;
سرگرمی

اگر تونستی جادوگر را در تصویر 7 ثانیه ای پیدا کنی،چشمات مثل عقابه.

هوش تصویری شناخت جادوگر در بار: در تصویر هوش تصویری شناخت جادوگر در بار ما تعداد زیادی از مردم را مشاهده می کنیم که در باری به دور هم جمع شده اند و مشغول نوشیدن و گذراندن اوقات فراغت خود می باشند،در میان این جمعیت یک جادوگر نیز وجود دارد که دارد از این جشن لذت می برد.

با توجه به تصویر و نشانه هایی که در آن وجود دارد می توانید جادوگر را 7 ثانیه ای پیدا کنید؟ و نشان دهید که چه چشمان تیز بینی دارید.

 

تصویر هوش تصویری شناخت جادوگر در بار

هوش تصویری شناخت جادوگر در بار 1

.

.

.

بازی های فکری نیاز به منطق و مهارت های حل مسئله دارند.معماهای تصویری و سوالات تصویری، توانایی ما را برای تفکر خلاقانه و منطقی آزمایش می کنند. دلایل زیادی وجود دارد که حل بازی های فکری مفید است، اما به طور خلاصه، این معماهای ذهنی اگر به طور منظم حل شوند، می توانند شما را باهوش تر کنند، به علاوه سرگرم کننده نیز هستند!

.

.

.

پاسخ هوش تصویری شناخت جادوگر در بار

اگر با دقت به تصویری که مردان، زنان و بچه‌ها در مغازه است نگاه کنید، می‌توانید فردی را که یک جادوگر است شناسایی کنید. خانمی که در سمت راست ترین گوشه قرار دارد، جادوگر در بار است. اگر او را به درستی اسکن کنید، می توانید ببینید که او یک عصا را در داخل ردایش دارد. همچنین قابل مشاهده است که عصا در فروشگاه فروشی نیست.

هوش تصویری شناخت جادوگر در بار 2

آیا هوش تصویری شناخت جادوگر در بار را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا