;
سرگرمی

آزمون هوش خانوم فقیر رو حل کن و بگو کدوم یکی مشکل مالی داره؟

آزمون هوش خانوم فقیر: تقریبا تمامی کاربران را به جان هم انداخت. هر کدام پاسخ های متفاوتی داشتند. اما مگر می شود این تست به ظاهر ساده دو الی سه جواب مختلف داشته باشد؟! متاسفانه بله همین طور بود!

ما در آزمون هوش خانوم فقیر می خواهیم میزان دقت و نکته سنجی شما را به چالش بکشیم. خونسردی تان را حفظ کنید و دقتتان را بالا ببرید. برای آن که دچار خطار نشوید خبر خوشی برایتان داریم: زمان حل تست 25 ثانیه است!

شاید جالب باشد: معمای تصویری باغچه خانه چه ایرادی دارد؟ کجای کار می لنگد؟!

یادتان نرود که مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد. همچنین برای دیدن و خواندن جذاب ترین مطالب حتما از بخش عجایب و هنر بازدید کنید! می توانید به مدت 25 ثانیه روی تصویر تامل کنید و جواب و دلایلتان را بسنجید. امیدواریم که به خوبی از پس تست بربیایید!

تصویر آزمون هوش خانوم فقیر

باهوش ها بشتابید: بازی فکری حاصل یک ها: حتی کسانی که باهوش اند معمولا جواب اشتباه می دهند!

حتما ببین: آزمون شناسایی داماد: کدوم مرد با این زن ازدواج خواهد کرد؟

آزمون هوش خانوم فقیر

.

خیلی جالبه این تست: آزمون شناسایی طلاق: کدام زوج در آستانه طلاق گرفتن هستند؟

.

.

باهوش ها بشتابید: بازی فکری حاصل یک ها: حتی کسانی که باهوش اند معمولا جواب اشتباه می دهند!

.

.

پاسخ آزمون هوش خانوم فقیر

تست چالشی حتما ببین: آزمون شناسایی تفاوت های مرغ عشق ها رو تو 8 ثانیه حدس بزن!

پاسخ آزمون هوش خانوم فقیر

پاسخ آزمون هوش خانوم فقیر

پاسخ آزمون هوش خانوم فقیر: زن شماره B از مشکلات مالی رنج می برد. او برای آن که مشکل مالی اش را پنهان کند مقدار زیادی نوشیدنی و کیک سفارش داده. همچنین جواهرات زیادی پوشیده که اصل نیست. لباس های او با هم ست نیستند. کیف او شبیه ساک است و یک موز از آن بیرون مانده. شاید آن را از یک مهمانی و از سر میزی فورا برداشته تا بعدا برای بچه اش ببرد و به همین دلیل فرصت نکرده آن را کامل در کیفش قرار دهد.

خیلی جالبه: تست هوش وضع مالی کدوم شوهر خوب نیست و جدیدا بدهی بالا آورده؟!

چرا شماره C  نیست؟!

او از یک حیوان خانگی نگهداری می کند. نگهداری از سگ و گربه احتیاج به هزینه ماهیانه دارد و به همین دلیل زن شماره C  حداقل در حال حاضر از مشکلات مالی رنج نمی برد.

چرا شماره A  نیست؟!

عده ای از کاربران به کیف برند فیک این زن کیف (دولچه گابانا) اشاره می کنند. روی کیف زن برند به اشتباه درج شده و اگر به تصویر زیر دقت کنید برند دولچه گابانا در کیف اینگونه است:

قدرت دیدت رو بسنج: تست بینایی 1 متفاوت و 3 ثانیه ای پیدا کن! از هر سه نفر یه نفر موفق شد!

با این حال در آزمون هوش خانوم فقیر پرسیده شده که چه کسی با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند. زن شماره A  اگرچه کیف فیک دارد اما مشکلات مالی ندارد. کاربران دیگری به فنجان و سفارشات او اشاره کردند و گفتند او کم سفارش داده چون فقیر است. اما این دلیل برای بعضی دیگر منطقی نبود. اون ممکن است صرفا رژیم باشد و به تناسب اندام خود اهمیت می دهد. همچنین او آراسته و مرتب به نظر می رسد.

شما چه فکر می کنید؟ آیا جواب شما هم برایآزمون هوش خانوم فقیر مطابق جواب ما بود؟ کدام دسته از کاربران پاسخ درست تر و منطقی تری دادند؟

مطمئت باشید از انجام این تست ها پشیمان نمی شوید!

معمای تصویری بازی کودکانه: تست ها ابزار بسیار جالبی برای بهبود مهارت های بصری و استدلال ما هستند. آنها ممکن است در مقایسه با اخبار شبکه های اجتماعی غیر جالب به نظر برسند، اما مزایای زیادی به ما ارائه می دهند و مطمئناً سزاوار زمان بیشتری از روتین ما هستند.

این گونه فعالیت ها را به روال خود اضافه کنید تا تمرکزتان افزایش پیدا کند، پشیمان نخواهید شد!

این هم خیلی جالبه: با این خوراکی ها سریعا لاغر می شوید! تا حالا روغن نارگیل خوردی؟

تاثیر بازی های فکری معمایی و حل مسئله

برخی بازی‌ها حالت معمایی و حل مسئله دارند و با هوش افراد در ارتباط هستند. از جملة این بازی ها می‌توان به انواع جدول‌ها مانند سودوکو، کلمات متقاطع و …، پیدا کردن مسیر در میان خطوط پیچیده، یافتن تفاوت‌ها در تصاویر و مانند آن‌ها اشاره کرد. درگیر شدن و به چالش کشیدن ذهن در این نوع بازی های فکری به مراتب بیشتر است. این بازی‌ها یا تست‌های هوش معمولا انفرادی هستند و برد در آن تنها زمانی حاصل می‌شود که فرد به پاسخ صحیح برسد. تاثیر نمونه های این بازی بر عملکرد مغز شامل این موارد است:

1.افزایش سرعت یادگیری و توانایی حل مسئله:

این نوع بازی‌ها سرشار از دستاورد برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان هستند. از مهم‌ترین مهارت‌هایی که طی این بازی‌ها می‌آموزیم، توان تفکیک موضوعات، تقسیم مسئله به اجزای کوچک‌تر و تجزیه و تحلیل است.

2.افزایش ضریب هوشی:

ضریب هوشی یا همان آی‌کیو شاخصی ثابت نیست. یعنی می‌توان آن را افزایش داد. پژوهش‌هایی که در رابطه با تاثیر بازی های فکری بر مغز گرفته نشان می‌دهد این دسته از بازی‌ها می‌توانند ضریب هوشی را افزایش دهند.

3.تقویت قوه استدلال:

حل مسئله و تست‌های هوش نیازمند استفاده از نیروی منطق و استدلال است. با این بازی‌ها می‌توانید قوه استدلال و منطق خود را تقویت کنید. این بازی‌ها همچنین بر افزایش تمرکز تاثیر فراوان دارند.

فواید بلند مدت تست هوش تصویری و معما چیست؟

بعضی از انواع بازی فکری هم با حل کردن معماها و پاسخ دادن به تست هوش همراه هستند. در بازی‌های معمایی و توأم با تست هوش، مغز و ذهن بیشتر استفاده می‌شود. در این نوع بازی‌ها برای پیروزی نیاز به فکر کردن وجود دارد. دیگر خبری از شانس و اقبال نیست. بلکه فرد باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا به پاسخ صحیح دست پیدا کند.

تمرین ایجاد ارتباطات مؤثر

بازی‌های معمایی و تست هوش‌ها معمولا به صورت گروهی انجام می‌شوند. همین موضوع می‌تواند به تقویت مهارت‌های افراد در بهبود بخشیدن به ارتباطات اجتماعی‌شان کمک کند. زمانی که شما با هم‌گروهی‌های خود در تعامل و ارتباط قرار می‌گیرید، در واقع، در حال تمرین کردن هم‌فکری، ارتباط مؤثر برقرار کردن با دیگران و سازگاری با جمع هم هستید.

یادگیری و تمرین تفکر حل مسأله

بازی فکری در قالب معما و تست هوش، دستاوردهای فراوانی برای‌تان به همراه خواهد داشت. تقویت قدرت تصمیم گیری، افزایش میزان صبر و حوصله و توانایی سازماندهی و منظم کردن افکار از جمله رهاوردهای بازی‌های فکری به این سبک است. بازی‌های معمایی به شما یاد می‌دهند که چطور یک مسأله را به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم کنید تا قابلیت بررسی ابعاد مختلف آن میسر شود. تقویت تفکر انتقادی هم از مزیت‌های درخشان بازی‌های معمایی است. از این نترسید که شاید از عهده این بازی‌ها برنیایید. خجالت را کنار بگذارید و روی توانایی‌های سلول‌های خاکستری‌تان بیشتر حساب کنید.

افزایش ضریب هوشی

تحقیقات نشان داده است که حل کردن معماها و بازی‌های فکری که با هوش سر و کار دارند باعث افزایش بهره یا ضریب هوشی (IQ) می‌شود. علت این است که معماها، شما را به سمت تفکر و استدلال هدایت می‌کنند. برای حل مسائلی که در این نوع از بازی‌ها مطرح می‌شود، نیاز به استفاده از معلومات عمومی در کنار بهره‌مندی از حافظه، منطق و توانایی حل مسأله وجود دارد. در نتیجه مغز ورزیده‌تر و کارکشته‌تر می‌شود.

تقویت قوه تحلیل و استدلال

وقتی به حل معما و تست هوش می‌پردازید باید از منطق خود استفاده کرده و موضوع را برای خود استدلال کنید. در نتیجه تمرکزتان افزایش پیدا می‌کند و لازم است با روش‌های تحلیلی و منطقی مختلف به نتیجه برسید. در این صورت، ذهنی فعال‌تر خواهید داشت که یاد می‌گیرد برای حل مسائل خود از تفکر استراتژیک استفاده کند.

تست های جالب دیگر: 

این مطلب رو از دست نده: آزمون بینایی ساعت را در آشپزخانه شلوغ پیدا کنید!

حتما ببینید: رفع قرمزی رنگ مو در منزل با سریع ترین روش ها: اگر رنگ مویتان خراب شده بخوانید!

بهترین اسپری خانگی: درست کردن اسپری برای باز کردن گره مو با رزماری: به راحتی شانه بزنید!

خطای تصویری آشپزی زن و شوهر را بیابید! اگه عقل کلی بگو چی اشتباهه؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا