است. علاوه بر این قسمت پایین تنه او به حالت قنداق با یک پتوی نوزاد پیچیده شده است و لبخند ملیح و حاکی از رضایت بر صورت نوزاد نقش بسته است. اما نوزاد سمت چپ لباسی به تن ندارد و نوزاد در حالتی بیقرار در حال گریه کردن است.

خب پاسخ شما به آزمون شناسایی نوزاد پولدار چه بود؟ خوشحال می شویم استدلال های خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

از دست نده: معمای تصویری اسب در خانه: اگر ظرف 3 ثانیه پیداش کنی سلطان تیزچشمایی!

پاسخ آزمون شناسایی نوزاد پولدار

 

حتما ببینید: علت زود سفید شدن مو: چرا بعضی ها موهایشان زود سفید می شود و چه باید کرد؟

مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد:

تاثیر بازی و معماها: افزایش کارکرد حافظه در بزرگسالان

آزمون شناسایی نوزاد پولدار: جیسون چین ، دکترا ، روانشناس دانشگاه معبد ، همچنین در مورد تأثیرات آموزش واقعی در دنیای واقعی تحقیق کرد. در یک مثال، چین و همکارانش بزرگسالان سالم عصبی ، 60 تا 80 ساله را با یک کار حافظه کار پیچیده در طی چهار تا پنج هفته آموزش دادند.

پس از آموزش، شرکت کنندگان پیشرفت هایی در کارهای حافظه کوتاه مدت را نشان دادند که به طور صریح آموزش داده نشده بودند. آنها همچنین پیشرفتهای در توجه خود را در خارج از آزمایشگاه گزارش دادند. افراد یک گروه دیگر ، که به جای آموزش شناختی با بازی فکری ، آزمونهای بی اهمیت را به پایان رساندند ، هیچ گونه پیشرفت توجهی در توجه گزارش نکردند.

جالبه حتما امتحان کنید :آرایش برای خوش عکس شدن: اگر می خوای خوش عکس باشی اینجوری آرایش کن!

برای بسیاری از محققان ، کارکرد حافظه یک هدف جذاب برای آموزش است. Susanne Jaeggi دکترای علوم اعصاب شناختی در دانشگاه کالیفرنیا ، ایروین می گوید ، حافظه تا حد زیادی تغییر در هوش سیال را در افراد دارد.

وی دریافت که بازی های فکری که به منظور بهبود کارکرد حافظه طراحی شده اند ، مهارت های شناختی را نیز تقویت می کنند که به آن توانایی تکیه می کنند ، مانند درک مطلب (درکودکامی کودکان ، 2012) و مهارت های بینایی (Visuospatial) (روانشناسی توسعه ، 2014).

با این حال به سختی مشخص می شود که بهبود کارکرد حافظه می تواند باعث افزایش هوشمندی شما شود. به عنوان مثال ، در مطالعه چین در سال 2011 ، و همچنین در یک مطالعه مشابه که او در بزرگسالان جوان انجام داده است (بولتن روانشناسی و بررسی ، 2010) ، شرکت کنندگان با وجود پیشرفت های قابل اندازه گیری در کارکرد حافظه، هیچ مزایایی در هوش سیال ندارند.

شاید جالب باشد: بازی فکری رژلب و پیراهن ها را محاسبه کنید در در جرگه زبل ها جا بگیرید!

چرا باید تست هوش و معما حل کرد؟

درست مانند ماهیچه های ما، مغز ما نیز نیاز به تمرین دارد و در وضعیت خوبی قرار دارد  البته، یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار این است که به طور منظم قدرت مشاهده خود را آزمایش کنیم.

حل بازی فکری و پازل علاوه بر سرگرمی بودن، فواید بی شماری نیز دارد. حل پازل ها و بازی های فکری ارتباط بین سلول های مغز را تقویت می کند که به بهبود حافظه کمک می کند. بازی های پازل مغز شما را برای دیدن رویکردهای مختلف برای مشکلات آموزش می دهند. و در آخر تست ها و معماها به تمرین عضلات چشم شما کمک می کنند

این مطالب را از دست ندهید:

از دست نده: شخصیت شناسی خال های بدن را بفهمید، این که در کدام قسمت بدن خال دارید حقایق جالبی را لو می دهد

حتما ببین: آزمون شناسایی دشمن صبحونه کیه؟ کدوم شخصیت ترسناک از صبحونه خوردن فراریه؟!

حتما ببین: آزمون شناسایی دشمن صبحونه کیه؟ کدوم شخصیت ترسناک از صبحونه خوردن فراریه؟!

بازی فکری جمع کیک ها چند می شود؟ آیا جزو یک درصد مخ های ریاضی هستی؟!

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. جواب اشتباه
    نوزاد سمت چپ نماد خانواده سلطنتی رو پارچشه پس یعنی اون پولدار تره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + یازده =

دکمه بازگشت به بالا