;
سرگرمی

اگه شوکه نمیشی در این آزمون مامور اف بی آی را تشخیص بده!

آزمون مامور اف بی آی: شاید ساده به نظر برسد اما نیاز به دقت زیادی دارد. اگر باهوش هستی باید اشتباه تصویر را خیلی سریع پیدا کنی!

تیزبین ها و چشم عقابی ها نباید این تست سرگرمی را از دست بدهند. بنابراین اگر در حل چالش های تصویری خوب هستید آزمون مامور اف بی آی را حتما امتحان کنید.

خیلی جالبه: آزمون شخصیت شناسی شرک ضربه فنی میکنه: تو رابطه عشقی شبیه کدومی؟!

این معما کاربران را کلک زد! برای فهمیدن این تست هوش سرگرمی، علاوه بر نبوغ و خلاقیت،باید از سطحی نگری و ظاهربینی روزمره فاصله بگیرید. هیچ چیز دقیقا همان طور نیست که به نظر می رسد و تست های سرگرمی هم می خواهند همین را به ما یادآوری کنند.

مجله گفتنی هر روزه انواع تست ها را در بخش سرگرمی به اشتراک می گذارد. این تست ها قادرند با به چالش کشیدن میزان دقت و هوشیاری شما، هر بار بیش از قبل حیرت زده تان کند.

اگه شوکه نمیشی در این آزمون مامور اف بی آی را تشخیص بده!

عجیب و دیدنی: آزمون شناخت حواس پرت: کدوم والد بیشتر سر به هوا هست؟

زمان پیدا کردن مامور 3 ثانیه است!

آزمون مامور اف بی آی

.

.

یادتان نرود که تقلب نکنید و برای دیدن پاسخ پایین نروید. افرادی که شمه کارآگاهی دارند و جزئیات را به خوبی به یاد می سپارند می توانند در کمترین زمان ممکن آزمون مامور اف بی آی را با موفقیت حل کنند.سرگرمی امروز را از دست ندهید.

.

فیلمی که غوغا کرد: رکورد شکنی سریال چهارشنبه(Wednesday) به کارگردانی تیم برتون

.

آزمون مامور اف بی آی

حقیقت و دروغ گاهی مرز باریکی با یکدیگر دارند. اما لزوما منظور این نیست که نمی شود هرگز آن چه واقعیت دارد فهمید. برعکس گاهی حقیقت درست جلوی چشم ماست؛ فقط کافیست چشمانمان را به روی واقعیت نبندیم!

.

.

اگر پاسخ تان را آماده کرده اید وقتش رسیده که در ادامه جواب را ببینید. اگر پاسختان یکی بود به خودتان آفرین بگویید و اگر نه ناامید نشوید! هزاران تست در دنیا هست که بخش های مختلف هوش شما را می سنجد. شاید اینجا اشتباه کنید اما تست های دیگر ممکن است برایتان مثل آب خوردن باشد!

.

.

همچنین ببینید: آزمون هوش شناخت خطر بزرگتر؛کدوم فرد در تصویر با خطر بزرگتری روبرو می باشد و احتمال مرگش بیشتره؟

پاسخ آزمون مامور اف بی آی

پاسخ آزمون مامور اف بی آی

مزایای بازی فکری و معماها چیست؟

بازی های فکری فرآیند تفکر را تیزتر می کند، آنها تمرینی برای ذهن هستند و تمرکز را بهبود می بخشند.

آیا توانستید معما را سریع و در زمان خواسته شده حل کنید؟!

این که جواب آزمون مامور اف بی آی را با سرعت و درست پیدا کرده اید جای تبریک دارد. اگر هم موفق نشدید نگران نباشید. بخش معمای تصویری و هوش تصویری گفتنی با انواعی از معماها و چالش ها پذیرای شماست. کافی است به بخش سرگرمی ما سری بزنید.

معمای تصویری و تقویت هوش

معماهای تصویری گاهی اوقات می توانند هم سرگرم کننده و هم چالش برانگیز باشند. برخی از معماها ممکن است فقط چند ثانیه طول بکشد تا شما حل کنید، در حالی که برخی دیگر ممکن است برای شما یک ابدیت طول بکشد. کاربران اینترنت با چالش هایی که در وب سایت گفتنی منتشر می شود می توانند تیزبینی، دقت و مهارت های استدلالی خود را افزایش دهند.

اف بی آی (FBI)

اف بی آی (FBI) مخفف عبارت Federal Bureau of Investigation و به معنی اداره تحقیقات فدرال (آمریکا) یک سازمان دولتی وابسته به وزارت دادگستری آمریکا و مقر مرکزی آن در واشنگتن دی سی است.

اف بی آی یکی ازآژانس‌های آمریکا است که هم مسئول رسیدگی به جنایات و جرایم فدرال را دارد و هم یک آژانس ضد اطلاعاتی است.

اف بی که بر بیش از دویست قلمرو از جرایمفدرال در آمریکا اجازه ورود دارد، در بیست وششم ماه جولای سال ۱۹۰۸ با نام دفتر تحقیقات (BOI) تاسیس شد و از سال ۱۹۳۵ به اف بی آی تغییر نام داد.

تست های جالب دیگر:

جالبه ببین: تست هوش خانواده مرفه: کدام خانواده پردرآمدتر است؟!

حتما بخوانید: آرایش خانم های شاغل:اگه وقت نداری اینجوری سریع و زیبا حاضر شو!

اینم برو ببین: آزمون هوش کبریت: یک چوب را حرکت دهید تا برابری 9=11+5 تصحیح شود

آزمون زوج پولدار؛اگه ادعا میکنی زرنگی بگو کدوم زوج واقعا پولداره؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا