;
سرگرمی

آزمون هوش شناخت خانواده دیوانه؛ یکی از خونواده ها دیگه رد داده از زندگی،میتونی بگی کدومشونه؟

آزمون هوش شناخت خانواده دیوانه

آزمون هوش شناخت خانواده دیوانه؛ در تصویر آزمون هوش شناخت خانواده دیوانه ما دو خانواده را سر میز ناهار خوری می بینییم که به مناسبت جشن هالووین دور هم جمع شده اند و مشغول خوردن غذا می باشند،یکی از این خونواده ها دیوانه می باشد ،میتونی بگی کدوم خونواده از زندگی رد داده؟

برای حل این  هوش تصویری که به نام آزمون هوش شناخت خانواده دیوانه ارائه شده است شما نیازمند دقت به جزییات و داشتن اطلاعات عمومی خوب و بروز هستین،همچنین داشتن تمرکز یکی از اصول حل کردن بازی های فکری می باشد.

شاید جالب باشد: اگه خودتو باهوش و زرنگ میدونی آزمون هوش جمع اعداد را در 10 ثانیه حل کن.

.

.

.

می دانیم همانطور که تست ها، پازل ها، جداول و دیگر انواع و اقسام بازی های فکریبه دلیل جنبه سرگرم کنندگی محبوبت فراوانی در فضای اینترنت پیدا کرده اند. ما می توانیم به آسانی با کمک این ازمون ها میزان توانایی ها و مهارت های شناختی خود را مورد سنجش قرار دهیم.

.

.

.

اینم جالبه: بی ادب ترین کشورهای جهان: بی حیاترین مردم جهان چه کسانی هستند؟

پاسخ آزمون هوش شناخت خانواده دیوانه

همان طور که در ابتدای متن اشاره کردیم خانواده ها به خاطر جشن هالووین دور میز شام جمع شده اند و یکی از عادات عجیب این جشن استفاده از وسایل غیر معمول می باشد،خانواده سمت راستی به همین خاطر غذایی را سفارش داده اند که اجزایی شبیه بدن انسان در آن باشد و دختر خانواده هم از این نوع سلیقه پدر و مادرش تعجب کرده و حالش بد گردیده است،مطمئنا این کار آنها دیوانگی می باشد،ولی به پای خانواده سمت چپی نمی رسد.

آنها همگی به خاطر این جشن ، خالکوبی اسکلتی را بر روی گردن خود انجام داده اند و این خالکوبی می تواند عوارض بدی برای دختر کوچکشان به بار بیاورد،همچنین آنها پیتزا را با قهوه می خورند که بسیار عجیب می باشد و این کارشان نشان می دهد که آنها دیوانه تر می باشند.

آزمون هوش شناخت خانواده دیوانه 1

آیا آزمون هوش شناخت خانواده دیوانه را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

اهمیت سوالات هوش تصویری

آزمون هوش شناخت خانواده دیوانه: افراد فهیم که هر نوع موقعیتی را سریع مطالعه می کنند، در زندگی موفق هستند. آن ها در حوزه شخصی و حرفه ای به دلیل روش منحصر به فرد خود در تجزیه و تحلیل آن چه در اطرافشان اتفاق می افتد، مهارت دارند.

حتی آن هایی که در وادار کردن مردم به خواسته‌هایشان استاد هستند، وقتی با این افراد روبرو می‌شوند متعجب و مغلوب می شوند. به نظر می‌رسد بسیاری از ما با این توانایی متولد شده‌ایم، زیرا رازها را به‌طور طبیعی کشف می‌کنیم، در حالی که دیگران با تلاش و درگیر شدن در فعالیت‌هایی که رشد خوب مغز را ارتقا می‌دهند، به این توانایی دست می‌یابند.

بازی های فکری و سوالات هوش تصویری مانند آزمون هوش شناخت خانواده دیوانه یکی از آن فعالیت های خوب برای ارتقا و رشد مغز هستند؛ زیرا این بازی های فکری با تفکر خلاق حل می شوند. در حین حل این معماها، باید مسئله را کمی متفاوت و خارج از چارچوب تحلیل کنید. برای رسیدن به راه حل، باید از ذهن خلاق استفاده کنید زیرا پاسخ درست در مقابل شما نخواهد بود.

ارتباط بین تیپ شخصیتی و بهره هوشی بالا 

افرادی که ضریب هوشی پایین دارند سنت گراتر هستند. بیشترین ارتباط بین ویژگی شخصیتی استقبال از تجربه و هوش بالا دیده می‎شود.

افرادی که از تجربه ‎های جدید استقبال می‎کنند به گفته محققان علم روانشناسی هوش بیشتری دارند.

استقبال از تجربه یا گشودگی یعنی علاقه داشتن به چیزهایی که جدید، پیچیده یا حتی خلاف سنت و قراردادها هستند.

ویژگی‎های خلاقیت، حساسیت نسبت به عواطف و استقبال از مسائل همچنین بیشترین ارتباط را با بهره هوشی بالاتر دارند. دلیل آن می‎تواند این باشد که باهوش بودن باعث می‎شود افراد نسبت به دنیای اطراف خود کنجکاوی بیشتری نشان دهند.

مطالب پیشنهادی ما:

بازی هوش ریاضی خفن؛ فقط باهوشا می تونن این معمای ریاضی را 10 ثانیه ای حل کنند!

چیستان: اسمم را بگو و من ناپدید می شوم. من چی هستم؟؟

با تست شخصیت روشن فکر و رازدار، ببینید آیا شما فردی باز و صادق هستید یا بیشتر یک رازدار هستید؟

آزمون هوش شناخت آرایشگر قاتل؛ میتونی آرایشگری که یک قاتل می باشد را در 7 ثانیه شناسایی کنی؟

تفاوت تصویری صورتکهای بامزه؛ اگه ادعات میشه دارای چشمای تیزی هستی تفاوت این دو تصویر را در 7 ثانیه پیدا کن.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 12 =

دکمه بازگشت به بالا